Horoskop na čtvrtek 25. března. Milujte život a život bude milovat vás

HoroskopAurika Assiella25. března 20214 minuty čtení

Foto: Unsplash

Přečtěte si, co si pro vás na dnešní den přichystaly hvězdy! Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Přítel by měl snášet přítelovy slabosti. Hněv milenců je obnova lásky. I když je cesta života hrbolatá, měj vyrovnanou mysl. Vlastní chyby nazýváme zkušenostmi. Lží se nevylžeš. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, sex, hraní s domácím mazlíčkem, vaření, čtení knihy, návštěva divadla, návštěva kina.

Býk (21. 4. až 21. 5.)

Mnoho ve světě dobře smyšleného, ale dobra málo. Chtivost je člověku jen k hanbě. Šťastný je ten, kdo našel štěstí v rodině. Láska se podobá hladu a žízni, ale nedá se nikdy ukojit. Hodně lidí umí provádět kousky, ale každý je provádí jiným způsobem. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva muzea, procházka, hraní s domácím mazlíčkem, seznamování, relaxace, vaření, návštěva kina.

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

Milujte život a život bude milovat vás. Úspěch ničemů láká mnohé. Je-li cena příliš nízká, budeš snadno podveden. Láska je jako malé dítě, touží po všem, co má na očích. Čím déle člověk zůstane dítětem, tím požehnanějšího se dožije věku. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, poslech hudby, návštěva rodiny, procházka, hraní s domácím mazlíčkem, relaxace, práce na zahradě.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Stáří ctěte, mládí braňte. Hřích je kořenem žalu. Oko dneška chválí jenom dnešek. Mladí lidé chtějí být věrní, a nejsou, staří chtějí být nevěrní, a nemohou. Dej hlupákovi dost dlouhý provaz a sám se oběsí. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sledování filmů, návštěva přátel, uklízení, vaření, čtení knihy, plánování financí, návštěva divadla.

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Holé sliby kapsu nenaplní. Revmatismu a pravé lásce člověk věří, jen když na ně trpí. Ptáci se stejnými křídly žijí pospolu, zvířata se stejnými prackami se sdružují. Dobráci jsou lidé, kteří nám ještě nestačili ublížit. Věrný pes dostane ozdobný obojek. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, návštěva muzea, návštěva přátel, relaxace, setkání s blízkým člověkem, meditace, prohlížení starých fotek.

Panna (23. 8. až 22. 9.)

Časem si zvykneš i na ten nejhorší charakter, zvlášť je-li to tvůj vlastní. Je důležitější, jak člověk osud přijímá, než to, jaký je. Dobrá pověst je jistější než peníze. Domýšlivý člověk je nejosamocenější na světě. Potíže pocházejí z přílišného mluvení. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, výlet do přírody, vaření, meditace, plánování financí, výběr dárků, pomoc blízkým.

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Zisk má příjemnou vůni, ať je jakéhokoli původu. Tlustí lidé žijí krátce, ale jedí déle. Láska je přání něco dávat, ne dostávat. Jen činem roste mužnost, otálením strach. Pravý přítel je ten, který přijde, když všichni ostatní odcházejí. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, sledování filmů, hraní s domácím mazlíčkem, seznamování, plánování dovolené, vaření, meditace.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Je lepší se sehnout než se dát zlomit. Víno pij z pohárku, vědomosti z velké číše. Hloupost a pýcha na jednom stromě rostou. Každá společnost má sklon vidět jiné v křivém zrcadle. Lidé naštěstí nedělají to, co chtějí. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, sledování filmů, návštěva muzea, sex, hraní s domácím mazlíčkem, meditace, třídění starých věcí.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Je snadné získat úspěch, těžší je si ho zasloužit. Revmatismu a pravé lásce člověk věří, jen když na ně trpí. Láska může udělat z nejmoudřejších velké hlupáky a dát největším hlupákům moudrost. Malá chyba na začátku se stane velkou na konci. Když nemůžeš být hvězdou na nebi, buď světlem ve svém domě. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sledování filmů, návštěva rodiny, návštěva přátel, hraní s domácím mazlíčkem, plánování financí, návštěva divadla, větší nákup jídla.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Kdo první zvedne ruku k ráně, přiznává, že mu došly ideje. Nedůvěra je dcerou omezenosti. Přátelství je jako ozvěna, dá tolik, kolik dostane. Dobré slovo hubu nespálí. Koule je kostka unavená cestou. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, sex, hraní s domácím mazlíčkem, relaxace, plánování dovolené, návštěva kina, třídění starých věcí.

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Kdo nevstoupil do řeky, neví, jak je hluboká. Pozornost a láska se vzájemně podmiňují. Co bylo řečeno žertem, o tom nepojednávej vážně. Mládí nekoupíš a stáří neprodáš. Schůze je vítězství zadků nad mozkem. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sex, seznamování, vaření, přemýšlení o budoucnosti, návštěva kina, třídění starých věcí, práce na zahradě.

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

Zuřivost a hněv vrhá rozum do záhuby. Nejlépe poznáme charakter člověka v peněžních záležitostech, při pití a v hněvu. Mladí lidé rádi hledají nové přátele, starší lidé postrádají staré přátele. Důvěra a láska musí chodit spolu. Slova se nepočítají, ani se neměří, ale váží. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, návštěva přátel, sex, hraní s domácím mazlíčkem, prohlížení starých fotek, návštěva divadla, pomoc blízkým.

Nepřehlédněte

Horoskop na pondělí 15. března. Všechny problémy se jednou vyřeší • Začal nový týden a my pro vás máme pravidelný horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vám dnes vypráví Vesmír.

Horoskop na čtvrtek 18. března. Úspěchu dosáhneme mnoha maličkostmi • Přečtěte si, co si pro vás na dnešní den přichystaly hvězdy! Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na pátek 12. března. Nejdříve myslete, pak konejte • Víkend už je konečně za dveřmi. Pokud vás zajímá, co všechno vám na pátek radí hvězdná tělesa, přečtěte si náš horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Týdenní horoskop 6.–12. září. Panny musí hlídat své hranice, Vodnáři se setkají se strachem • Začal nový týden a vás jistě zajímá, jaký bude. S pomocí hvězdiček jsem pro vás připravila týdenní horoskop, který poodhaluje následující dny pro všechna znamení zvěrokruhu. Přeji vám úspěšný a láskou naplněný týden!

Horoskop na čtvrtek 11. března. Dobře rozmýšlejte svá přání • Týden se nám překulil do své druhé poloviny. Co si pro vás hvězdy přichystaly na čtvrteční den? Přečtěte si svůj dnešní horoskop!

Horoskop na pondělí 8. března. Všechna znamení nyní řeší hlavně lásku • Začal nový týden. Co si pro nás nachystaly hvězdy na dnešní den? Přinášíme vám poselství pro všech dvanáct znamení zvěrokruhu.

Horoskop na sobotu 13. března. Přichází příležitosti pro neobvyklá setkání • Víkend je konečně tady a s ním i horoskop na sobotu. Co vás dnes čeká a nemine? A čemu byste se měli raději vyhnout? Dobře to vypadá hlavně pro Štíry, Střelce a Kozorohy. Naopak pozor by si měli dávat zejména zrozenci ve znamení Vah.

Horoskop na neděli 7. března. Pozor na lidi ve vašem okolí! • Víkend se nám překulil do druhé poloviny. Co si pro nás na dnešek přichystaly hvězdy? Přečtěte si svlj vlastní horoskop!

Horoskop na neděli 21. března. Odpočinek je matkou úspěchu • Víkend je ve druhé polovině. Co si pro nás na dnešek přichystaly hvězdy? Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na úterý 9. března. Dávejte si pozor na pomluvy • Co si pro nás na dnešní den přichystaly hvězdy? Čemu se vyvarovat a které kroky naopak budou provázeny štěstěnou? Přečtěte si horoskop na dnešní den pro každé znamení zvěrokruhu!

Horoskop na pátek 19. března. Všechno má svůj smysl • Horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na dnešní den. Co všechno vás čeká a nemine? Přečtěte si svou dnešní předpověď!

Horoskop na úterý 23. března. Nejlepší přátelé jsou ti staří • Co si pro nás hvězdy na dnešek přichystaly? Čemu se vyvarovat a které kroky naopak budou provázeny štěstěnou? Přečtěte si horoskop pro každé znamení zvěrokruhu!

Horoskop na středu 24. března. Stáváme se tím, co si o sobě myslíme • Zajímá vás horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na dnešní den? Podívejte se, co vám hvězdy radí tentokrát.

Horoskop na neděli 14. března. Radujte se i z těch nejmenších maličkostí! • Před námi je druhá polovina víkendu a vy se už jistě netrpělivě ptáte, co vás čeká a nemine. Přinášíme horoskop na neděli pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na úterý 16. března. Je důležité, co nosíte při sobě • Co vás dnes čeká? Přečtěte si horoskop na dnešní den!

Horoskop na dnešní den

Horoskop na pondělí 22. března. Pořádek dělá přátele • Začal nám nový týden. Na co si dát během dnešního dne největší pozor? Přečtěte si horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu!

Horoskop na sobotu 20. března. Začátek jara znamená nový start • Máme tu víkend. Co vám dnes radí hvězdy? Přečtěte si horoskop na sobotu 20. března pro všechny znamení zvěrokruhu.

Horoskop na středu 17. března. Pozdní hosti jedí kosti • Pracovní týden se dnes přehoupne do své druhé poloviny. Pokud vás zajímá váš dnešní horoskop, jste tu správně. Opět pro vás máme předpověď pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na sobotu 6. března. Tohle vám dnes radí hvězdy • Začal nám víkend. Na co si dát během dnešního dne největší pozor? A jaké aktivity nám hvězdy doporučují? Přečtěte si svůj horoskop!

Horoskop na středu 10. března. Sklízíme, co jsme zasadili • Pracovní týden se dnes přehoupne do druhé poloviny a vy se už jistě ptáte, jaký je váš středeční horoskop. Přečtěte si, co vám radí nebeská tělesa.

Horoskop na dnešní den