Horoskop na neděli 21. března. Odpočinek je matkou úspěchu

21. března 2021 ∙ 01:00
Aurika Assiella
Foto: Pixabay

Víkend je ve druhé polovině. Co si pro nás na dnešek přichystaly hvězdy? Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Svině zůstane sviní, byť na sobě zlaté sedlo měla. Peníze mají velkou moc, chytré slovo právě tak. Nedělej nic, co za tebe mohou udělat jiní. Koule je kostka unavená cestou. Běžte vždy za psem a nekousne vás, pijte vždy před žízní a nedostanete ji. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, sport, relaxace, meditace, přemýšlení o budoucnosti, návštěva kina, větší nákup jídla.

Býk (21. 4. až 21. 5.)

Kdo zastrašuje, víc se bojí sám. Nejžárlivější bývá ten nejproradnější. Smíchem se velké věci rozhodnou často lépe než tvrdostí. Kdo chce pohnout světem, ať hne nejdříve sám sebou. Mnohý káže, čemu sám nevěří. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, výlet do přírody, návštěva rodiny, plánování dovolené, plánování financí, výběr dárků, práce na zahradě.

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

Dobře tomu, kdo má přátele, běda tomu, kdo je potřebuje. Je to velké neštěstí, začne-li vrabec vládnout místo sokola. Koktavý rád mluví a kulhavý běhá. Chvat si láme nohy. Kdo má široké lokty, mívá obvykle obě ruce levé. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, sledování filmů, plánování dovolené, setkání s blízkým člověkem, meditace, plánování financí, práce na zahradě.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Nic nestárne tak rychle jako štěstí. Vyzrát můžeš na mnohé, ale ne na všechny. Není nic ubožejšího než špatné svědomí. Starost je vzácný poklad, který ukazujeme jen přátelům. Lékařská věda dosáhla takového pokroku, že nikdo na světě už není zdráv. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva rodiny, sport, procházka, plánování dovolené, čtení knihy, sledování televize, prohlížení starých fotek.

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Kde tě rádi vidí, tam choď zřídka, a kde neradi, tam nikdy. Učený hlupák je větší hlupák než hlupák neučený. Velkou výhodou bohatství je, že nemusíte poslouchat rady druhých. Existuje dost míst, kde by úplná upřímnost byla směšná až nebezpečná. Nedbalost v malých skutcích nakonec oslabí sílu člověka. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, návštěva přátel, sex, plánování financí, návštěva kina, dohánění pracovních restů, větší nákup jídla.

Panna (23. 8. až 22. 9.)

Pohroma ukáže, máš-li pravého přítele. Štěstí obalamutí víc lidí než neštěstí. Ani nejmoudřejší člověk není bez hloupých nápadů. Návštěvy způsobí vždy radost, když ne při příchodu, tak při odchodu. Mínění našich nepřátel o nás mívá k pravdě blíže než naše vlastní. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sledování filmů, návštěva rodiny, procházka, hraní s domácím mazlíčkem, setkání s blízkým člověkem, uklízení, vaření.

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Být příliš horlivý, je nebezpečné. Kdo hledá, nenalézá, ale kdo nehledá, najde. I v drobném těle se může skrývat velká duše. Člověk, který se nepoučí z dřívějších nezdarů, bude mít stále další. Život spěchá, jen když se sami loudáme. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva přátel, sex, seznamování, relaxace, plánování dovolené, čtení knihy, prohlížení starých fotek.

Střelec (24. 10. až 22. 11.)

Falešný přítel je jako kočka; zepředu líže, zezadu škrábe. Lidé chtějí být milováni, jen aby mohli milovat. Člověk nevidí špínu na vlastních zádech. Kde tě rádi vidí, tam choď zřídka, a kde neradi, tam nikdy. Bývají požehnání stonásobně strašlivější než prokletí. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sport, uklízení, meditace, prohlížení starých fotek, návštěva divadla, třídění starých věcí, dohánění pracovních restů.

Kozoroh (23. 11. až 21. 12.)

Je lepší být hlavou kuřete než ocasem vola. Nedbalost v malých skutcích nakonec oslabí sílu člověka. Kdo chce pohnout světem, ať hne nejdříve sám sebou. Víno odkrývá tajemství srdce. Většina lidí jsou jako špendlíky, hlavičky na nich nejsou to hlavní. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, povídání o životě, sex, plánování dovolené, meditace, přemýšlení o budoucnosti, dohánění pracovních restů.

Vodnář (22. 12. až 20. 1.)

Hlava se nemůže zdržovat čekáním, až jí ocas dojde. Pro užitek je větším nebezpečím škudlení než štědrost. Malá chyba na začátku se stane velkou na konci. Kde cesta přímá, nezajížděj. Není nic nesnesitelnějšího než hlupák, který má štěstí. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Procházka, hraní s domácím mazlíčkem, vaření, čtení knihy, meditace, prohlížení starých fotek, větší nákup jídla.

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Nezáleží na tom, že vůl je vůl, chyba je, dělá-li se z něho lev. Rozvažováním se ztrácí příležitost. Sousedy si nevybíráme, sousedky dosti často. Přesnost je umění odhadnout, o kolik se zpozdí ten druhý. Ani největší malíř nemůže zobrazit zlomené srdce. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, návštěva rodiny, sport, hraní s domácím mazlíčkem, vaření, výběr dárků, větší nákup jídla.

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

V nejzkaženějším státě je nejvíc zákonů. Vítěz je vždy hrdina a poražený náčelník banditů. Zrcadlo je lepší než celá řada portrétů našich předků. Ve všech věcech je něco užitečného, třebaže v skryté podobě. Dobrý člověk se více stará o to, aby dělal, co má, než o to, co se děje s ním. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, seznamování, čtení knihy, meditace, prohlížení starých fotek, přemýšlení o budoucnosti, dohánění pracovních restů.

X Zavřít