Horoskop na pátek 19. března. Všechno má svůj smysl

HoroskopAurika Assiella19. března 20214 minuty čtení

Foto: Pixabay

Horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na dnešní den. Co všechno vás čeká a nemine? Přečtěte si svou dnešní předpověď!

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Je sladké být bláznem v pravý čas. Láska se živí láskyplnými maličkostmi. Snaž se, aby podle možností všechno mělo svůj konec. Velkoryse promíjíme, co se nestalo nám. Stará chyba má více přátel než nová pravda. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, povídání o životě, sledování filmů, procházka, setkání s blízkým člověkem, pomoc blízkým, větší nákup jídla.

Býk (21. 4. až 21. 5.)

Módou nazýváme snahu civilistů o uniformitu. Pečuj dobře o ty, které máš rád. Rozum se nemůže projevit bez rozepře. Můžeš uzavřít hrdlo láhve, ale ne člověka. Rozumnějšímu ustup, hloupému odpusť. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva muzea, uklízení, meditace, výběr dárků, pomoc blízkým, práce na zahradě, větší nákup jídla.

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

Ti příliš velkorysí buď začínají z cizích prostředků, nebo skončí v bídě. Slovy můžeš zatajit, co chceš, ale skutky tě prozradí. Urážku slyší ten, kdo se zlobí. Co bylo řečeno žertem, o tom nepojednávej vážně. Největším problémem je vždy skutečnost, ale pokaždé jiná. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, návštěva muzea, návštěva přátel, vaření, přemýšlení o budoucnosti, pomoc blízkým, větší nákup jídla.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Člověk nebývá vždy tentýž v každý čas. Umírněnost v blahobytu a štěstí je buď obava z pomluv nebo strach o dobré bydlo. Časem je možné si zvyknout i na ten nejhorší charakter zvláště,je-li vlastní. Víc než ostuda zostudí směšnost. Jedl s tebou, pil s tebou, proto ti jde po krku. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Procházka, plánování dovolené, meditace, sledování televize, plánování financí, návštěva divadla, třídění starých věcí.

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Láska může udělat z nejmoudřejších velké hlupáky a dát největším hlupákům moudrost. O to více budeš v oblibě, oč méně budeš dávat rad. Kde tě rádi vidí, tam choď zřídka, a kde neradi, tam nikdy. Když nám dáš, tak jsi náš.. Je politováníhodné, že lidé odhazují tolik dobrých věcí jen proto, že jsou nezdravé. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, sledování filmů, návštěva muzea, setkání s blízkým člověkem, vaření, čtení knihy, meditace.

Panna (23. 8. až 22. 9.)

Muž s pytlem zlaťáků ve vězení neskončí. Doba není tak zlá, je tu ještě stále prostor pro pesimismus. Je příjemné brát si z velké hromady. Civilizace je nekonečné vytváření potřeb, které vůbec nepotřebujeme. Cit, který vyjde najevo, se stává pro lidi snadnou kořistí. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, sledování filmů, návštěva přátel, meditace, plánování financí, výběr dárků, návštěva kina.

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Není většího neštěstí než člověk, který říká jedno, ale dělá druhé. Milovat a zachovat si přitom rozum nedokáží ani bohové. Kdo se příliš zabývá malými věcmi, je obvykle neschopen velkých. Lasičku, která nemá štěstí, může zabít i kuře. Na světě je vždy o jednoho hlupáka víc, než si každý myslí. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, poslech hudby, setkání s blízkým člověkem, čtení knihy, meditace, plánování financí, pomoc blízkým.

Střelec (24. 10. až 22. 11.)

Žádná jehla není ostrá na obou koncích. Nadutost utěšuje slabé. I svatému jednou dojde trpělivost. Ústa se mohou otevřít nadšením, ale také zívnutím. Údiv je bezděčná chvála. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sledování filmů, sex, procházka, čtení knihy, meditace, výběr dárků, návštěva divadla.

Kozoroh (23. 11. až 21. 12.)

Nejdřív si zjistěte fakta, pak je můžete falšovat, jak chcete. Všude lež, jen v mléku voda. Na světě je vždy o jednoho hlupáka víc, než si každý myslí. Peníze jsou nenasytné, samotným se jim stýská, chtějí se rozmnožovat. Každá kráva své tele líže. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Seznamování, setkání s blízkým člověkem, meditace, plánování financí, návštěva kina, třídění starých věcí, práce na zahradě.

Vodnář (22. 12. až 20. 1.)

Kdo hlídá svoje ústa, svou duši opatruje. I bohové a duchové se bojí lotrů. Peníze jsou ražená svoboda. Štěstí se skládá z neštěstí, jimž jsme se vyhnuli. Slabosti žen nadchnou muže, slabosti mužů pohoršují ženy. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, návštěva muzea, návštěva přátel, prohlížení starých fotek, výběr dárků, třídění starých věcí, dohánění pracovních restů.

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Pochvala znamená dveře k přátelství. Večer ukáže, jaký den byl. Kde hostí hromada, špatná rozprava. Více přátel, více cest – více nepřátel, více zdí. Slova jsou jako včely, mají med i žihadlo. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sledování filmů, návštěva přátel, relaxace, meditace, sledování televize, přemýšlení o budoucnosti, návštěva kina.

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

Kdo mnoho spí, málo žije. Není nic hloupějšího, než hloupý smích. S láskou se beztrestně nežertuje. Nemůžete věřit všemu, co slyšíte, ale můžete to bohužel opakovat. Kde větru nápor, tam na bidle prapor. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, poslech hudby, návštěva přátel, sport, uklízení, prohlížení starých fotek, přemýšlení o budoucnosti.

Nepřehlédněte

Horoskop na pondělí 15. března. Všechny problémy se jednou vyřeší • Začal nový týden a my pro vás máme pravidelný horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vám dnes vypráví Vesmír.

Horoskop na úterý 23. března. Nejlepší přátelé jsou ti staří • Co si pro nás hvězdy na dnešek přichystaly? Čemu se vyvarovat a které kroky naopak budou provázeny štěstěnou? Přečtěte si horoskop pro každé znamení zvěrokruhu!

Horoskop na čtvrtek 11. března. Dobře rozmýšlejte svá přání • Týden se nám překulil do své druhé poloviny. Co si pro vás hvězdy přichystaly na čtvrteční den? Přečtěte si svůj dnešní horoskop!

Horoskop na neděli 21. března. Odpočinek je matkou úspěchu • Víkend je ve druhé polovině. Co si pro nás na dnešek přichystaly hvězdy? Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na čtvrtek 18. března. Úspěchu dosáhneme mnoha maličkostmi • Přečtěte si, co si pro vás na dnešní den přichystaly hvězdy! Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na neděli 14. března. Radujte se i z těch nejmenších maličkostí! • Před námi je druhá polovina víkendu a vy se už jistě netrpělivě ptáte, co vás čeká a nemine. Přinášíme horoskop na neděli pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na středu 24. března. Stáváme se tím, co si o sobě myslíme • Zajímá vás horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na dnešní den? Podívejte se, co vám hvězdy radí tentokrát.

Horoskop na neděli 7. března. Pozor na lidi ve vašem okolí! • Víkend se nám překulil do druhé poloviny. Co si pro nás na dnešek přichystaly hvězdy? Přečtěte si svlj vlastní horoskop!

Horoskop na úterý 16. března. Je důležité, co nosíte při sobě • Co vás dnes čeká? Přečtěte si horoskop na dnešní den!

Horoskop na dnešní den

Horoskop na pátek 12. března. Nejdříve myslete, pak konejte • Víkend už je konečně za dveřmi. Pokud vás zajímá, co všechno vám na pátek radí hvězdná tělesa, přečtěte si náš horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na sobotu 20. března. Začátek jara znamená nový start • Máme tu víkend. Co vám dnes radí hvězdy? Přečtěte si horoskop na sobotu 20. března pro všechny znamení zvěrokruhu.

Horoskop na středu 10. března. Sklízíme, co jsme zasadili • Pracovní týden se dnes přehoupne do druhé poloviny a vy se už jistě ptáte, jaký je váš středeční horoskop. Přečtěte si, co vám radí nebeská tělesa.

Horoskop na dnešní den

Horoskop na sobotu 13. března. Přichází příležitosti pro neobvyklá setkání • Víkend je konečně tady a s ním i horoskop na sobotu. Co vás dnes čeká a nemine? A čemu byste se měli raději vyhnout? Dobře to vypadá hlavně pro Štíry, Střelce a Kozorohy. Naopak pozor by si měli dávat zejména zrozenci ve znamení Vah.

Horoskop na pondělí 22. března. Pořádek dělá přátele • Začal nám nový týden. Na co si dát během dnešního dne největší pozor? Přečtěte si horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu!

Horoskop na čtvrtek 25. března. Milujte život a život bude milovat vás • Přečtěte si, co si pro vás na dnešní den přichystaly hvězdy! Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na středu 17. března. Pozdní hosti jedí kosti • Pracovní týden se dnes přehoupne do své druhé poloviny. Pokud vás zajímá váš dnešní horoskop, jste tu správně. Opět pro vás máme předpověď pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na pondělí 8. března. Všechna znamení nyní řeší hlavně lásku • Začal nový týden. Co si pro nás nachystaly hvězdy na dnešní den? Přinášíme vám poselství pro všech dvanáct znamení zvěrokruhu.

Horoskop na pátek 5. března. Co vám dnes radí hvězdy? • Víkend je za dveřmi a my vám přinášíme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu pro dnešní den. Přejeme, aby vaše dnešní pouť životem byla příjemná a poučující.

Horoskop na úterý 9. března. Dávejte si pozor na pomluvy • Co si pro nás na dnešní den přichystaly hvězdy? Čemu se vyvarovat a které kroky naopak budou provázeny štěstěnou? Přečtěte si horoskop na dnešní den pro každé znamení zvěrokruhu!

Horoskop na sobotu 6. března. Tohle vám dnes radí hvězdy • Začal nám víkend. Na co si dát během dnešního dne největší pozor? A jaké aktivity nám hvězdy doporučují? Přečtěte si svůj horoskop!