Energická Emeli Sandé v Praze předvedla, že patří mezi nejlepší současné zpěvačky světa

21. února 2018 ∙ 00:16
PražskýDEN.cz

Skotská zpěvačka Emeli Sandé, která v roce 2012 okouzlila celý svět debutovým albem Our Version of Events, v úterý večer poprvé předstoupila před pražské publikum.

Umělkyně kombinující R&B, soul, gospel a pop, v pražské O2 aréně dokázala, že oplývá nejen čistým hlasem, ale především neskutečnou osobní energií, milým projevem a snad i nehranou pokorou.

Do osmdesátiminutové pražské show Sandé zařadila nejslavnější hity jako Next To Me nebo Read All About It, ale i méně známé pomalejší songy. Skutečným bobnónkem pak byla dvě sólová klavírní vystoupení.

Dnes v #o2arena_prague večer kvalitní muziky. #emelisande #britawards #unforgettable #singer #epic #mykindoflove #readallaboutit #nexttome

Příspěvek sdílený O2 Arena (@o2arena_prague),

Vyprodat napoprvé pražskou O2 arénu se skotské divě sice nepodařilo (zhruba třetina sedaček byla neobsazená), ale o to ani nešlo. Byl to večer hlavně pro všechny věrné fanoušky. A pokud se někdo na úterní koncert dostal omylem, nemůže popřít, že i jeho nakonec Emeli Sandé dostala do varu.

[related-post id=“3885″]

Nelze nezmínit ani skvělý výkon předskokanky Lenny. Nadějná třiadvacetiletá zpěvačka obecenstvo před hlavním koncertem patřičně rozehřála svým řízným chraplákem. Tuzemské publikum o ní jistě ještě hodně uslyší.

Hodnocení: 85%

X Zavřít