Horoskop na čtvrtek 11. března. Dobře rozmýšlejte svá přání

11. března 2021 ∙ 01:00
Aurika Assiella
Foto: Pixabay

Týden se nám překulil do své druhé poloviny. Co si pro vás hvězdy přichystaly na čtvrteční den? Přečtěte si svůj dnešní horoskop!

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Není nic ubožejšího než špatné svědomí. Jak má člověk vědět, co očekává od budoucnosti, když neví, co chce od přítomnosti. Řeč je pouhým stínem činu. Mnoho lidí si zkazí celý život představou neštěstí, které jim hrozí. I tenký vlas vrhá stín. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, návštěva rodiny, procházka, seznamování, meditace, přemýšlení o budoucnosti, návštěva divadla.

Býk (21. 4. až 21. 5.)

Kdyby byla ve vodě síla, z žáby by byl dávno lev. Pořád je víc lidí bez vyhlídek než bez závisti. Vezmi v úvahu minulost a budeš znát budoucnost. Teď je teď a tenkrát bylo tenkrát. Podrobit si tělo je jednoduché, podrobit si vůli je obtížné. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, povídání o životě, sledování filmů, sport, uklízení, čtení knihy, přemýšlení o budoucnosti.

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

Je-li cena příliš nízká, budeš snadno podveden. Je dobré nikoliv pouze žít, nýbrž dobře žít. Bačkora zůstane bačkorou, i když je zlatem vyšívaná. Žertů používej střídmě jako soli. Královské srdce, cítí královsky. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, relaxace, plánování dovolené, uklízení, meditace, sledování televize, prohlížení starých fotek.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Když chce člověk lhát, nemusí si na to vybírat zvláštní den. Lásku a kašel neutajíš. Lakomec nemá majetek, majetek má jeho. Anatomii máme každý, ale na hezké dívce vypadá nejlépe. Vždy je nutno přizpůsobit se většině a nedat se přehlédnout. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, sledování filmů, návštěva muzea, návštěva rodiny, plánování financí, výběr dárků, větší nákup jídla.

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Zrady i nevěry pocházejí většinou ze slabosti, ne ze záměru. Dobře vykonáno je vždy lepší než dobře řečeno. Je lehčí vládnout zemi než zvládnout rodinné záležitosti. Ptáci se stejnými křídly žijí pospolu, zvířata se stejnými prackami se sdružují. Zpupnost je nutné hasit více než požár. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sledování filmů, návštěva muzea, relaxace, čtení knihy, třídění starých věcí, dohánění pracovních restů, větší nákup jídla.

Panna (23. 8. až 22. 9.)

Nejčilejším zlem na světě je pomluva. Láska je schopnost najít shodu v odlišném. Když se špatný člověk dělá dobrým, tehdy je nejhorší. Když všichni říkají totéž, je v tom logika. Tomu, kdo neví do jakého přístavu směřuje, nepřeje žádný vítr. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, návštěva muzea, procházka, plánování dovolené, setkání s blízkým člověkem, uklízení, pomoc blízkým.

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Svět neoceňuje ani tak zlato, jako spíš to, co se třpytí. I taška na střeše se jednou obrátí. Krach může mít tři příčiny: ženy, sázky nebo rady odborníků. Lidstvo má jedinou účinnou zbraň, je jí smích. Pravda je vždy úžasnější než pohádka. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva rodiny, sex, procházka, relaxace, plánování financí, pomoc blízkým, větší nákup jídla.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Horší je hosta vyhodit než nepřijmout vůbec. Hloupost je nejen dědičná, ale bohužel taky nakažlivá. Hloupí a moudří jsou neškodní, škodliví jsou jen polohloupí a polomoudří. Co jsme se jen natrápili pro to, co se nestalo, ale mohlo se stát. Krásné oči svádí, sladká slova mámí. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, poslech hudby, sport, vaření, třídění starých věcí, práce na zahradě, dohánění pracovních restů.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Lasičku, která nemá štěstí, může zabít i kuře. Je lepší želet věci vykonané, než nevykonané. Opatrní zřídkakdy bloudí. Raději kapku štěstí než bečku rumu. Po setmění se může zdát každý hezký.. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, uklízení, vaření, přemýšlení o budoucnosti, návštěva divadla, návštěva kina, pomoc blízkým.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Lepší nudný přítel než příliš zábavná přítelkyně. Nepřehlížej dobré vlastnosti člověka kvůli malé chybě, kterou učinil. Přátelství muže a ženy slábne s příchodem noci. Kdo se chce zbláznit, musí mít rozum. Nemůžete věřit všemu, co slyšíte, ale můžete to bohužel opakovat. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, setkání s blízkým člověkem, vaření, sledování televize, prohlížení starých fotek, přemýšlení o budoucnosti, dohánění pracovních restů.

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Můžeš se rozpůlit; a vyčtou ti, že ses nerozčtvrtil. Kdo zastrašuje, víc se bojí sám. Nešetři se, pokud jde o tvé vlastní chyby, ale mlč o chybách druhých. Největším stupněm lakomosti je to, když někdo skrblí se svým rozumem. Věrný pes dostane ozdobný obojek. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Relaxace, plánování dovolené, přemýšlení o budoucnosti, návštěva kina, třídění starých věcí, práce na zahradě, větší nákup jídla.

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

Opovržení se bojí, kdo si je zaslouží. Nazvěte svůj omyl zkušeností, a jeho tíže hned bude poloviční. Spánek je prospěšný kdekoliv, ale v posteli je člověku nejlépe. Pravda ve vodě neutone a v ohni neshoří. Oko dneška chválí jenom dnešek. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva rodiny, návštěva přátel, relaxace, čtení knihy, návštěva divadla, práce na zahradě, dohánění pracovních restů.

X Zavřít