Horoskop na pátek 12. března. Nejdříve myslete, pak konejte

12. března 2021 ∙ 01:00
Aurika Assiella
Foto: Pixabay

Víkend už je konečně za dveřmi. Pokud vás zajímá, co všechno vám na pátek radí hvězdná tělesa, přečtěte si náš horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Láska jako slza rodí se v oku a padá k srdci. Samochvála je cítit jako řádně uložený sýr. Oděn ve lví kůži, šíří osel hrůzu široko, daleko. Muži sice vydělávají peníze, ale ty z nich muže neudělají. Jeden den je med, druhý cibule. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, sledování filmů, relaxace, uklízení, plánování financí, třídění starých věcí, pomoc blízkým.

Býk (21. 4. až 21. 5.)

Nebudeš-li sám kousat, kousnou tě jiní. Kdo zastrašuje, víc se bojí sám. Žijeme jen tehdy, dokud něco tvoříme. Největší předností některých mužů je jejich žena. Milujte své nepřátele, poškodíte tím jejich pověst. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, sledování filmů, sport, plánování dovolené, čtení knihy, plánování financí, přemýšlení o budoucnosti.

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

Jisté je jen jedno, že totiž není jisté nic. Úspěšní lidé mají velké štěstí, jen se zeptejte těch neúspěšných. Lépe dát předem málo než později všechno. Krátká řeč a pěkné slovo vymůže u pánů mnoho. Nejsilnějším prostředkem proti stárnutí je láska. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, poslech hudby, sex, hraní s domácím mazlíčkem, relaxace, plánování dovolené, přemýšlení o budoucnosti.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Lepší zapření nežli zavření. Máme se od ostatních lišit nitrem, ne zevnějškem. Každý hraje na tomto světě pána, jak jen může. Není větší ztráty než ztracený čas. Pro celý svět ses zrodil a nikoli pro sebe sama. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sledování filmů, návštěva muzea, seznamování, plánování financí, prohlížení starých fotek, výběr dárků, třídění starých věcí.

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Host v nevhodnou dobu je horší než tatarský nájezd. Víno neříká, jdi, ale seď. Nikdy se plně nepoddávej osudu. Úspěšní lidé mají velké štěstí, jen se zeptejte těch neúspěšných. Nejtěžším trestem pro myslícího člověka je bezmocnost. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Procházka, relaxace, setkání s blízkým člověkem, čtení knihy, meditace, prohlížení starých fotek, pomoc blízkým.

Panna (23. 8. až 22. 9.)

Každý chce dlouho žít, ale nikdo nechce stárnout. Někdo musí vyzkoušet, kudy cesta nevede. Nepřístupnost žen je jen vytříbený doplněk jejich půvabu,. Když ucho neslyší, srdce se vyhne žalu. Z prázdných nádob bývá největší rámus. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, návštěva rodiny, návštěva přátel, seznamování, setkání s blízkým člověkem, přemýšlení o budoucnosti, dohánění pracovních restů.

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Potěšení je znamením životní síly. Láska ukazuje cíl života, rozum prostředky, kterými je možné jej uskutečnit. Chceš-li poznat hodnotu peněz, zkus si jich trochu od někoho půjčit. Kdo v sobotu pláče, ten v neděli skáče. Nejvíc nás život žere tři dny před výplatou. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva muzea, seznamování, relaxace, vaření, plánování financí, návštěva kina, třídění starých věcí.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Můžeš se rozpůlit; a vyčtou ti, že ses nerozčtvrtil. Dobře tomu, kdo má přátele, běda tomu, kdo je potřebuje. Viděno z blízka je život tragédie, viděno z dálky komedie. Dobrý člověk se více stará o to, aby dělal, co má, než o to, co se děje s ním. Štěstí prospívá tělu, ale starosti rozvíjejí ducha. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, poslech hudby, sledování filmů, sex, plánování dovolené, uklízení, větší nákup jídla.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Kdo jede na koni, ten neví, jak namáhavá je cesta pěšky. Přátelé, říká se, jsou zloději času. Pohotová odpověď je to, na co přijdeme až za několik hodin. Stolu je třeba víc pro jídlo než pro žvanění. Slast a láska jsou křídly k velkým činům. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sledování filmů, návštěva přátel, setkání s blízkým člověkem, uklízení, prohlížení starých fotek, dohánění pracovních restů, větší nákup jídla.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Rodinný kruh se nedělá kružítkem. Kde ďábel více nemůže, alespoň zasmradí. Můžeš uzavřít hrdlo láhve, ale ne člověka. Sláva je jed, neškodný jen v malých dávkách. Potíže pocházejí z přílišného mluvení. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, hraní s domácím mazlíčkem, seznamování, meditace, návštěva kina, třídění starých věcí, dohánění pracovních restů.

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Láskyplní rodiče jsou zase milováni svými dětmi. Nejlepší způsob odplaty, je neoplácet špatné špatným. Lepší za živa cent než sto dolarů po smrti. Člověk často opomíjí své nedostatky, zrcadlo nikdy. Láska je v přírodě všudypřítomná jako pohnutka, i jako odměna. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, sport, relaxace, plánování dovolené, prohlížení starých fotek, výběr dárků, návštěva kina.

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

Mnoho ve světě dobře smyšleného, ale dobra málo. Hluboká moudrost vyrůstá ze silných pochybností. Světem vládnou peníze a náhody. Delší nemoc dělá z pacienta dobrého lékaře.. Sobectví je jed každého přátelství. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, návštěva přátel, procházka, hraní s domácím mazlíčkem, seznamování, relaxace, sledování televize.

Horoskop na čtvrtek 25. března. Milujte život a život bude milovat vás

Přečtěte si, co si pro vás na dnešní den přichystaly hvězdy! Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Beran (21. 3. až 20. 4.) Přítel by měl snášet přítelovy slabosti. Hněv milenců je obnova lásky. I když je cesta života hrbolatá, měj vyrovnanou mysl. Vlastní chyby nazýváme zkušenostmi. Lží se nevylžeš.  Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, sex, hraní s domácím mazlíčkem, vaření, čtení knihy, návštěva divadla, návštěva kina. […]

Horoskop na středu 24. března. Stáváme se tím, co si o sobě myslíme

Zajímá vás horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na dnešní den? Podívejte se, co vám hvězdy radí tentokrát. Beran (21. 3. až 20. 4.) Hněv milenců je obnovování lásky. Nutnost osvobozuje od utrpení rozhodnout se. Drž se věci, slova přijdou sama. Přátelé, říká se, jsou zloději času. Krach může mít tři příčiny: ženy, sázky nebo rady odborníků.  Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, procházka, hraní s domácím mazlíčkem, setkání s blízkým […]

Horoskop na úterý 23. března. Nejlepší přátelé jsou ti staří

Co si pro nás hvězdy na dnešek přichystaly? Čemu se vyvarovat a které kroky naopak budou provázeny štěstěnou? Přečtěte si horoskop pro každé znamení zvěrokruhu! Beran (21. 3. až 20. 4.) Nejlepší přátelé jsou ti staří a nejlepší šaty jsou ty nové. Sousedy si nevybíráme, sousedky dosti často. Poznat svůj vhodný čas, to je celé tajemství. Lidská ústa jsou mocnější než velká řeka. Veselost je ta nejlepší apatyka.  Vhodné aktivity […]

Horoskop na pondělí 22. března. Pořádek dělá přátele

Začal nám nový týden. Na co si dát během dnešního dne největší pozor? Přečtěte si horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu! Beran (21. 3. až 20. 4.) Hloupé myšlenky mívá leckdo, jenže moudří je nevyslovují. Na vychválené hrozny ber malý košík. Koule je kostka unavená cestou. Člověk, který nemá srdce, je pouhé zvíře. Svědomí hlupáků je vždy čisté.  Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva rodiny, seznamování, relaxace, plánování dovolené, plánování financí, výběr […]

Horoskop na neděli 21. března. Odpočinek je matkou úspěchu

Víkend je ve druhé polovině. Co si pro nás na dnešek přichystaly hvězdy? Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Beran (21. 3. až 20. 4.) Svině zůstane sviní, byť na sobě zlaté sedlo měla. Peníze mají velkou moc, chytré slovo právě tak. Nedělej nic, co za tebe mohou udělat jiní. Koule je kostka unavená cestou. Běžte vždy za psem a nekousne vás, pijte vždy před žízní a nedostanete ji.  […]

X Zavřít