Horoskop na čtvrtek 11. března. Dobře rozmýšlejte svá přání

HoroskopAurika Assiella11. března 20214 minuty čtení

Foto: Pixabay

Týden se nám překulil do své druhé poloviny. Co si pro vás hvězdy přichystaly na čtvrteční den? Přečtěte si svůj dnešní horoskop!

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Není nic ubožejšího než špatné svědomí. Jak má člověk vědět, co očekává od budoucnosti, když neví, co chce od přítomnosti. Řeč je pouhým stínem činu. Mnoho lidí si zkazí celý život představou neštěstí, které jim hrozí. I tenký vlas vrhá stín. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, návštěva rodiny, procházka, seznamování, meditace, přemýšlení o budoucnosti, návštěva divadla.

Býk (21. 4. až 21. 5.)

Kdyby byla ve vodě síla, z žáby by byl dávno lev. Pořád je víc lidí bez vyhlídek než bez závisti. Vezmi v úvahu minulost a budeš znát budoucnost. Teď je teď a tenkrát bylo tenkrát. Podrobit si tělo je jednoduché, podrobit si vůli je obtížné. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, povídání o životě, sledování filmů, sport, uklízení, čtení knihy, přemýšlení o budoucnosti.

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

Je-li cena příliš nízká, budeš snadno podveden. Je dobré nikoliv pouze žít, nýbrž dobře žít. Bačkora zůstane bačkorou, i když je zlatem vyšívaná. Žertů používej střídmě jako soli. Královské srdce, cítí královsky. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, relaxace, plánování dovolené, uklízení, meditace, sledování televize, prohlížení starých fotek.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Když chce člověk lhát, nemusí si na to vybírat zvláštní den. Lásku a kašel neutajíš. Lakomec nemá majetek, majetek má jeho. Anatomii máme každý, ale na hezké dívce vypadá nejlépe. Vždy je nutno přizpůsobit se většině a nedat se přehlédnout. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, sledování filmů, návštěva muzea, návštěva rodiny, plánování financí, výběr dárků, větší nákup jídla.

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Zrady i nevěry pocházejí většinou ze slabosti, ne ze záměru. Dobře vykonáno je vždy lepší než dobře řečeno. Je lehčí vládnout zemi než zvládnout rodinné záležitosti. Ptáci se stejnými křídly žijí pospolu, zvířata se stejnými prackami se sdružují. Zpupnost je nutné hasit více než požár. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sledování filmů, návštěva muzea, relaxace, čtení knihy, třídění starých věcí, dohánění pracovních restů, větší nákup jídla.

Panna (23. 8. až 22. 9.)

Nejčilejším zlem na světě je pomluva. Láska je schopnost najít shodu v odlišném. Když se špatný člověk dělá dobrým, tehdy je nejhorší. Když všichni říkají totéž, je v tom logika. Tomu, kdo neví do jakého přístavu směřuje, nepřeje žádný vítr. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, návštěva muzea, procházka, plánování dovolené, setkání s blízkým člověkem, uklízení, pomoc blízkým.

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Svět neoceňuje ani tak zlato, jako spíš to, co se třpytí. I taška na střeše se jednou obrátí. Krach může mít tři příčiny: ženy, sázky nebo rady odborníků. Lidstvo má jedinou účinnou zbraň, je jí smích. Pravda je vždy úžasnější než pohádka. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva rodiny, sex, procházka, relaxace, plánování financí, pomoc blízkým, větší nákup jídla.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Horší je hosta vyhodit než nepřijmout vůbec. Hloupost je nejen dědičná, ale bohužel taky nakažlivá. Hloupí a moudří jsou neškodní, škodliví jsou jen polohloupí a polomoudří. Co jsme se jen natrápili pro to, co se nestalo, ale mohlo se stát. Krásné oči svádí, sladká slova mámí. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, poslech hudby, sport, vaření, třídění starých věcí, práce na zahradě, dohánění pracovních restů.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Lasičku, která nemá štěstí, může zabít i kuře. Je lepší želet věci vykonané, než nevykonané. Opatrní zřídkakdy bloudí. Raději kapku štěstí než bečku rumu. Po setmění se může zdát každý hezký.. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, uklízení, vaření, přemýšlení o budoucnosti, návštěva divadla, návštěva kina, pomoc blízkým.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Lepší nudný přítel než příliš zábavná přítelkyně. Nepřehlížej dobré vlastnosti člověka kvůli malé chybě, kterou učinil. Přátelství muže a ženy slábne s příchodem noci. Kdo se chce zbláznit, musí mít rozum. Nemůžete věřit všemu, co slyšíte, ale můžete to bohužel opakovat. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, setkání s blízkým člověkem, vaření, sledování televize, prohlížení starých fotek, přemýšlení o budoucnosti, dohánění pracovních restů.

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Můžeš se rozpůlit; a vyčtou ti, že ses nerozčtvrtil. Kdo zastrašuje, víc se bojí sám. Nešetři se, pokud jde o tvé vlastní chyby, ale mlč o chybách druhých. Největším stupněm lakomosti je to, když někdo skrblí se svým rozumem. Věrný pes dostane ozdobný obojek. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Relaxace, plánování dovolené, přemýšlení o budoucnosti, návštěva kina, třídění starých věcí, práce na zahradě, větší nákup jídla.

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

Opovržení se bojí, kdo si je zaslouží. Nazvěte svůj omyl zkušeností, a jeho tíže hned bude poloviční. Spánek je prospěšný kdekoliv, ale v posteli je člověku nejlépe. Pravda ve vodě neutone a v ohni neshoří. Oko dneška chválí jenom dnešek. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva rodiny, návštěva přátel, relaxace, čtení knihy, návštěva divadla, práce na zahradě, dohánění pracovních restů.

Nepřehlédněte

Horoskop na úterý 23. března. Nejlepší přátelé jsou ti staří • Co si pro nás hvězdy na dnešek přichystaly? Čemu se vyvarovat a které kroky naopak budou provázeny štěstěnou? Přečtěte si horoskop pro každé znamení zvěrokruhu!

Horoskop na úterý 9. března. Dávejte si pozor na pomluvy • Co si pro nás na dnešní den přichystaly hvězdy? Čemu se vyvarovat a které kroky naopak budou provázeny štěstěnou? Přečtěte si horoskop na dnešní den pro každé znamení zvěrokruhu!

Horoskop na pátek 5. března. Co vám dnes radí hvězdy? • Víkend je za dveřmi a my vám přinášíme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu pro dnešní den. Přejeme, aby vaše dnešní pouť životem byla příjemná a poučující.

Horoskop na pátek 12. března. Nejdříve myslete, pak konejte • Víkend už je konečně za dveřmi. Pokud vás zajímá, co všechno vám na pátek radí hvězdná tělesa, přečtěte si náš horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na pondělí 22. března. Pořádek dělá přátele • Začal nám nový týden. Na co si dát během dnešního dne největší pozor? Přečtěte si horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu!

Týdenní horoskop 6.–12. září. Panny musí hlídat své hranice, Vodnáři se setkají se strachem • Začal nový týden a vás jistě zajímá, jaký bude. S pomocí hvězdiček jsem pro vás připravila týdenní horoskop, který poodhaluje následující dny pro všechna znamení zvěrokruhu. Přeji vám úspěšný a láskou naplněný týden!

Horoskop na sobotu 20. března. Začátek jara znamená nový start • Máme tu víkend. Co vám dnes radí hvězdy? Přečtěte si horoskop na sobotu 20. března pro všechny znamení zvěrokruhu.

Horoskop na čtvrtek 25. března. Milujte život a život bude milovat vás • Přečtěte si, co si pro vás na dnešní den přichystaly hvězdy! Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na středu 10. března. Sklízíme, co jsme zasadili • Pracovní týden se dnes přehoupne do druhé poloviny a vy se už jistě ptáte, jaký je váš středeční horoskop. Přečtěte si, co vám radí nebeská tělesa.

Horoskop na dnešní den

Horoskop na středu 24. března. Stáváme se tím, co si o sobě myslíme • Zajímá vás horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na dnešní den? Podívejte se, co vám hvězdy radí tentokrát.

Horoskop na neděli 7. března. Pozor na lidi ve vašem okolí! • Víkend se nám překulil do druhé poloviny. Co si pro nás na dnešek přichystaly hvězdy? Přečtěte si svlj vlastní horoskop!

Horoskop na neděli 14. března. Radujte se i z těch nejmenších maličkostí! • Před námi je druhá polovina víkendu a vy se už jistě netrpělivě ptáte, co vás čeká a nemine. Přinášíme horoskop na neděli pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na pondělí 8. března. Všechna znamení nyní řeší hlavně lásku • Začal nový týden. Co si pro nás nachystaly hvězdy na dnešní den? Přinášíme vám poselství pro všech dvanáct znamení zvěrokruhu.

Horoskop na čtvrtek 18. března. Úspěchu dosáhneme mnoha maličkostmi • Přečtěte si, co si pro vás na dnešní den přichystaly hvězdy! Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na sobotu 13. března. Přichází příležitosti pro neobvyklá setkání • Víkend je konečně tady a s ním i horoskop na sobotu. Co vás dnes čeká a nemine? A čemu byste se měli raději vyhnout? Dobře to vypadá hlavně pro Štíry, Střelce a Kozorohy. Naopak pozor by si měli dávat zejména zrozenci ve znamení Vah.

Horoskop na neděli 21. března. Odpočinek je matkou úspěchu • Víkend je ve druhé polovině. Co si pro nás na dnešek přichystaly hvězdy? Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na středu 17. března. Pozdní hosti jedí kosti • Pracovní týden se dnes přehoupne do své druhé poloviny. Pokud vás zajímá váš dnešní horoskop, jste tu správně. Opět pro vás máme předpověď pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na pátek 19. března. Všechno má svůj smysl • Horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na dnešní den. Co všechno vás čeká a nemine? Přečtěte si svou dnešní předpověď!

Horoskop na pondělí 15. března. Všechny problémy se jednou vyřeší • Začal nový týden a my pro vás máme pravidelný horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vám dnes vypráví Vesmír.

Horoskop na úterý 16. března. Je důležité, co nosíte při sobě • Co vás dnes čeká? Přečtěte si horoskop na dnešní den!

Horoskop na dnešní den