Horoskop na neděli 14. března. Radujte se i z těch nejmenších maličkostí!

HoroskopAurika Assiella14. března 20214 minuty čtení

Foto: Pixabay

Před námi je druhá polovina víkendu a vy se už jistě netrpělivě ptáte, co vás čeká a nemine. Přinášíme horoskop na neděli pro všechna znamení zvěrokruhu.

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Lhář musí mít dobrou paměť. Zarmoucení lidé nemají nikdy váš soucit za dostatečný. Kdo čeká na cizí oběd, bývá často hladový. Nejjistější místo, kde najdete pomocnou ruku, je na konci vašeho ramene. Když upadnete, zvedněte se sami; neležte tam a nečekejte na pomocnou ruku. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva muzea, relaxace, meditace, sledování televize, přemýšlení o budoucnosti, pomoc blízkým, práce na zahradě.

Býk (21. 4. až 21. 5.)

Snem ženy je mít malou nohu a žít na velké. Pozdní hosti jedí kosti. Peníze mají velkou moc, chytré slovo právě tak. Je lehčí vládnout zemi než zvládnout rodinné záležitosti. Počítej se životními zákony, ale buď také vždy připraven na výjimky. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva rodiny, sex, plánování dovolené, setkání s blízkým člověkem, prohlížení starých fotek, přemýšlení o budoucnosti, větší nákup jídla.

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

Každý chce dlouho žít, ale nikdo nechce stárnout. Svět je plný překážek, každý z nás to denně cítí. Chtivost je šeredná a bezedná. Kdyby stáří dodávalo moudrosti, byl by pařez největším mudrcem. Nikoho nemilovat je větší neštěstí než nebýt nikým milován. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, sport, hraní s domácím mazlíčkem, seznamování, plánování dovolené, uklízení, větší nákup jídla.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Nechoď spát, bojíš-li se zítřka. Pohotová odpověď je to, na co přijdeme až za několik hodin. Neposlouchá dobře ten, kdo příliš touží mluvit. Čím déle člověk zůstane dítětem, tím požehnanějšího se dožije věku. Žádný dobrý pták nebude vychován v supím hnízdě. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, sledování filmů, hraní s domácím mazlíčkem, relaxace, výběr dárků, návštěva kina, pomoc blízkým.

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Nemocnější je ten, kdo přemůže sám sebe. Lakomý více tratí než ulakotí. Kdo nemá odvahu být po svém ztřeštěný, má sotva odvahu být po svém chytrý. I tenký vlas vrhá stín. Láska činí člověka jasnovidným. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Procházka, relaxace, vaření, čtení knihy, sledování televize, přemýšlení o budoucnosti, návštěva kina.

Panna (23. 8. až 22. 9.)

Zaslepenost bývá krátká, lítost dlouhá. Člověk zná hodně věcí, ale nezná sebe. Kdo mnoho mluví, lže nebo se chlubí. Láska je složitý problém, který se řešením dále komplikuje. Špatně je třem pod jednou peřinou. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sledování filmů, návštěva muzea, návštěva rodiny, sex, hraní s domácím mazlíčkem, výběr dárků, větší nákup jídla.

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Někteří chytají ryby, jiní jen kalí vodu. Není takových hradeb, aby je osel s pytlem zlaťáků na hřbetě nepřeskočil. Zisk má příjemnou vůni, ať je jakéhokoli původu. Spor je způsob, kterým utvrzujeme protivníka v omylu. Jsou dva druhy hlouposti, mlčenlivá a užvaněná. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva rodiny, návštěva přátel, seznamování, uklízení, čtení knihy, meditace, dohánění pracovních restů.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Láska klade odpor jakémukoli osudu. Není většího neštěstí než člověk, který říká jedno, ale dělá druhé. Nutnost osvobozuje od utrpení rozhodnout se. Na vychválené hrozny ber malý košík. Věrný přítel je medicínou duše. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva přátel, sex, hraní s domácím mazlíčkem, plánování dovolené, setkání s blízkým člověkem, prohlížení starých fotek, práce na zahradě.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Život je škola, v níž nezdar je lepším učitelem než zdar. Je pochvalná hana a hanlivá chvála. Lepší nudný přítel než příliš zábavná přítelkyně. Jednou tě zamrzí, že jsi nepromluvil, stokrát, že jsi nemlčel. Muži sice vydělávají peníze, ale ty z nich muže neudělají. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva rodiny, hraní s domácím mazlíčkem, seznamování, relaxace, setkání s blízkým člověkem, výběr dárků, dohánění pracovních restů.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Vyzrát můžeš na mnohé, ale ne na všechny. Žena není střevíc, z nohy ji neodhodíš. Největším úspěchem soudobé civilizace je, že vytvořila bytosti, které ji dokážou snést. Člověk je obyčejně nešťastný proto, že nedává štěstí jinému člověku. Podrobit si tělo je jednoduché, podrobit si vůli je obtížné. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sex, hraní s domácím mazlíčkem, plánování dovolené, prohlížení starých fotek, přemýšlení o budoucnosti, pomoc blízkým, větší nákup jídla.

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Pozná se po očích, kdo chodí po nocích. Lenoch i pod svou střechou zmokne. Jeden kůl plot neudrží. Ženy milují poražené, ale podvádějí je s vítězi. Co nikdo neví, jako by se nedělo. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, návštěva rodiny, návštěva přátel, plánování financí, přemýšlení o budoucnosti, návštěva divadla, větší nákup jídla.

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

Špatný člověk se nikdy nepozná podle jeho mravů. Život nutí člověka dělat spoustu věcí dobrovolně. Mladým lidem se zdá, že peníze jsou to nejdůležitější v životě. Když zestárnou, vědí to už najisto.. Také mezi lidmi je stále více kopií než originálů. Leckdo vděčí za své úspěchy radám, jichž neuposlechl. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sex, uklízení, vaření, plánování financí, prohlížení starých fotek, dohánění pracovních restů, větší nákup jídla.

Nepřehlédněte

Horoskop na pátek 5. března. Co vám dnes radí hvězdy? • Víkend je za dveřmi a my vám přinášíme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu pro dnešní den. Přejeme, aby vaše dnešní pouť životem byla příjemná a poučující.

Horoskop na středu 10. března. Sklízíme, co jsme zasadili • Pracovní týden se dnes přehoupne do druhé poloviny a vy se už jistě ptáte, jaký je váš středeční horoskop. Přečtěte si, co vám radí nebeská tělesa.

Horoskop na dnešní den

Horoskop na neděli 21. března. Odpočinek je matkou úspěchu • Víkend je ve druhé polovině. Co si pro nás na dnešek přichystaly hvězdy? Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na úterý 23. března. Nejlepší přátelé jsou ti staří • Co si pro nás hvězdy na dnešek přichystaly? Čemu se vyvarovat a které kroky naopak budou provázeny štěstěnou? Přečtěte si horoskop pro každé znamení zvěrokruhu!

Horoskop na pondělí 22. března. Pořádek dělá přátele • Začal nám nový týden. Na co si dát během dnešního dne největší pozor? Přečtěte si horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu!

Týdenní horoskop 6.–12. září. Panny musí hlídat své hranice, Vodnáři se setkají se strachem • Začal nový týden a vás jistě zajímá, jaký bude. S pomocí hvězdiček jsem pro vás připravila týdenní horoskop, který poodhaluje následující dny pro všechna znamení zvěrokruhu. Přeji vám úspěšný a láskou naplněný týden!

Horoskop na neděli 7. března. Pozor na lidi ve vašem okolí! • Víkend se nám překulil do druhé poloviny. Co si pro nás na dnešek přichystaly hvězdy? Přečtěte si svlj vlastní horoskop!

Horoskop na pátek 19. března. Všechno má svůj smysl • Horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na dnešní den. Co všechno vás čeká a nemine? Přečtěte si svou dnešní předpověď!

Horoskop na úterý 9. března. Dávejte si pozor na pomluvy • Co si pro nás na dnešní den přichystaly hvězdy? Čemu se vyvarovat a které kroky naopak budou provázeny štěstěnou? Přečtěte si horoskop na dnešní den pro každé znamení zvěrokruhu!

Horoskop na úterý 16. března. Je důležité, co nosíte při sobě • Co vás dnes čeká? Přečtěte si horoskop na dnešní den!

Horoskop na dnešní den

Horoskop na středu 24. března. Stáváme se tím, co si o sobě myslíme • Zajímá vás horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na dnešní den? Podívejte se, co vám hvězdy radí tentokrát.

Horoskop na čtvrtek 18. března. Úspěchu dosáhneme mnoha maličkostmi • Přečtěte si, co si pro vás na dnešní den přichystaly hvězdy! Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na pondělí 15. března. Všechny problémy se jednou vyřeší • Začal nový týden a my pro vás máme pravidelný horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vám dnes vypráví Vesmír.

Horoskop na středu 17. března. Pozdní hosti jedí kosti • Pracovní týden se dnes přehoupne do své druhé poloviny. Pokud vás zajímá váš dnešní horoskop, jste tu správně. Opět pro vás máme předpověď pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na čtvrtek 25. března. Milujte život a život bude milovat vás • Přečtěte si, co si pro vás na dnešní den přichystaly hvězdy! Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na pondělí 8. března. Všechna znamení nyní řeší hlavně lásku • Začal nový týden. Co si pro nás nachystaly hvězdy na dnešní den? Přinášíme vám poselství pro všech dvanáct znamení zvěrokruhu.

Horoskop na sobotu 6. března. Tohle vám dnes radí hvězdy • Začal nám víkend. Na co si dát během dnešního dne největší pozor? A jaké aktivity nám hvězdy doporučují? Přečtěte si svůj horoskop!

Horoskop na pátek 12. března. Nejdříve myslete, pak konejte • Víkend už je konečně za dveřmi. Pokud vás zajímá, co všechno vám na pátek radí hvězdná tělesa, přečtěte si náš horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na sobotu 13. března. Přichází příležitosti pro neobvyklá setkání • Víkend je konečně tady a s ním i horoskop na sobotu. Co vás dnes čeká a nemine? A čemu byste se měli raději vyhnout? Dobře to vypadá hlavně pro Štíry, Střelce a Kozorohy. Naopak pozor by si měli dávat zejména zrozenci ve znamení Vah.

Horoskop na sobotu 20. března. Začátek jara znamená nový start • Máme tu víkend. Co vám dnes radí hvězdy? Přečtěte si horoskop na sobotu 20. března pro všechny znamení zvěrokruhu.