Horoskop na čtvrtek 25. března. Milujte život a život bude milovat vás

25. března 2021 ∙ 01:00
Aurika Assiella
Foto: Unsplash

Přečtěte si, co si pro vás na dnešní den přichystaly hvězdy! Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Přítel by měl snášet přítelovy slabosti. Hněv milenců je obnova lásky. I když je cesta života hrbolatá, měj vyrovnanou mysl. Vlastní chyby nazýváme zkušenostmi. Lží se nevylžeš. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, sex, hraní s domácím mazlíčkem, vaření, čtení knihy, návštěva divadla, návštěva kina.

Býk (21. 4. až 21. 5.)

Mnoho ve světě dobře smyšleného, ale dobra málo. Chtivost je člověku jen k hanbě. Šťastný je ten, kdo našel štěstí v rodině. Láska se podobá hladu a žízni, ale nedá se nikdy ukojit. Hodně lidí umí provádět kousky, ale každý je provádí jiným způsobem. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva muzea, procházka, hraní s domácím mazlíčkem, seznamování, relaxace, vaření, návštěva kina.

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

Milujte život a život bude milovat vás. Úspěch ničemů láká mnohé. Je-li cena příliš nízká, budeš snadno podveden. Láska je jako malé dítě, touží po všem, co má na očích. Čím déle člověk zůstane dítětem, tím požehnanějšího se dožije věku. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, poslech hudby, návštěva rodiny, procházka, hraní s domácím mazlíčkem, relaxace, práce na zahradě.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Stáří ctěte, mládí braňte. Hřích je kořenem žalu. Oko dneška chválí jenom dnešek. Mladí lidé chtějí být věrní, a nejsou, staří chtějí být nevěrní, a nemohou. Dej hlupákovi dost dlouhý provaz a sám se oběsí. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sledování filmů, návštěva přátel, uklízení, vaření, čtení knihy, plánování financí, návštěva divadla.

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Holé sliby kapsu nenaplní. Revmatismu a pravé lásce člověk věří, jen když na ně trpí. Ptáci se stejnými křídly žijí pospolu, zvířata se stejnými prackami se sdružují. Dobráci jsou lidé, kteří nám ještě nestačili ublížit. Věrný pes dostane ozdobný obojek. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, návštěva muzea, návštěva přátel, relaxace, setkání s blízkým člověkem, meditace, prohlížení starých fotek.

Panna (23. 8. až 22. 9.)

Časem si zvykneš i na ten nejhorší charakter, zvlášť je-li to tvůj vlastní. Je důležitější, jak člověk osud přijímá, než to, jaký je. Dobrá pověst je jistější než peníze. Domýšlivý člověk je nejosamocenější na světě. Potíže pocházejí z přílišného mluvení. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, výlet do přírody, vaření, meditace, plánování financí, výběr dárků, pomoc blízkým.

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Zisk má příjemnou vůni, ať je jakéhokoli původu. Tlustí lidé žijí krátce, ale jedí déle. Láska je přání něco dávat, ne dostávat. Jen činem roste mužnost, otálením strach. Pravý přítel je ten, který přijde, když všichni ostatní odcházejí. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, sledování filmů, hraní s domácím mazlíčkem, seznamování, plánování dovolené, vaření, meditace.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Je lepší se sehnout než se dát zlomit. Víno pij z pohárku, vědomosti z velké číše. Hloupost a pýcha na jednom stromě rostou. Každá společnost má sklon vidět jiné v křivém zrcadle. Lidé naštěstí nedělají to, co chtějí. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, sledování filmů, návštěva muzea, sex, hraní s domácím mazlíčkem, meditace, třídění starých věcí.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Je snadné získat úspěch, těžší je si ho zasloužit. Revmatismu a pravé lásce člověk věří, jen když na ně trpí. Láska může udělat z nejmoudřejších velké hlupáky a dát největším hlupákům moudrost. Malá chyba na začátku se stane velkou na konci. Když nemůžeš být hvězdou na nebi, buď světlem ve svém domě. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sledování filmů, návštěva rodiny, návštěva přátel, hraní s domácím mazlíčkem, plánování financí, návštěva divadla, větší nákup jídla.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Kdo první zvedne ruku k ráně, přiznává, že mu došly ideje. Nedůvěra je dcerou omezenosti. Přátelství je jako ozvěna, dá tolik, kolik dostane. Dobré slovo hubu nespálí. Koule je kostka unavená cestou. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, sex, hraní s domácím mazlíčkem, relaxace, plánování dovolené, návštěva kina, třídění starých věcí.

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Kdo nevstoupil do řeky, neví, jak je hluboká. Pozornost a láska se vzájemně podmiňují. Co bylo řečeno žertem, o tom nepojednávej vážně. Mládí nekoupíš a stáří neprodáš. Schůze je vítězství zadků nad mozkem. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sex, seznamování, vaření, přemýšlení o budoucnosti, návštěva kina, třídění starých věcí, práce na zahradě.

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

Zuřivost a hněv vrhá rozum do záhuby. Nejlépe poznáme charakter člověka v peněžních záležitostech, při pití a v hněvu. Mladí lidé rádi hledají nové přátele, starší lidé postrádají staré přátele. Důvěra a láska musí chodit spolu. Slova se nepočítají, ani se neměří, ale váží. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, návštěva přátel, sex, hraní s domácím mazlíčkem, prohlížení starých fotek, návštěva divadla, pomoc blízkým.

X Zavřít