Horoskop na neděli 7. března. Pozor na lidi ve vašem okolí!

7. března 2021 ∙ 01:00
Aurika Assiella
Foto: Pixabay

Víkend se nám překulil do druhé poloviny. Co si pro nás na dnešek přichystaly hvězdy? Přečtěte si svlj vlastní horoskop!

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Nebuď jako med, sic tě mouchy sežerou. Svině zůstane sviní, byť na sobě zlaté sedlo měla. Hodně lidí umí provádět kousky, ale každý je provádí jiným způsobem. Jasným důkazem toho, že jsme na špatné cestě, je potlesk nepřátel. Slabosti žen nadchnou muže, slabosti mužů pohoršují ženy. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, povídání o životě, sledování filmů, sport, hraní s domácím mazlíčkem, seznamování, meditace.

Býk (21. 4. až 21. 5.)

Člověk, který nemá sám přednosti, závidí obvykle přednosti jiným. Malost lidem nedovolí věřit v něco, co není vidět. Tupost vystavovaná na odiv je bystrý podvod. Je snadné dávat, když je z čeho. Náš smutek je radostí nepřátel. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva přátel, hraní s domácím mazlíčkem, setkání s blízkým člověkem, meditace, plánování financí, třídění starých věcí, dohánění pracovních restů.

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

Mládí je jako kvas, ale kvas ještě není chleba. Neexistuje nevinná lež. Rozum se nemůže projevit bez rozepře. U dobrého jídla by jedlík nejraději pukl a u špatného hladověl. Existují tři metody, aby se dalo žít: žebrat, krást nebo něco vykonat. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, návštěva muzea, sport, procházka, meditace, výběr dárků, pomoc blízkým.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Přátelství je jako ozvěna, dá tolik, kolik dostane. Život nutí člověka dělat spoustu věcí dobrovolně. Jasným důkazem toho, že jsme na špatné cestě, je potlesk nepřátel. Na živém se vše zahojí. Láska činí člověka jasnovidným. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva přátel, hraní s domácím mazlíčkem, čtení knihy, prohlížení starých fotek, návštěva divadla, třídění starých věcí, pomoc blízkým.

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Nenudí nás ten, koho potřebujeme. Vzájemná pomoc obohacuje i chudé lidi. Překonat špatné zvyky je možné jenom dnes, zítra už ne. Navždy zůstane sluhou ten, kdo dlouho spí. Lidstvo má jedinou účinnou zbraň, je jí smích. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva muzea, návštěva rodiny, návštěva přátel, seznamování, relaxace, plánování financí, větší nákup jídla.

Panna (23. 8. až 22. 9.)

Spoléhej na vlastní úsilí, nevkládej naději v druhé. Největším úspěchem soudobé civilizace je, že vytvořila bytosti, které ji dokážou snést. Prázdný sud se nejvíce ozývá. Lepší nepřítel zadarmo než přítel za peníze. Láska činí člověka jasnovidným. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, výlet do přírody, sledování filmů, relaxace, uklízení, meditace, pomoc blízkým.

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Kývání hlavou není prací mozku. Moudří lidé si umějí rozdělit loučení s mládím na několik desítek let. Milovat a zachovat si přitom rozum nedokáží ani bohové. Chytrák, který přišel, aby nám otevřel peněženku, zase odejde, když otevřeme hubu. Láska nás rozvrátí, přátelství znovu postaví na nohy. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, výlet do přírody, povídání o životě, návštěva přátel, sex, sport, relaxace.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Člověk bez adresy je podezřelý, člověk se dvěma také. V nejzkaženějším státě je nejvíc zákonů. Nevolej v noci o pomoc, ještě vzbudíš sousedy. Hloupost je nemoc, která bolí jiné. Osli podobní lidem nejsou, ale lidí podobných oslům je dost. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva rodiny, návštěva přátel, vaření, sledování televize, prohlížení starých fotek, práce na zahradě, větší nákup jídla.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

I v drobném těle se může skrývat velká duše. Dáš na dluh, ztratíš zákazníka. Spíše živé chyby než mrtvou dokonalost. Věřit všemu je stejná chyba jako nevěřit ničemu. Jedl s tebou, pil s tebou, proto ti jde po krku. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sport, hraní s domácím mazlíčkem, setkání s blízkým člověkem, vaření, sledování televize, prohlížení starých fotek, přemýšlení o budoucnosti.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Na rukou jsou cennější mozoly než vonný olej. Jazyk je bez kostí, ale skály láme. Jestliže tvého nepřítele sežere krokodýl, nemusíš ho za to líbat. Přepych není nikdy nevinný. Tomu, kdo neví do jakého přístavu směřuje, nepřeje žádný vítr. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva rodiny, hraní s domácím mazlíčkem, seznamování, plánování dovolené, čtení knihy, práce na zahradě, větší nákup jídla.

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Člověk je zdravý, když ho bolí pokaždé někde jinde. S nutností je marné bojovat. Kdo první zvedne ruku k ráně, přiznává, že mu došly ideje. Krátké návštěvy prodlužují přátelství. Ti, kteří pozorně naslouchají, získají víc než ti, kteří dobře mluví. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, seznamování, uklízení, sledování televize, prohlížení starých fotek, návštěva divadla, pomoc blízkým.

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

Čas všechno hojí. Je nebezpečné být upřímný, nejsi-li zároveň také hloupý. Dobrého krčma nezkazí a zlého kostel nenapraví. Nedbalost v malých skutcích nakonec oslabí sílu člověka. Netrhej zuby z cizí huby. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sex, plánování dovolené, vaření, plánování financí, přemýšlení o budoucnosti, návštěva kina, dohánění pracovních restů.

Horoskop na čtvrtek 25. března. Milujte život a život bude milovat vás

Přečtěte si, co si pro vás na dnešní den přichystaly hvězdy! Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Beran (21. 3. až 20. 4.) Přítel by měl snášet přítelovy slabosti. Hněv milenců je obnova lásky. I když je cesta života hrbolatá, měj vyrovnanou mysl. Vlastní chyby nazýváme zkušenostmi. Lží se nevylžeš.  Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, sex, hraní s domácím mazlíčkem, vaření, čtení knihy, návštěva divadla, návštěva kina. […]

Horoskop na středu 24. března. Stáváme se tím, co si o sobě myslíme

Zajímá vás horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na dnešní den? Podívejte se, co vám hvězdy radí tentokrát. Beran (21. 3. až 20. 4.) Hněv milenců je obnovování lásky. Nutnost osvobozuje od utrpení rozhodnout se. Drž se věci, slova přijdou sama. Přátelé, říká se, jsou zloději času. Krach může mít tři příčiny: ženy, sázky nebo rady odborníků.  Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, procházka, hraní s domácím mazlíčkem, setkání s blízkým […]

Horoskop na úterý 23. března. Nejlepší přátelé jsou ti staří

Co si pro nás hvězdy na dnešek přichystaly? Čemu se vyvarovat a které kroky naopak budou provázeny štěstěnou? Přečtěte si horoskop pro každé znamení zvěrokruhu! Beran (21. 3. až 20. 4.) Nejlepší přátelé jsou ti staří a nejlepší šaty jsou ty nové. Sousedy si nevybíráme, sousedky dosti často. Poznat svůj vhodný čas, to je celé tajemství. Lidská ústa jsou mocnější než velká řeka. Veselost je ta nejlepší apatyka.  Vhodné aktivity […]

Horoskop na pondělí 22. března. Pořádek dělá přátele

Začal nám nový týden. Na co si dát během dnešního dne největší pozor? Přečtěte si horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu! Beran (21. 3. až 20. 4.) Hloupé myšlenky mívá leckdo, jenže moudří je nevyslovují. Na vychválené hrozny ber malý košík. Koule je kostka unavená cestou. Člověk, který nemá srdce, je pouhé zvíře. Svědomí hlupáků je vždy čisté.  Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva rodiny, seznamování, relaxace, plánování dovolené, plánování financí, výběr […]

Horoskop na neděli 21. března. Odpočinek je matkou úspěchu

Víkend je ve druhé polovině. Co si pro nás na dnešek přichystaly hvězdy? Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Beran (21. 3. až 20. 4.) Svině zůstane sviní, byť na sobě zlaté sedlo měla. Peníze mají velkou moc, chytré slovo právě tak. Nedělej nic, co za tebe mohou udělat jiní. Koule je kostka unavená cestou. Běžte vždy za psem a nekousne vás, pijte vždy před žízní a nedostanete ji.  […]

X Zavřít