Horoskop na neděli 14. března. Radujte se i z těch nejmenších maličkostí!

14. března 2021 ∙ 01:00
Aurika Assiella
Foto: Pixabay

Před námi je druhá polovina víkendu a vy se už jistě netrpělivě ptáte, co vás čeká a nemine. Přinášíme horoskop na neděli pro všechna znamení zvěrokruhu.

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Lhář musí mít dobrou paměť. Zarmoucení lidé nemají nikdy váš soucit za dostatečný. Kdo čeká na cizí oběd, bývá často hladový. Nejjistější místo, kde najdete pomocnou ruku, je na konci vašeho ramene. Když upadnete, zvedněte se sami; neležte tam a nečekejte na pomocnou ruku. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva muzea, relaxace, meditace, sledování televize, přemýšlení o budoucnosti, pomoc blízkým, práce na zahradě.

Býk (21. 4. až 21. 5.)

Snem ženy je mít malou nohu a žít na velké. Pozdní hosti jedí kosti. Peníze mají velkou moc, chytré slovo právě tak. Je lehčí vládnout zemi než zvládnout rodinné záležitosti. Počítej se životními zákony, ale buď také vždy připraven na výjimky. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva rodiny, sex, plánování dovolené, setkání s blízkým člověkem, prohlížení starých fotek, přemýšlení o budoucnosti, větší nákup jídla.

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

Každý chce dlouho žít, ale nikdo nechce stárnout. Svět je plný překážek, každý z nás to denně cítí. Chtivost je šeredná a bezedná. Kdyby stáří dodávalo moudrosti, byl by pařez největším mudrcem. Nikoho nemilovat je větší neštěstí než nebýt nikým milován. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, sport, hraní s domácím mazlíčkem, seznamování, plánování dovolené, uklízení, větší nákup jídla.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Nechoď spát, bojíš-li se zítřka. Pohotová odpověď je to, na co přijdeme až za několik hodin. Neposlouchá dobře ten, kdo příliš touží mluvit. Čím déle člověk zůstane dítětem, tím požehnanějšího se dožije věku. Žádný dobrý pták nebude vychován v supím hnízdě. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, sledování filmů, hraní s domácím mazlíčkem, relaxace, výběr dárků, návštěva kina, pomoc blízkým.

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Nemocnější je ten, kdo přemůže sám sebe. Lakomý více tratí než ulakotí. Kdo nemá odvahu být po svém ztřeštěný, má sotva odvahu být po svém chytrý. I tenký vlas vrhá stín. Láska činí člověka jasnovidným. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Procházka, relaxace, vaření, čtení knihy, sledování televize, přemýšlení o budoucnosti, návštěva kina.

Panna (23. 8. až 22. 9.)

Zaslepenost bývá krátká, lítost dlouhá. Člověk zná hodně věcí, ale nezná sebe. Kdo mnoho mluví, lže nebo se chlubí. Láska je složitý problém, který se řešením dále komplikuje. Špatně je třem pod jednou peřinou. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sledování filmů, návštěva muzea, návštěva rodiny, sex, hraní s domácím mazlíčkem, výběr dárků, větší nákup jídla.

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Někteří chytají ryby, jiní jen kalí vodu. Není takových hradeb, aby je osel s pytlem zlaťáků na hřbetě nepřeskočil. Zisk má příjemnou vůni, ať je jakéhokoli původu. Spor je způsob, kterým utvrzujeme protivníka v omylu. Jsou dva druhy hlouposti, mlčenlivá a užvaněná. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva rodiny, návštěva přátel, seznamování, uklízení, čtení knihy, meditace, dohánění pracovních restů.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Láska klade odpor jakémukoli osudu. Není většího neštěstí než člověk, který říká jedno, ale dělá druhé. Nutnost osvobozuje od utrpení rozhodnout se. Na vychválené hrozny ber malý košík. Věrný přítel je medicínou duše. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva přátel, sex, hraní s domácím mazlíčkem, plánování dovolené, setkání s blízkým člověkem, prohlížení starých fotek, práce na zahradě.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Život je škola, v níž nezdar je lepším učitelem než zdar. Je pochvalná hana a hanlivá chvála. Lepší nudný přítel než příliš zábavná přítelkyně. Jednou tě zamrzí, že jsi nepromluvil, stokrát, že jsi nemlčel. Muži sice vydělávají peníze, ale ty z nich muže neudělají. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva rodiny, hraní s domácím mazlíčkem, seznamování, relaxace, setkání s blízkým člověkem, výběr dárků, dohánění pracovních restů.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Vyzrát můžeš na mnohé, ale ne na všechny. Žena není střevíc, z nohy ji neodhodíš. Největším úspěchem soudobé civilizace je, že vytvořila bytosti, které ji dokážou snést. Člověk je obyčejně nešťastný proto, že nedává štěstí jinému člověku. Podrobit si tělo je jednoduché, podrobit si vůli je obtížné. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sex, hraní s domácím mazlíčkem, plánování dovolené, prohlížení starých fotek, přemýšlení o budoucnosti, pomoc blízkým, větší nákup jídla.

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Pozná se po očích, kdo chodí po nocích. Lenoch i pod svou střechou zmokne. Jeden kůl plot neudrží. Ženy milují poražené, ale podvádějí je s vítězi. Co nikdo neví, jako by se nedělo. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, návštěva rodiny, návštěva přátel, plánování financí, přemýšlení o budoucnosti, návštěva divadla, větší nákup jídla.

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

Špatný člověk se nikdy nepozná podle jeho mravů. Život nutí člověka dělat spoustu věcí dobrovolně. Mladým lidem se zdá, že peníze jsou to nejdůležitější v životě. Když zestárnou, vědí to už najisto.. Také mezi lidmi je stále více kopií než originálů. Leckdo vděčí za své úspěchy radám, jichž neuposlechl. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sex, uklízení, vaření, plánování financí, prohlížení starých fotek, dohánění pracovních restů, větší nákup jídla.

X Zavřít