Horoskop na pátek 12. března. Nejdříve myslete, pak konejte

HoroskopAurika Assiella12. března 20214 minuty čtení

Foto: Pixabay

Víkend už je konečně za dveřmi. Pokud vás zajímá, co všechno vám na pátek radí hvězdná tělesa, přečtěte si náš horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Láska jako slza rodí se v oku a padá k srdci. Samochvála je cítit jako řádně uložený sýr. Oděn ve lví kůži, šíří osel hrůzu široko, daleko. Muži sice vydělávají peníze, ale ty z nich muže neudělají. Jeden den je med, druhý cibule. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, sledování filmů, relaxace, uklízení, plánování financí, třídění starých věcí, pomoc blízkým.

Býk (21. 4. až 21. 5.)

Nebudeš-li sám kousat, kousnou tě jiní. Kdo zastrašuje, víc se bojí sám. Žijeme jen tehdy, dokud něco tvoříme. Největší předností některých mužů je jejich žena. Milujte své nepřátele, poškodíte tím jejich pověst. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, sledování filmů, sport, plánování dovolené, čtení knihy, plánování financí, přemýšlení o budoucnosti.

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

Jisté je jen jedno, že totiž není jisté nic. Úspěšní lidé mají velké štěstí, jen se zeptejte těch neúspěšných. Lépe dát předem málo než později všechno. Krátká řeč a pěkné slovo vymůže u pánů mnoho. Nejsilnějším prostředkem proti stárnutí je láska. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, poslech hudby, sex, hraní s domácím mazlíčkem, relaxace, plánování dovolené, přemýšlení o budoucnosti.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Lepší zapření nežli zavření. Máme se od ostatních lišit nitrem, ne zevnějškem. Každý hraje na tomto světě pána, jak jen může. Není větší ztráty než ztracený čas. Pro celý svět ses zrodil a nikoli pro sebe sama. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sledování filmů, návštěva muzea, seznamování, plánování financí, prohlížení starých fotek, výběr dárků, třídění starých věcí.

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Host v nevhodnou dobu je horší než tatarský nájezd. Víno neříká, jdi, ale seď. Nikdy se plně nepoddávej osudu. Úspěšní lidé mají velké štěstí, jen se zeptejte těch neúspěšných. Nejtěžším trestem pro myslícího člověka je bezmocnost. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Procházka, relaxace, setkání s blízkým člověkem, čtení knihy, meditace, prohlížení starých fotek, pomoc blízkým.

Panna (23. 8. až 22. 9.)

Každý chce dlouho žít, ale nikdo nechce stárnout. Někdo musí vyzkoušet, kudy cesta nevede. Nepřístupnost žen je jen vytříbený doplněk jejich půvabu,. Když ucho neslyší, srdce se vyhne žalu. Z prázdných nádob bývá největší rámus. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, návštěva rodiny, návštěva přátel, seznamování, setkání s blízkým člověkem, přemýšlení o budoucnosti, dohánění pracovních restů.

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Potěšení je znamením životní síly. Láska ukazuje cíl života, rozum prostředky, kterými je možné jej uskutečnit. Chceš-li poznat hodnotu peněz, zkus si jich trochu od někoho půjčit. Kdo v sobotu pláče, ten v neděli skáče. Nejvíc nás život žere tři dny před výplatou. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva muzea, seznamování, relaxace, vaření, plánování financí, návštěva kina, třídění starých věcí.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Můžeš se rozpůlit; a vyčtou ti, že ses nerozčtvrtil. Dobře tomu, kdo má přátele, běda tomu, kdo je potřebuje. Viděno z blízka je život tragédie, viděno z dálky komedie. Dobrý člověk se více stará o to, aby dělal, co má, než o to, co se děje s ním. Štěstí prospívá tělu, ale starosti rozvíjejí ducha. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, poslech hudby, sledování filmů, sex, plánování dovolené, uklízení, větší nákup jídla.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Kdo jede na koni, ten neví, jak namáhavá je cesta pěšky. Přátelé, říká se, jsou zloději času. Pohotová odpověď je to, na co přijdeme až za několik hodin. Stolu je třeba víc pro jídlo než pro žvanění. Slast a láska jsou křídly k velkým činům. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sledování filmů, návštěva přátel, setkání s blízkým člověkem, uklízení, prohlížení starých fotek, dohánění pracovních restů, větší nákup jídla.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Rodinný kruh se nedělá kružítkem. Kde ďábel více nemůže, alespoň zasmradí. Můžeš uzavřít hrdlo láhve, ale ne člověka. Sláva je jed, neškodný jen v malých dávkách. Potíže pocházejí z přílišného mluvení. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, hraní s domácím mazlíčkem, seznamování, meditace, návštěva kina, třídění starých věcí, dohánění pracovních restů.

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Láskyplní rodiče jsou zase milováni svými dětmi. Nejlepší způsob odplaty, je neoplácet špatné špatným. Lepší za živa cent než sto dolarů po smrti. Člověk často opomíjí své nedostatky, zrcadlo nikdy. Láska je v přírodě všudypřítomná jako pohnutka, i jako odměna. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, sport, relaxace, plánování dovolené, prohlížení starých fotek, výběr dárků, návštěva kina.

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

Mnoho ve světě dobře smyšleného, ale dobra málo. Hluboká moudrost vyrůstá ze silných pochybností. Světem vládnou peníze a náhody. Delší nemoc dělá z pacienta dobrého lékaře.. Sobectví je jed každého přátelství. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, návštěva přátel, procházka, hraní s domácím mazlíčkem, seznamování, relaxace, sledování televize.

Nepřehlédněte

Horoskop na sobotu 13. března. Přichází příležitosti pro neobvyklá setkání • Víkend je konečně tady a s ním i horoskop na sobotu. Co vás dnes čeká a nemine? A čemu byste se měli raději vyhnout? Dobře to vypadá hlavně pro Štíry, Střelce a Kozorohy. Naopak pozor by si měli dávat zejména zrozenci ve znamení Vah.

Horoskop na neděli 21. března. Odpočinek je matkou úspěchu • Víkend je ve druhé polovině. Co si pro nás na dnešek přichystaly hvězdy? Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na pondělí 15. března. Všechny problémy se jednou vyřeší • Začal nový týden a my pro vás máme pravidelný horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vám dnes vypráví Vesmír.

Horoskop na pondělí 8. března. Všechna znamení nyní řeší hlavně lásku • Začal nový týden. Co si pro nás nachystaly hvězdy na dnešní den? Přinášíme vám poselství pro všech dvanáct znamení zvěrokruhu.

Horoskop na neděli 14. března. Radujte se i z těch nejmenších maličkostí! • Před námi je druhá polovina víkendu a vy se už jistě netrpělivě ptáte, co vás čeká a nemine. Přinášíme horoskop na neděli pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na sobotu 20. března. Začátek jara znamená nový start • Máme tu víkend. Co vám dnes radí hvězdy? Přečtěte si horoskop na sobotu 20. března pro všechny znamení zvěrokruhu.

Horoskop na pondělí 22. března. Pořádek dělá přátele • Začal nám nový týden. Na co si dát během dnešního dne největší pozor? Přečtěte si horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu!

Horoskop na čtvrtek 18. března. Úspěchu dosáhneme mnoha maličkostmi • Přečtěte si, co si pro vás na dnešní den přichystaly hvězdy! Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na úterý 23. března. Nejlepší přátelé jsou ti staří • Co si pro nás hvězdy na dnešek přichystaly? Čemu se vyvarovat a které kroky naopak budou provázeny štěstěnou? Přečtěte si horoskop pro každé znamení zvěrokruhu!

Horoskop na středu 10. března. Sklízíme, co jsme zasadili • Pracovní týden se dnes přehoupne do druhé poloviny a vy se už jistě ptáte, jaký je váš středeční horoskop. Přečtěte si, co vám radí nebeská tělesa.

Horoskop na dnešní den

Horoskop na pátek 5. března. Co vám dnes radí hvězdy? • Víkend je za dveřmi a my vám přinášíme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu pro dnešní den. Přejeme, aby vaše dnešní pouť životem byla příjemná a poučující.

Horoskop na sobotu 6. března. Tohle vám dnes radí hvězdy • Začal nám víkend. Na co si dát během dnešního dne největší pozor? A jaké aktivity nám hvězdy doporučují? Přečtěte si svůj horoskop!

Horoskop na středu 17. března. Pozdní hosti jedí kosti • Pracovní týden se dnes přehoupne do své druhé poloviny. Pokud vás zajímá váš dnešní horoskop, jste tu správně. Opět pro vás máme předpověď pro všechna znamení zvěrokruhu.

Týdenní horoskop 6.–12. září. Panny musí hlídat své hranice, Vodnáři se setkají se strachem • Začal nový týden a vás jistě zajímá, jaký bude. S pomocí hvězdiček jsem pro vás připravila týdenní horoskop, který poodhaluje následující dny pro všechna znamení zvěrokruhu. Přeji vám úspěšný a láskou naplněný týden!

Horoskop na čtvrtek 25. března. Milujte život a život bude milovat vás • Přečtěte si, co si pro vás na dnešní den přichystaly hvězdy! Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na pátek 19. března. Všechno má svůj smysl • Horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na dnešní den. Co všechno vás čeká a nemine? Přečtěte si svou dnešní předpověď!

Horoskop na čtvrtek 11. března. Dobře rozmýšlejte svá přání • Týden se nám překulil do své druhé poloviny. Co si pro vás hvězdy přichystaly na čtvrteční den? Přečtěte si svůj dnešní horoskop!

Horoskop na středu 24. března. Stáváme se tím, co si o sobě myslíme • Zajímá vás horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na dnešní den? Podívejte se, co vám hvězdy radí tentokrát.

Horoskop na úterý 9. března. Dávejte si pozor na pomluvy • Co si pro nás na dnešní den přichystaly hvězdy? Čemu se vyvarovat a které kroky naopak budou provázeny štěstěnou? Přečtěte si horoskop na dnešní den pro každé znamení zvěrokruhu!

Horoskop na neděli 7. března. Pozor na lidi ve vašem okolí! • Víkend se nám překulil do druhé poloviny. Co si pro nás na dnešek přichystaly hvězdy? Přečtěte si svlj vlastní horoskop!