Horoskop na neděli 21. března. Odpočinek je matkou úspěchu

HoroskopAurika Assiella21. března 20214 minuty čtení

Foto: Pixabay

Víkend je ve druhé polovině. Co si pro nás na dnešek přichystaly hvězdy? Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Svině zůstane sviní, byť na sobě zlaté sedlo měla. Peníze mají velkou moc, chytré slovo právě tak. Nedělej nic, co za tebe mohou udělat jiní. Koule je kostka unavená cestou. Běžte vždy za psem a nekousne vás, pijte vždy před žízní a nedostanete ji. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, sport, relaxace, meditace, přemýšlení o budoucnosti, návštěva kina, větší nákup jídla.

Býk (21. 4. až 21. 5.)

Kdo zastrašuje, víc se bojí sám. Nejžárlivější bývá ten nejproradnější. Smíchem se velké věci rozhodnou často lépe než tvrdostí. Kdo chce pohnout světem, ať hne nejdříve sám sebou. Mnohý káže, čemu sám nevěří. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, výlet do přírody, návštěva rodiny, plánování dovolené, plánování financí, výběr dárků, práce na zahradě.

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

Dobře tomu, kdo má přátele, běda tomu, kdo je potřebuje. Je to velké neštěstí, začne-li vrabec vládnout místo sokola. Koktavý rád mluví a kulhavý běhá. Chvat si láme nohy. Kdo má široké lokty, mívá obvykle obě ruce levé. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, sledování filmů, plánování dovolené, setkání s blízkým člověkem, meditace, plánování financí, práce na zahradě.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Nic nestárne tak rychle jako štěstí. Vyzrát můžeš na mnohé, ale ne na všechny. Není nic ubožejšího než špatné svědomí. Starost je vzácný poklad, který ukazujeme jen přátelům. Lékařská věda dosáhla takového pokroku, že nikdo na světě už není zdráv. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva rodiny, sport, procházka, plánování dovolené, čtení knihy, sledování televize, prohlížení starých fotek.

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Kde tě rádi vidí, tam choď zřídka, a kde neradi, tam nikdy. Učený hlupák je větší hlupák než hlupák neučený. Velkou výhodou bohatství je, že nemusíte poslouchat rady druhých. Existuje dost míst, kde by úplná upřímnost byla směšná až nebezpečná. Nedbalost v malých skutcích nakonec oslabí sílu člověka. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, návštěva přátel, sex, plánování financí, návštěva kina, dohánění pracovních restů, větší nákup jídla.

Panna (23. 8. až 22. 9.)

Pohroma ukáže, máš-li pravého přítele. Štěstí obalamutí víc lidí než neštěstí. Ani nejmoudřejší člověk není bez hloupých nápadů. Návštěvy způsobí vždy radost, když ne při příchodu, tak při odchodu. Mínění našich nepřátel o nás mívá k pravdě blíže než naše vlastní. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sledování filmů, návštěva rodiny, procházka, hraní s domácím mazlíčkem, setkání s blízkým člověkem, uklízení, vaření.

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Být příliš horlivý, je nebezpečné. Kdo hledá, nenalézá, ale kdo nehledá, najde. I v drobném těle se může skrývat velká duše. Člověk, který se nepoučí z dřívějších nezdarů, bude mít stále další. Život spěchá, jen když se sami loudáme. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva přátel, sex, seznamování, relaxace, plánování dovolené, čtení knihy, prohlížení starých fotek.

Střelec (24. 10. až 22. 11.)

Falešný přítel je jako kočka; zepředu líže, zezadu škrábe. Lidé chtějí být milováni, jen aby mohli milovat. Člověk nevidí špínu na vlastních zádech. Kde tě rádi vidí, tam choď zřídka, a kde neradi, tam nikdy. Bývají požehnání stonásobně strašlivější než prokletí. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sport, uklízení, meditace, prohlížení starých fotek, návštěva divadla, třídění starých věcí, dohánění pracovních restů.

Kozoroh (23. 11. až 21. 12.)

Je lepší být hlavou kuřete než ocasem vola. Nedbalost v malých skutcích nakonec oslabí sílu člověka. Kdo chce pohnout světem, ať hne nejdříve sám sebou. Víno odkrývá tajemství srdce. Většina lidí jsou jako špendlíky, hlavičky na nich nejsou to hlavní. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, povídání o životě, sex, plánování dovolené, meditace, přemýšlení o budoucnosti, dohánění pracovních restů.

Vodnář (22. 12. až 20. 1.)

Hlava se nemůže zdržovat čekáním, až jí ocas dojde. Pro užitek je větším nebezpečím škudlení než štědrost. Malá chyba na začátku se stane velkou na konci. Kde cesta přímá, nezajížděj. Není nic nesnesitelnějšího než hlupák, který má štěstí. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Procházka, hraní s domácím mazlíčkem, vaření, čtení knihy, meditace, prohlížení starých fotek, větší nákup jídla.

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Nezáleží na tom, že vůl je vůl, chyba je, dělá-li se z něho lev. Rozvažováním se ztrácí příležitost. Sousedy si nevybíráme, sousedky dosti často. Přesnost je umění odhadnout, o kolik se zpozdí ten druhý. Ani největší malíř nemůže zobrazit zlomené srdce. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, návštěva rodiny, sport, hraní s domácím mazlíčkem, vaření, výběr dárků, větší nákup jídla.

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

V nejzkaženějším státě je nejvíc zákonů. Vítěz je vždy hrdina a poražený náčelník banditů. Zrcadlo je lepší než celá řada portrétů našich předků. Ve všech věcech je něco užitečného, třebaže v skryté podobě. Dobrý člověk se více stará o to, aby dělal, co má, než o to, co se děje s ním. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, seznamování, čtení knihy, meditace, prohlížení starých fotek, přemýšlení o budoucnosti, dohánění pracovních restů.

Nepřehlédněte

Horoskop na čtvrtek 18. března. Úspěchu dosáhneme mnoha maličkostmi • Přečtěte si, co si pro vás na dnešní den přichystaly hvězdy! Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na neděli 14. března. Radujte se i z těch nejmenších maličkostí! • Před námi je druhá polovina víkendu a vy se už jistě netrpělivě ptáte, co vás čeká a nemine. Přinášíme horoskop na neděli pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na čtvrtek 25. března. Milujte život a život bude milovat vás • Přečtěte si, co si pro vás na dnešní den přichystaly hvězdy! Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na čtvrtek 11. března. Dobře rozmýšlejte svá přání • Týden se nám překulil do své druhé poloviny. Co si pro vás hvězdy přichystaly na čtvrteční den? Přečtěte si svůj dnešní horoskop!

Horoskop na pátek 12. března. Nejdříve myslete, pak konejte • Víkend už je konečně za dveřmi. Pokud vás zajímá, co všechno vám na pátek radí hvězdná tělesa, přečtěte si náš horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na pondělí 8. března. Všechna znamení nyní řeší hlavně lásku • Začal nový týden. Co si pro nás nachystaly hvězdy na dnešní den? Přinášíme vám poselství pro všech dvanáct znamení zvěrokruhu.

Týdenní horoskop 6.–12. září. Panny musí hlídat své hranice, Vodnáři se setkají se strachem • Začal nový týden a vás jistě zajímá, jaký bude. S pomocí hvězdiček jsem pro vás připravila týdenní horoskop, který poodhaluje následující dny pro všechna znamení zvěrokruhu. Přeji vám úspěšný a láskou naplněný týden!

Horoskop na sobotu 13. března. Přichází příležitosti pro neobvyklá setkání • Víkend je konečně tady a s ním i horoskop na sobotu. Co vás dnes čeká a nemine? A čemu byste se měli raději vyhnout? Dobře to vypadá hlavně pro Štíry, Střelce a Kozorohy. Naopak pozor by si měli dávat zejména zrozenci ve znamení Vah.

Horoskop na pondělí 15. března. Všechny problémy se jednou vyřeší • Začal nový týden a my pro vás máme pravidelný horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vám dnes vypráví Vesmír.

Horoskop na úterý 23. března. Nejlepší přátelé jsou ti staří • Co si pro nás hvězdy na dnešek přichystaly? Čemu se vyvarovat a které kroky naopak budou provázeny štěstěnou? Přečtěte si horoskop pro každé znamení zvěrokruhu!

Horoskop na neděli 7. března. Pozor na lidi ve vašem okolí! • Víkend se nám překulil do druhé poloviny. Co si pro nás na dnešek přichystaly hvězdy? Přečtěte si svlj vlastní horoskop!

Horoskop na pondělí 22. března. Pořádek dělá přátele • Začal nám nový týden. Na co si dát během dnešního dne největší pozor? Přečtěte si horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu!

Horoskop na sobotu 20. března. Začátek jara znamená nový start • Máme tu víkend. Co vám dnes radí hvězdy? Přečtěte si horoskop na sobotu 20. března pro všechny znamení zvěrokruhu.

Horoskop na pátek 19. března. Všechno má svůj smysl • Horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na dnešní den. Co všechno vás čeká a nemine? Přečtěte si svou dnešní předpověď!

Horoskop na středu 24. března. Stáváme se tím, co si o sobě myslíme • Zajímá vás horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na dnešní den? Podívejte se, co vám hvězdy radí tentokrát.

Horoskop na sobotu 6. března. Tohle vám dnes radí hvězdy • Začal nám víkend. Na co si dát během dnešního dne největší pozor? A jaké aktivity nám hvězdy doporučují? Přečtěte si svůj horoskop!

Horoskop na pátek 5. března. Co vám dnes radí hvězdy? • Víkend je za dveřmi a my vám přinášíme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu pro dnešní den. Přejeme, aby vaše dnešní pouť životem byla příjemná a poučující.

Horoskop na středu 10. března. Sklízíme, co jsme zasadili • Pracovní týden se dnes přehoupne do druhé poloviny a vy se už jistě ptáte, jaký je váš středeční horoskop. Přečtěte si, co vám radí nebeská tělesa.

Horoskop na dnešní den

Horoskop na úterý 16. března. Je důležité, co nosíte při sobě • Co vás dnes čeká? Přečtěte si horoskop na dnešní den!

Horoskop na dnešní den

Horoskop na středu 17. března. Pozdní hosti jedí kosti • Pracovní týden se dnes přehoupne do své druhé poloviny. Pokud vás zajímá váš dnešní horoskop, jste tu správně. Opět pro vás máme předpověď pro všechna znamení zvěrokruhu.