Horoskop na neděli 7. března. Pozor na lidi ve vašem okolí!

HoroskopAurika Assiella7. března 20214 minuty čtení

Foto: Pixabay

Víkend se nám překulil do druhé poloviny. Co si pro nás na dnešek přichystaly hvězdy? Přečtěte si svlj vlastní horoskop!

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Nebuď jako med, sic tě mouchy sežerou. Svině zůstane sviní, byť na sobě zlaté sedlo měla. Hodně lidí umí provádět kousky, ale každý je provádí jiným způsobem. Jasným důkazem toho, že jsme na špatné cestě, je potlesk nepřátel. Slabosti žen nadchnou muže, slabosti mužů pohoršují ženy. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, povídání o životě, sledování filmů, sport, hraní s domácím mazlíčkem, seznamování, meditace.

Býk (21. 4. až 21. 5.)

Člověk, který nemá sám přednosti, závidí obvykle přednosti jiným. Malost lidem nedovolí věřit v něco, co není vidět. Tupost vystavovaná na odiv je bystrý podvod. Je snadné dávat, když je z čeho. Náš smutek je radostí nepřátel. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva přátel, hraní s domácím mazlíčkem, setkání s blízkým člověkem, meditace, plánování financí, třídění starých věcí, dohánění pracovních restů.

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

Mládí je jako kvas, ale kvas ještě není chleba. Neexistuje nevinná lež. Rozum se nemůže projevit bez rozepře. U dobrého jídla by jedlík nejraději pukl a u špatného hladověl. Existují tři metody, aby se dalo žít: žebrat, krást nebo něco vykonat. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, návštěva muzea, sport, procházka, meditace, výběr dárků, pomoc blízkým.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Přátelství je jako ozvěna, dá tolik, kolik dostane. Život nutí člověka dělat spoustu věcí dobrovolně. Jasným důkazem toho, že jsme na špatné cestě, je potlesk nepřátel. Na živém se vše zahojí. Láska činí člověka jasnovidným. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva přátel, hraní s domácím mazlíčkem, čtení knihy, prohlížení starých fotek, návštěva divadla, třídění starých věcí, pomoc blízkým.

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Nenudí nás ten, koho potřebujeme. Vzájemná pomoc obohacuje i chudé lidi. Překonat špatné zvyky je možné jenom dnes, zítra už ne. Navždy zůstane sluhou ten, kdo dlouho spí. Lidstvo má jedinou účinnou zbraň, je jí smích. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva muzea, návštěva rodiny, návštěva přátel, seznamování, relaxace, plánování financí, větší nákup jídla.

Panna (23. 8. až 22. 9.)

Spoléhej na vlastní úsilí, nevkládej naději v druhé. Největším úspěchem soudobé civilizace je, že vytvořila bytosti, které ji dokážou snést. Prázdný sud se nejvíce ozývá. Lepší nepřítel zadarmo než přítel za peníze. Láska činí člověka jasnovidným. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, výlet do přírody, sledování filmů, relaxace, uklízení, meditace, pomoc blízkým.

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Kývání hlavou není prací mozku. Moudří lidé si umějí rozdělit loučení s mládím na několik desítek let. Milovat a zachovat si přitom rozum nedokáží ani bohové. Chytrák, který přišel, aby nám otevřel peněženku, zase odejde, když otevřeme hubu. Láska nás rozvrátí, přátelství znovu postaví na nohy. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, výlet do přírody, povídání o životě, návštěva přátel, sex, sport, relaxace.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Člověk bez adresy je podezřelý, člověk se dvěma také. V nejzkaženějším státě je nejvíc zákonů. Nevolej v noci o pomoc, ještě vzbudíš sousedy. Hloupost je nemoc, která bolí jiné. Osli podobní lidem nejsou, ale lidí podobných oslům je dost. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva rodiny, návštěva přátel, vaření, sledování televize, prohlížení starých fotek, práce na zahradě, větší nákup jídla.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

I v drobném těle se může skrývat velká duše. Dáš na dluh, ztratíš zákazníka. Spíše živé chyby než mrtvou dokonalost. Věřit všemu je stejná chyba jako nevěřit ničemu. Jedl s tebou, pil s tebou, proto ti jde po krku. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sport, hraní s domácím mazlíčkem, setkání s blízkým člověkem, vaření, sledování televize, prohlížení starých fotek, přemýšlení o budoucnosti.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Na rukou jsou cennější mozoly než vonný olej. Jazyk je bez kostí, ale skály láme. Jestliže tvého nepřítele sežere krokodýl, nemusíš ho za to líbat. Přepych není nikdy nevinný. Tomu, kdo neví do jakého přístavu směřuje, nepřeje žádný vítr. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva rodiny, hraní s domácím mazlíčkem, seznamování, plánování dovolené, čtení knihy, práce na zahradě, větší nákup jídla.

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Člověk je zdravý, když ho bolí pokaždé někde jinde. S nutností je marné bojovat. Kdo první zvedne ruku k ráně, přiznává, že mu došly ideje. Krátké návštěvy prodlužují přátelství. Ti, kteří pozorně naslouchají, získají víc než ti, kteří dobře mluví. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, seznamování, uklízení, sledování televize, prohlížení starých fotek, návštěva divadla, pomoc blízkým.

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

Čas všechno hojí. Je nebezpečné být upřímný, nejsi-li zároveň také hloupý. Dobrého krčma nezkazí a zlého kostel nenapraví. Nedbalost v malých skutcích nakonec oslabí sílu člověka. Netrhej zuby z cizí huby. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sex, plánování dovolené, vaření, plánování financí, přemýšlení o budoucnosti, návštěva kina, dohánění pracovních restů.

Nepřehlédněte

Týdenní horoskop 6.–12. září. Panny musí hlídat své hranice, Vodnáři se setkají se strachem • Začal nový týden a vás jistě zajímá, jaký bude. S pomocí hvězdiček jsem pro vás připravila týdenní horoskop, který poodhaluje následující dny pro všechna znamení zvěrokruhu. Přeji vám úspěšný a láskou naplněný týden!

Horoskop na neděli 14. března. Radujte se i z těch nejmenších maličkostí! • Před námi je druhá polovina víkendu a vy se už jistě netrpělivě ptáte, co vás čeká a nemine. Přinášíme horoskop na neděli pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na pondělí 8. března. Všechna znamení nyní řeší hlavně lásku • Začal nový týden. Co si pro nás nachystaly hvězdy na dnešní den? Přinášíme vám poselství pro všech dvanáct znamení zvěrokruhu.

Horoskop na úterý 9. března. Dávejte si pozor na pomluvy • Co si pro nás na dnešní den přichystaly hvězdy? Čemu se vyvarovat a které kroky naopak budou provázeny štěstěnou? Přečtěte si horoskop na dnešní den pro každé znamení zvěrokruhu!

Horoskop na středu 17. března. Pozdní hosti jedí kosti • Pracovní týden se dnes přehoupne do své druhé poloviny. Pokud vás zajímá váš dnešní horoskop, jste tu správně. Opět pro vás máme předpověď pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na pátek 12. března. Nejdříve myslete, pak konejte • Víkend už je konečně za dveřmi. Pokud vás zajímá, co všechno vám na pátek radí hvězdná tělesa, přečtěte si náš horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na úterý 16. března. Je důležité, co nosíte při sobě • Co vás dnes čeká? Přečtěte si horoskop na dnešní den!

Horoskop na dnešní den

Horoskop na čtvrtek 18. března. Úspěchu dosáhneme mnoha maličkostmi • Přečtěte si, co si pro vás na dnešní den přichystaly hvězdy! Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na sobotu 6. března. Tohle vám dnes radí hvězdy • Začal nám víkend. Na co si dát během dnešního dne největší pozor? A jaké aktivity nám hvězdy doporučují? Přečtěte si svůj horoskop!

Horoskop na čtvrtek 25. března. Milujte život a život bude milovat vás • Přečtěte si, co si pro vás na dnešní den přichystaly hvězdy! Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na pondělí 15. března. Všechny problémy se jednou vyřeší • Začal nový týden a my pro vás máme pravidelný horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vám dnes vypráví Vesmír.

Horoskop na sobotu 20. března. Začátek jara znamená nový start • Máme tu víkend. Co vám dnes radí hvězdy? Přečtěte si horoskop na sobotu 20. března pro všechny znamení zvěrokruhu.

Horoskop na čtvrtek 11. března. Dobře rozmýšlejte svá přání • Týden se nám překulil do své druhé poloviny. Co si pro vás hvězdy přichystaly na čtvrteční den? Přečtěte si svůj dnešní horoskop!

Horoskop na pondělí 22. března. Pořádek dělá přátele • Začal nám nový týden. Na co si dát během dnešního dne největší pozor? Přečtěte si horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu!

Horoskop na středu 10. března. Sklízíme, co jsme zasadili • Pracovní týden se dnes přehoupne do druhé poloviny a vy se už jistě ptáte, jaký je váš středeční horoskop. Přečtěte si, co vám radí nebeská tělesa.

Horoskop na dnešní den

Horoskop na pátek 19. března. Všechno má svůj smysl • Horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na dnešní den. Co všechno vás čeká a nemine? Přečtěte si svou dnešní předpověď!

Horoskop na sobotu 13. března. Přichází příležitosti pro neobvyklá setkání • Víkend je konečně tady a s ním i horoskop na sobotu. Co vás dnes čeká a nemine? A čemu byste se měli raději vyhnout? Dobře to vypadá hlavně pro Štíry, Střelce a Kozorohy. Naopak pozor by si měli dávat zejména zrozenci ve znamení Vah.

Horoskop na úterý 23. března. Nejlepší přátelé jsou ti staří • Co si pro nás hvězdy na dnešek přichystaly? Čemu se vyvarovat a které kroky naopak budou provázeny štěstěnou? Přečtěte si horoskop pro každé znamení zvěrokruhu!

Horoskop na neděli 21. března. Odpočinek je matkou úspěchu • Víkend je ve druhé polovině. Co si pro nás na dnešek přichystaly hvězdy? Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na středu 24. března. Stáváme se tím, co si o sobě myslíme • Zajímá vás horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na dnešní den? Podívejte se, co vám hvězdy radí tentokrát.