Horoskop na pátek 19. března. Všechno má svůj smysl

19. března 2021 ∙ 01:00
Aurika Assiella
Foto: Pixabay

Horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na dnešní den. Co všechno vás čeká a nemine? Přečtěte si svou dnešní předpověď!

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Je sladké být bláznem v pravý čas. Láska se živí láskyplnými maličkostmi. Snaž se, aby podle možností všechno mělo svůj konec. Velkoryse promíjíme, co se nestalo nám. Stará chyba má více přátel než nová pravda. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, povídání o životě, sledování filmů, procházka, setkání s blízkým člověkem, pomoc blízkým, větší nákup jídla.

Býk (21. 4. až 21. 5.)

Módou nazýváme snahu civilistů o uniformitu. Pečuj dobře o ty, které máš rád. Rozum se nemůže projevit bez rozepře. Můžeš uzavřít hrdlo láhve, ale ne člověka. Rozumnějšímu ustup, hloupému odpusť. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva muzea, uklízení, meditace, výběr dárků, pomoc blízkým, práce na zahradě, větší nákup jídla.

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

Ti příliš velkorysí buď začínají z cizích prostředků, nebo skončí v bídě. Slovy můžeš zatajit, co chceš, ale skutky tě prozradí. Urážku slyší ten, kdo se zlobí. Co bylo řečeno žertem, o tom nepojednávej vážně. Největším problémem je vždy skutečnost, ale pokaždé jiná. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, návštěva muzea, návštěva přátel, vaření, přemýšlení o budoucnosti, pomoc blízkým, větší nákup jídla.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Člověk nebývá vždy tentýž v každý čas. Umírněnost v blahobytu a štěstí je buď obava z pomluv nebo strach o dobré bydlo. Časem je možné si zvyknout i na ten nejhorší charakter zvláště,je-li vlastní. Víc než ostuda zostudí směšnost. Jedl s tebou, pil s tebou, proto ti jde po krku. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Procházka, plánování dovolené, meditace, sledování televize, plánování financí, návštěva divadla, třídění starých věcí.

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Láska může udělat z nejmoudřejších velké hlupáky a dát největším hlupákům moudrost. O to více budeš v oblibě, oč méně budeš dávat rad. Kde tě rádi vidí, tam choď zřídka, a kde neradi, tam nikdy. Když nám dáš, tak jsi náš.. Je politováníhodné, že lidé odhazují tolik dobrých věcí jen proto, že jsou nezdravé. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, sledování filmů, návštěva muzea, setkání s blízkým člověkem, vaření, čtení knihy, meditace.

Panna (23. 8. až 22. 9.)

Muž s pytlem zlaťáků ve vězení neskončí. Doba není tak zlá, je tu ještě stále prostor pro pesimismus. Je příjemné brát si z velké hromady. Civilizace je nekonečné vytváření potřeb, které vůbec nepotřebujeme. Cit, který vyjde najevo, se stává pro lidi snadnou kořistí. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, sledování filmů, návštěva přátel, meditace, plánování financí, výběr dárků, návštěva kina.

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Není většího neštěstí než člověk, který říká jedno, ale dělá druhé. Milovat a zachovat si přitom rozum nedokáží ani bohové. Kdo se příliš zabývá malými věcmi, je obvykle neschopen velkých. Lasičku, která nemá štěstí, může zabít i kuře. Na světě je vždy o jednoho hlupáka víc, než si každý myslí. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, poslech hudby, setkání s blízkým člověkem, čtení knihy, meditace, plánování financí, pomoc blízkým.

Střelec (24. 10. až 22. 11.)

Žádná jehla není ostrá na obou koncích. Nadutost utěšuje slabé. I svatému jednou dojde trpělivost. Ústa se mohou otevřít nadšením, ale také zívnutím. Údiv je bezděčná chvála. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sledování filmů, sex, procházka, čtení knihy, meditace, výběr dárků, návštěva divadla.

Kozoroh (23. 11. až 21. 12.)

Nejdřív si zjistěte fakta, pak je můžete falšovat, jak chcete. Všude lež, jen v mléku voda. Na světě je vždy o jednoho hlupáka víc, než si každý myslí. Peníze jsou nenasytné, samotným se jim stýská, chtějí se rozmnožovat. Každá kráva své tele líže. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Seznamování, setkání s blízkým člověkem, meditace, plánování financí, návštěva kina, třídění starých věcí, práce na zahradě.

Vodnář (22. 12. až 20. 1.)

Kdo hlídá svoje ústa, svou duši opatruje. I bohové a duchové se bojí lotrů. Peníze jsou ražená svoboda. Štěstí se skládá z neštěstí, jimž jsme se vyhnuli. Slabosti žen nadchnou muže, slabosti mužů pohoršují ženy. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, návštěva muzea, návštěva přátel, prohlížení starých fotek, výběr dárků, třídění starých věcí, dohánění pracovních restů.

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Pochvala znamená dveře k přátelství. Večer ukáže, jaký den byl. Kde hostí hromada, špatná rozprava. Více přátel, více cest – více nepřátel, více zdí. Slova jsou jako včely, mají med i žihadlo. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sledování filmů, návštěva přátel, relaxace, meditace, sledování televize, přemýšlení o budoucnosti, návštěva kina.

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

Kdo mnoho spí, málo žije. Není nic hloupějšího, než hloupý smích. S láskou se beztrestně nežertuje. Nemůžete věřit všemu, co slyšíte, ale můžete to bohužel opakovat. Kde větru nápor, tam na bidle prapor. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, poslech hudby, návštěva přátel, sport, uklízení, prohlížení starých fotek, přemýšlení o budoucnosti.

Horoskop na čtvrtek 25. března. Milujte život a život bude milovat vás

Přečtěte si, co si pro vás na dnešní den přichystaly hvězdy! Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Beran (21. 3. až 20. 4.) Přítel by měl snášet přítelovy slabosti. Hněv milenců je obnova lásky. I když je cesta života hrbolatá, měj vyrovnanou mysl. Vlastní chyby nazýváme zkušenostmi. Lží se nevylžeš.  Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, sex, hraní s domácím mazlíčkem, vaření, čtení knihy, návštěva divadla, návštěva kina. […]

Horoskop na středu 24. března. Stáváme se tím, co si o sobě myslíme

Zajímá vás horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na dnešní den? Podívejte se, co vám hvězdy radí tentokrát. Beran (21. 3. až 20. 4.) Hněv milenců je obnovování lásky. Nutnost osvobozuje od utrpení rozhodnout se. Drž se věci, slova přijdou sama. Přátelé, říká se, jsou zloději času. Krach může mít tři příčiny: ženy, sázky nebo rady odborníků.  Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, procházka, hraní s domácím mazlíčkem, setkání s blízkým […]

Horoskop na úterý 23. března. Nejlepší přátelé jsou ti staří

Co si pro nás hvězdy na dnešek přichystaly? Čemu se vyvarovat a které kroky naopak budou provázeny štěstěnou? Přečtěte si horoskop pro každé znamení zvěrokruhu! Beran (21. 3. až 20. 4.) Nejlepší přátelé jsou ti staří a nejlepší šaty jsou ty nové. Sousedy si nevybíráme, sousedky dosti často. Poznat svůj vhodný čas, to je celé tajemství. Lidská ústa jsou mocnější než velká řeka. Veselost je ta nejlepší apatyka.  Vhodné aktivity […]

Horoskop na pondělí 22. března. Pořádek dělá přátele

Začal nám nový týden. Na co si dát během dnešního dne největší pozor? Přečtěte si horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu! Beran (21. 3. až 20. 4.) Hloupé myšlenky mívá leckdo, jenže moudří je nevyslovují. Na vychválené hrozny ber malý košík. Koule je kostka unavená cestou. Člověk, který nemá srdce, je pouhé zvíře. Svědomí hlupáků je vždy čisté.  Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva rodiny, seznamování, relaxace, plánování dovolené, plánování financí, výběr […]

Horoskop na neděli 21. března. Odpočinek je matkou úspěchu

Víkend je ve druhé polovině. Co si pro nás na dnešek přichystaly hvězdy? Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Beran (21. 3. až 20. 4.) Svině zůstane sviní, byť na sobě zlaté sedlo měla. Peníze mají velkou moc, chytré slovo právě tak. Nedělej nic, co za tebe mohou udělat jiní. Koule je kostka unavená cestou. Běžte vždy za psem a nekousne vás, pijte vždy před žízní a nedostanete ji.  […]

X Zavřít