Horoskop na neděli 7. března. Pozor na lidi ve vašem okolí!

7. března 2021 ∙ 01:00
Aurika Assiella
Foto: Pixabay

Víkend se nám překulil do druhé poloviny. Co si pro nás na dnešek přichystaly hvězdy? Přečtěte si svlj vlastní horoskop!

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Nebuď jako med, sic tě mouchy sežerou. Svině zůstane sviní, byť na sobě zlaté sedlo měla. Hodně lidí umí provádět kousky, ale každý je provádí jiným způsobem. Jasným důkazem toho, že jsme na špatné cestě, je potlesk nepřátel. Slabosti žen nadchnou muže, slabosti mužů pohoršují ženy. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, povídání o životě, sledování filmů, sport, hraní s domácím mazlíčkem, seznamování, meditace.

Býk (21. 4. až 21. 5.)

Člověk, který nemá sám přednosti, závidí obvykle přednosti jiným. Malost lidem nedovolí věřit v něco, co není vidět. Tupost vystavovaná na odiv je bystrý podvod. Je snadné dávat, když je z čeho. Náš smutek je radostí nepřátel. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva přátel, hraní s domácím mazlíčkem, setkání s blízkým člověkem, meditace, plánování financí, třídění starých věcí, dohánění pracovních restů.

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

Mládí je jako kvas, ale kvas ještě není chleba. Neexistuje nevinná lež. Rozum se nemůže projevit bez rozepře. U dobrého jídla by jedlík nejraději pukl a u špatného hladověl. Existují tři metody, aby se dalo žít: žebrat, krást nebo něco vykonat. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, návštěva muzea, sport, procházka, meditace, výběr dárků, pomoc blízkým.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Přátelství je jako ozvěna, dá tolik, kolik dostane. Život nutí člověka dělat spoustu věcí dobrovolně. Jasným důkazem toho, že jsme na špatné cestě, je potlesk nepřátel. Na živém se vše zahojí. Láska činí člověka jasnovidným. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva přátel, hraní s domácím mazlíčkem, čtení knihy, prohlížení starých fotek, návštěva divadla, třídění starých věcí, pomoc blízkým.

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Nenudí nás ten, koho potřebujeme. Vzájemná pomoc obohacuje i chudé lidi. Překonat špatné zvyky je možné jenom dnes, zítra už ne. Navždy zůstane sluhou ten, kdo dlouho spí. Lidstvo má jedinou účinnou zbraň, je jí smích. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva muzea, návštěva rodiny, návštěva přátel, seznamování, relaxace, plánování financí, větší nákup jídla.

Panna (23. 8. až 22. 9.)

Spoléhej na vlastní úsilí, nevkládej naději v druhé. Největším úspěchem soudobé civilizace je, že vytvořila bytosti, které ji dokážou snést. Prázdný sud se nejvíce ozývá. Lepší nepřítel zadarmo než přítel za peníze. Láska činí člověka jasnovidným. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, výlet do přírody, sledování filmů, relaxace, uklízení, meditace, pomoc blízkým.

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Kývání hlavou není prací mozku. Moudří lidé si umějí rozdělit loučení s mládím na několik desítek let. Milovat a zachovat si přitom rozum nedokáží ani bohové. Chytrák, který přišel, aby nám otevřel peněženku, zase odejde, když otevřeme hubu. Láska nás rozvrátí, přátelství znovu postaví na nohy. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, výlet do přírody, povídání o životě, návštěva přátel, sex, sport, relaxace.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Člověk bez adresy je podezřelý, člověk se dvěma také. V nejzkaženějším státě je nejvíc zákonů. Nevolej v noci o pomoc, ještě vzbudíš sousedy. Hloupost je nemoc, která bolí jiné. Osli podobní lidem nejsou, ale lidí podobných oslům je dost. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva rodiny, návštěva přátel, vaření, sledování televize, prohlížení starých fotek, práce na zahradě, větší nákup jídla.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

I v drobném těle se může skrývat velká duše. Dáš na dluh, ztratíš zákazníka. Spíše živé chyby než mrtvou dokonalost. Věřit všemu je stejná chyba jako nevěřit ničemu. Jedl s tebou, pil s tebou, proto ti jde po krku. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sport, hraní s domácím mazlíčkem, setkání s blízkým člověkem, vaření, sledování televize, prohlížení starých fotek, přemýšlení o budoucnosti.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Na rukou jsou cennější mozoly než vonný olej. Jazyk je bez kostí, ale skály láme. Jestliže tvého nepřítele sežere krokodýl, nemusíš ho za to líbat. Přepych není nikdy nevinný. Tomu, kdo neví do jakého přístavu směřuje, nepřeje žádný vítr. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva rodiny, hraní s domácím mazlíčkem, seznamování, plánování dovolené, čtení knihy, práce na zahradě, větší nákup jídla.

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Člověk je zdravý, když ho bolí pokaždé někde jinde. S nutností je marné bojovat. Kdo první zvedne ruku k ráně, přiznává, že mu došly ideje. Krátké návštěvy prodlužují přátelství. Ti, kteří pozorně naslouchají, získají víc než ti, kteří dobře mluví. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, seznamování, uklízení, sledování televize, prohlížení starých fotek, návštěva divadla, pomoc blízkým.

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

Čas všechno hojí. Je nebezpečné být upřímný, nejsi-li zároveň také hloupý. Dobrého krčma nezkazí a zlého kostel nenapraví. Nedbalost v malých skutcích nakonec oslabí sílu člověka. Netrhej zuby z cizí huby. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sex, plánování dovolené, vaření, plánování financí, přemýšlení o budoucnosti, návštěva kina, dohánění pracovních restů.

X Zavřít