Horoskop na čtvrtek 18. března. Úspěchu dosáhneme mnoha maličkostmi

18. března 2021 ∙ 01:00
Aurika Assiella
Foto: Pixabay

Přečtěte si, co si pro vás na dnešní den přichystaly hvězdy! Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Každý má úctu k dobře oblečenému. Člověk nevidí špínu na vlastních zádech. Každý pokládá svou lásku za hvězdu první velikosti. Co je v člověku nejlepšího, nemůže být ani dáno, ani odňato. Jaké přivítání, takové loučení. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, poslech hudby, seznamování, uklízení, výběr dárků, návštěva kina, dohánění pracovních restů.

Býk (21. 4. až 21. 5.)

Jestliže víš, kde se máš zastavit a zastavíš se tam, nikdy nebudeš zneuctěn. Módou nazýváme snahu civilistů o uniformitu. Mládí je jako kvas, ale kvas ještě není chleba. Jsou lidé dobří i špatní, právě tak, jako je drahé a laciné zboží. Láska proměňuje chatrč ve zlatý palác. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva muzea, návštěva přátel, sport, relaxace, vaření, výběr dárků, pomoc blízkým.

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

Chceš-li přítele, buď také přítelem, jiný recept neexistuje. Každý má nějakou možnost, hluchý ať střílí z kanónu. Kdo mluví, rozsévá, kdo mlčí, sklízí. Panikář je člověk, který předčasně odhalí velkou lumpárnu. Lidé rádi uvěří tomu, čemu věřit chtějí. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, návštěva muzea, meditace, sledování televize, plánování financí, návštěva kina, větší nákup jídla.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Nedůvěra je moudrost hlupáků. Láska žije jen v živých, vyslovených slovech. Nešetři se, pokud jde o tvé vlastní chyby, ale mlč o chybách druhých. Noc, láska a víno, všecko pouštějí mimo. Anatomii máme každý, ale na hezké dívce vypadá nejlépe. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Procházka, uklízení, vaření, sledování televize, prohlížení starých fotek, výběr dárků, návštěva kina.

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Když někdo neumí tancovat, řekne, že je hrbolatá země. Tupého učit, jako mrtvého léčit. Lépe s moudrým v pekle, než s hlupákem v ráji. Nikoho nemilovat je větší neštěstí než nebýt nikým milován. Krach může mít tři příčiny: ženy, sázky nebo rady odborníků. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva rodiny, sex, relaxace, vaření, sledování televize, plánování financí, pomoc blízkým.

Panna (23. 8. až 22. 9.)

Na padesát rádců jeden pomocník. Z ničeho nebude zase nic. Kde ďábel více nemůže, alespoň zasmradí. Zkušenost je drahá škola, ale hlupáci nechtějí do jiné chodit. Nic není tak krásné jako to, co neexistuje. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, návštěva přátel, sport, relaxace, vaření, plánování financí, dohánění pracovních restů.

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Nepouštějte hrůzu na slabé, ani se nebojte silných. Jen činem roste mužnost, otálením strach. Jíst méně, ale častěji, vede k uzdravení. Ne vždy je tím vinen muž, je-li žena v neprávu. Kde jedí jez, kde pijí pij, a kde dělají, jdi pryč, nepřekážej. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, sledování filmů, procházka, relaxace, meditace, dohánění pracovních restů, větší nákup jídla.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Člověk může ztratit rozum více či méně normálním způsobem. Můžeš se rozpůlit; a vyčtou ti, že ses nerozčtvrtil. Největší předností některých mužů je jejich žena. Úspěchu dosáhneme mnoha maličkostmi. Život spěchá, jen když se sami loudáme. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, sledování filmů, sex, sport, vaření, přemýšlení o budoucnosti, větší nákup jídla.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Kdo chrání sazenice, chrání život. Nejsilnějším prostředkem proti stárnutí je láska. Převléknout se včas je lepší než brát léky. Bohatství mění mravy, ale nikoliv k lepšímu. Zkušenost zvyšuje naši moudrost, ale nezmenšuje naši hloupost. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva rodiny, hraní s domácím mazlíčkem, seznamování, setkání s blízkým člověkem, prohlížení starých fotek, návštěva divadla, pomoc blízkým.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Nevděčnost je horší než krádež. Neexistuje naběračka, která nikdy nenarazí na dno. Drobné potíže se nedrží toho, kdo na ně nemá čas. Bohatství a chudobu nemají lidé v domě, ale v duši. Nejhorší je návyk na stálé štěstí. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, poslech hudby, návštěva přátel, uklízení, vaření, přemýšlení o budoucnosti, třídění starých věcí.

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Není boháče vynikajícího v ctnosti. Zuřivost a hněv vrhá rozum do záhuby. Každý pokládá svou lásku za hvězdu první velikosti. Co je v člověku nejlepšího, nemůže být ani dáno, ani odňato. Podrobit si tělo je jednoduché, podrobit si vůli je obtížné. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, návštěva přátel, uklízení, vaření, meditace, návštěva kina, třídění starých věcí.

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

Do řídkého bláta kameny neházej. Dobrá pověst je jistější než peníze. Poplácání po ramenou nám často ušetří pozdější kopnutí do zadnice. Taková věrnost v lásce, ke které se musíme nutit, nemá větší cenu než nevěra. Ať je pohřební nebo svatební žranice, vždycky to odskáče slepice. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, plánování dovolené, setkání s blízkým člověkem, vaření, výběr dárků, práce na zahradě, větší nákup jídla.

Horoskop na čtvrtek 25. března. Milujte život a život bude milovat vás

Přečtěte si, co si pro vás na dnešní den přichystaly hvězdy! Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Beran (21. 3. až 20. 4.) Přítel by měl snášet přítelovy slabosti. Hněv milenců je obnova lásky. I když je cesta života hrbolatá, měj vyrovnanou mysl. Vlastní chyby nazýváme zkušenostmi. Lží se nevylžeš.  Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, sex, hraní s domácím mazlíčkem, vaření, čtení knihy, návštěva divadla, návštěva kina. […]

Horoskop na středu 24. března. Stáváme se tím, co si o sobě myslíme

Zajímá vás horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na dnešní den? Podívejte se, co vám hvězdy radí tentokrát. Beran (21. 3. až 20. 4.) Hněv milenců je obnovování lásky. Nutnost osvobozuje od utrpení rozhodnout se. Drž se věci, slova přijdou sama. Přátelé, říká se, jsou zloději času. Krach může mít tři příčiny: ženy, sázky nebo rady odborníků.  Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, procházka, hraní s domácím mazlíčkem, setkání s blízkým […]

Horoskop na úterý 23. března. Nejlepší přátelé jsou ti staří

Co si pro nás hvězdy na dnešek přichystaly? Čemu se vyvarovat a které kroky naopak budou provázeny štěstěnou? Přečtěte si horoskop pro každé znamení zvěrokruhu! Beran (21. 3. až 20. 4.) Nejlepší přátelé jsou ti staří a nejlepší šaty jsou ty nové. Sousedy si nevybíráme, sousedky dosti často. Poznat svůj vhodný čas, to je celé tajemství. Lidská ústa jsou mocnější než velká řeka. Veselost je ta nejlepší apatyka.  Vhodné aktivity […]

Horoskop na pondělí 22. března. Pořádek dělá přátele

Začal nám nový týden. Na co si dát během dnešního dne největší pozor? Přečtěte si horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu! Beran (21. 3. až 20. 4.) Hloupé myšlenky mívá leckdo, jenže moudří je nevyslovují. Na vychválené hrozny ber malý košík. Koule je kostka unavená cestou. Člověk, který nemá srdce, je pouhé zvíře. Svědomí hlupáků je vždy čisté.  Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva rodiny, seznamování, relaxace, plánování dovolené, plánování financí, výběr […]

Horoskop na neděli 21. března. Odpočinek je matkou úspěchu

Víkend je ve druhé polovině. Co si pro nás na dnešek přichystaly hvězdy? Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Beran (21. 3. až 20. 4.) Svině zůstane sviní, byť na sobě zlaté sedlo měla. Peníze mají velkou moc, chytré slovo právě tak. Nedělej nic, co za tebe mohou udělat jiní. Koule je kostka unavená cestou. Běžte vždy za psem a nekousne vás, pijte vždy před žízní a nedostanete ji.  […]

X Zavřít