Horoskop na čtvrtek 18. března. Úspěchu dosáhneme mnoha maličkostmi

HoroskopAurika Assiella18. března 20214 minuty čtení

Foto: Pixabay

Přečtěte si, co si pro vás na dnešní den přichystaly hvězdy! Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Každý má úctu k dobře oblečenému. Člověk nevidí špínu na vlastních zádech. Každý pokládá svou lásku za hvězdu první velikosti. Co je v člověku nejlepšího, nemůže být ani dáno, ani odňato. Jaké přivítání, takové loučení. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, poslech hudby, seznamování, uklízení, výběr dárků, návštěva kina, dohánění pracovních restů.

Býk (21. 4. až 21. 5.)

Jestliže víš, kde se máš zastavit a zastavíš se tam, nikdy nebudeš zneuctěn. Módou nazýváme snahu civilistů o uniformitu. Mládí je jako kvas, ale kvas ještě není chleba. Jsou lidé dobří i špatní, právě tak, jako je drahé a laciné zboží. Láska proměňuje chatrč ve zlatý palác. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva muzea, návštěva přátel, sport, relaxace, vaření, výběr dárků, pomoc blízkým.

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

Chceš-li přítele, buď také přítelem, jiný recept neexistuje. Každý má nějakou možnost, hluchý ať střílí z kanónu. Kdo mluví, rozsévá, kdo mlčí, sklízí. Panikář je člověk, který předčasně odhalí velkou lumpárnu. Lidé rádi uvěří tomu, čemu věřit chtějí. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, návštěva muzea, meditace, sledování televize, plánování financí, návštěva kina, větší nákup jídla.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Nedůvěra je moudrost hlupáků. Láska žije jen v živých, vyslovených slovech. Nešetři se, pokud jde o tvé vlastní chyby, ale mlč o chybách druhých. Noc, láska a víno, všecko pouštějí mimo. Anatomii máme každý, ale na hezké dívce vypadá nejlépe. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Procházka, uklízení, vaření, sledování televize, prohlížení starých fotek, výběr dárků, návštěva kina.

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Když někdo neumí tancovat, řekne, že je hrbolatá země. Tupého učit, jako mrtvého léčit. Lépe s moudrým v pekle, než s hlupákem v ráji. Nikoho nemilovat je větší neštěstí než nebýt nikým milován. Krach může mít tři příčiny: ženy, sázky nebo rady odborníků. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva rodiny, sex, relaxace, vaření, sledování televize, plánování financí, pomoc blízkým.

Panna (23. 8. až 22. 9.)

Na padesát rádců jeden pomocník. Z ničeho nebude zase nic. Kde ďábel více nemůže, alespoň zasmradí. Zkušenost je drahá škola, ale hlupáci nechtějí do jiné chodit. Nic není tak krásné jako to, co neexistuje. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, návštěva přátel, sport, relaxace, vaření, plánování financí, dohánění pracovních restů.

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Nepouštějte hrůzu na slabé, ani se nebojte silných. Jen činem roste mužnost, otálením strach. Jíst méně, ale častěji, vede k uzdravení. Ne vždy je tím vinen muž, je-li žena v neprávu. Kde jedí jez, kde pijí pij, a kde dělají, jdi pryč, nepřekážej. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, sledování filmů, procházka, relaxace, meditace, dohánění pracovních restů, větší nákup jídla.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Člověk může ztratit rozum více či méně normálním způsobem. Můžeš se rozpůlit; a vyčtou ti, že ses nerozčtvrtil. Největší předností některých mužů je jejich žena. Úspěchu dosáhneme mnoha maličkostmi. Život spěchá, jen když se sami loudáme. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, sledování filmů, sex, sport, vaření, přemýšlení o budoucnosti, větší nákup jídla.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Kdo chrání sazenice, chrání život. Nejsilnějším prostředkem proti stárnutí je láska. Převléknout se včas je lepší než brát léky. Bohatství mění mravy, ale nikoliv k lepšímu. Zkušenost zvyšuje naši moudrost, ale nezmenšuje naši hloupost. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva rodiny, hraní s domácím mazlíčkem, seznamování, setkání s blízkým člověkem, prohlížení starých fotek, návštěva divadla, pomoc blízkým.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Nevděčnost je horší než krádež. Neexistuje naběračka, která nikdy nenarazí na dno. Drobné potíže se nedrží toho, kdo na ně nemá čas. Bohatství a chudobu nemají lidé v domě, ale v duši. Nejhorší je návyk na stálé štěstí. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, poslech hudby, návštěva přátel, uklízení, vaření, přemýšlení o budoucnosti, třídění starých věcí.

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Není boháče vynikajícího v ctnosti. Zuřivost a hněv vrhá rozum do záhuby. Každý pokládá svou lásku za hvězdu první velikosti. Co je v člověku nejlepšího, nemůže být ani dáno, ani odňato. Podrobit si tělo je jednoduché, podrobit si vůli je obtížné. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, návštěva přátel, uklízení, vaření, meditace, návštěva kina, třídění starých věcí.

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

Do řídkého bláta kameny neházej. Dobrá pověst je jistější než peníze. Poplácání po ramenou nám často ušetří pozdější kopnutí do zadnice. Taková věrnost v lásce, ke které se musíme nutit, nemá větší cenu než nevěra. Ať je pohřební nebo svatební žranice, vždycky to odskáče slepice. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, plánování dovolené, setkání s blízkým člověkem, vaření, výběr dárků, práce na zahradě, větší nákup jídla.

Nepřehlédněte

Horoskop na pátek 19. března. Všechno má svůj smysl • Horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na dnešní den. Co všechno vás čeká a nemine? Přečtěte si svou dnešní předpověď!

Týdenní horoskop 6.–12. září. Panny musí hlídat své hranice, Vodnáři se setkají se strachem • Začal nový týden a vás jistě zajímá, jaký bude. S pomocí hvězdiček jsem pro vás připravila týdenní horoskop, který poodhaluje následující dny pro všechna znamení zvěrokruhu. Přeji vám úspěšný a láskou naplněný týden!

Horoskop na pondělí 15. března. Všechny problémy se jednou vyřeší • Začal nový týden a my pro vás máme pravidelný horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vám dnes vypráví Vesmír.

Horoskop na čtvrtek 25. března. Milujte život a život bude milovat vás • Přečtěte si, co si pro vás na dnešní den přichystaly hvězdy! Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na úterý 16. března. Je důležité, co nosíte při sobě • Co vás dnes čeká? Přečtěte si horoskop na dnešní den!

Horoskop na dnešní den

Horoskop na neděli 14. března. Radujte se i z těch nejmenších maličkostí! • Před námi je druhá polovina víkendu a vy se už jistě netrpělivě ptáte, co vás čeká a nemine. Přinášíme horoskop na neděli pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na středu 24. března. Stáváme se tím, co si o sobě myslíme • Zajímá vás horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na dnešní den? Podívejte se, co vám hvězdy radí tentokrát.

Horoskop na pondělí 22. března. Pořádek dělá přátele • Začal nám nový týden. Na co si dát během dnešního dne největší pozor? Přečtěte si horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu!

Horoskop na úterý 9. března. Dávejte si pozor na pomluvy • Co si pro nás na dnešní den přichystaly hvězdy? Čemu se vyvarovat a které kroky naopak budou provázeny štěstěnou? Přečtěte si horoskop na dnešní den pro každé znamení zvěrokruhu!

Horoskop na čtvrtek 11. března. Dobře rozmýšlejte svá přání • Týden se nám překulil do své druhé poloviny. Co si pro vás hvězdy přichystaly na čtvrteční den? Přečtěte si svůj dnešní horoskop!

Horoskop na středu 17. března. Pozdní hosti jedí kosti • Pracovní týden se dnes přehoupne do své druhé poloviny. Pokud vás zajímá váš dnešní horoskop, jste tu správně. Opět pro vás máme předpověď pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na neděli 21. března. Odpočinek je matkou úspěchu • Víkend je ve druhé polovině. Co si pro nás na dnešek přichystaly hvězdy? Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na pondělí 8. března. Všechna znamení nyní řeší hlavně lásku • Začal nový týden. Co si pro nás nachystaly hvězdy na dnešní den? Přinášíme vám poselství pro všech dvanáct znamení zvěrokruhu.

Horoskop na úterý 23. března. Nejlepší přátelé jsou ti staří • Co si pro nás hvězdy na dnešek přichystaly? Čemu se vyvarovat a které kroky naopak budou provázeny štěstěnou? Přečtěte si horoskop pro každé znamení zvěrokruhu!

Horoskop na pátek 12. března. Nejdříve myslete, pak konejte • Víkend už je konečně za dveřmi. Pokud vás zajímá, co všechno vám na pátek radí hvězdná tělesa, přečtěte si náš horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na sobotu 13. března. Přichází příležitosti pro neobvyklá setkání • Víkend je konečně tady a s ním i horoskop na sobotu. Co vás dnes čeká a nemine? A čemu byste se měli raději vyhnout? Dobře to vypadá hlavně pro Štíry, Střelce a Kozorohy. Naopak pozor by si měli dávat zejména zrozenci ve znamení Vah.

Horoskop na pátek 5. března. Co vám dnes radí hvězdy? • Víkend je za dveřmi a my vám přinášíme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu pro dnešní den. Přejeme, aby vaše dnešní pouť životem byla příjemná a poučující.

Horoskop na neděli 7. března. Pozor na lidi ve vašem okolí! • Víkend se nám překulil do druhé poloviny. Co si pro nás na dnešek přichystaly hvězdy? Přečtěte si svlj vlastní horoskop!

Horoskop na sobotu 20. března. Začátek jara znamená nový start • Máme tu víkend. Co vám dnes radí hvězdy? Přečtěte si horoskop na sobotu 20. března pro všechny znamení zvěrokruhu.

Horoskop na středu 10. března. Sklízíme, co jsme zasadili • Pracovní týden se dnes přehoupne do druhé poloviny a vy se už jistě ptáte, jaký je váš středeční horoskop. Přečtěte si, co vám radí nebeská tělesa.

Horoskop na dnešní den