Horoskop na pátek 19. března. Všechno má svůj smysl

19. března 2021 ∙ 01:00
Aurika Assiella
Foto: Pixabay

Horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na dnešní den. Co všechno vás čeká a nemine? Přečtěte si svou dnešní předpověď!

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Je sladké být bláznem v pravý čas. Láska se živí láskyplnými maličkostmi. Snaž se, aby podle možností všechno mělo svůj konec. Velkoryse promíjíme, co se nestalo nám. Stará chyba má více přátel než nová pravda. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, povídání o životě, sledování filmů, procházka, setkání s blízkým člověkem, pomoc blízkým, větší nákup jídla.

Býk (21. 4. až 21. 5.)

Módou nazýváme snahu civilistů o uniformitu. Pečuj dobře o ty, které máš rád. Rozum se nemůže projevit bez rozepře. Můžeš uzavřít hrdlo láhve, ale ne člověka. Rozumnějšímu ustup, hloupému odpusť. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva muzea, uklízení, meditace, výběr dárků, pomoc blízkým, práce na zahradě, větší nákup jídla.

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

Ti příliš velkorysí buď začínají z cizích prostředků, nebo skončí v bídě. Slovy můžeš zatajit, co chceš, ale skutky tě prozradí. Urážku slyší ten, kdo se zlobí. Co bylo řečeno žertem, o tom nepojednávej vážně. Největším problémem je vždy skutečnost, ale pokaždé jiná. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, návštěva muzea, návštěva přátel, vaření, přemýšlení o budoucnosti, pomoc blízkým, větší nákup jídla.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Člověk nebývá vždy tentýž v každý čas. Umírněnost v blahobytu a štěstí je buď obava z pomluv nebo strach o dobré bydlo. Časem je možné si zvyknout i na ten nejhorší charakter zvláště,je-li vlastní. Víc než ostuda zostudí směšnost. Jedl s tebou, pil s tebou, proto ti jde po krku. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Procházka, plánování dovolené, meditace, sledování televize, plánování financí, návštěva divadla, třídění starých věcí.

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Láska může udělat z nejmoudřejších velké hlupáky a dát největším hlupákům moudrost. O to více budeš v oblibě, oč méně budeš dávat rad. Kde tě rádi vidí, tam choď zřídka, a kde neradi, tam nikdy. Když nám dáš, tak jsi náš.. Je politováníhodné, že lidé odhazují tolik dobrých věcí jen proto, že jsou nezdravé. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, sledování filmů, návštěva muzea, setkání s blízkým člověkem, vaření, čtení knihy, meditace.

Panna (23. 8. až 22. 9.)

Muž s pytlem zlaťáků ve vězení neskončí. Doba není tak zlá, je tu ještě stále prostor pro pesimismus. Je příjemné brát si z velké hromady. Civilizace je nekonečné vytváření potřeb, které vůbec nepotřebujeme. Cit, který vyjde najevo, se stává pro lidi snadnou kořistí. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, sledování filmů, návštěva přátel, meditace, plánování financí, výběr dárků, návštěva kina.

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Není většího neštěstí než člověk, který říká jedno, ale dělá druhé. Milovat a zachovat si přitom rozum nedokáží ani bohové. Kdo se příliš zabývá malými věcmi, je obvykle neschopen velkých. Lasičku, která nemá štěstí, může zabít i kuře. Na světě je vždy o jednoho hlupáka víc, než si každý myslí. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, poslech hudby, setkání s blízkým člověkem, čtení knihy, meditace, plánování financí, pomoc blízkým.

Střelec (24. 10. až 22. 11.)

Žádná jehla není ostrá na obou koncích. Nadutost utěšuje slabé. I svatému jednou dojde trpělivost. Ústa se mohou otevřít nadšením, ale také zívnutím. Údiv je bezděčná chvála. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sledování filmů, sex, procházka, čtení knihy, meditace, výběr dárků, návštěva divadla.

Kozoroh (23. 11. až 21. 12.)

Nejdřív si zjistěte fakta, pak je můžete falšovat, jak chcete. Všude lež, jen v mléku voda. Na světě je vždy o jednoho hlupáka víc, než si každý myslí. Peníze jsou nenasytné, samotným se jim stýská, chtějí se rozmnožovat. Každá kráva své tele líže. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Seznamování, setkání s blízkým člověkem, meditace, plánování financí, návštěva kina, třídění starých věcí, práce na zahradě.

Vodnář (22. 12. až 20. 1.)

Kdo hlídá svoje ústa, svou duši opatruje. I bohové a duchové se bojí lotrů. Peníze jsou ražená svoboda. Štěstí se skládá z neštěstí, jimž jsme se vyhnuli. Slabosti žen nadchnou muže, slabosti mužů pohoršují ženy. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, návštěva muzea, návštěva přátel, prohlížení starých fotek, výběr dárků, třídění starých věcí, dohánění pracovních restů.

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Pochvala znamená dveře k přátelství. Večer ukáže, jaký den byl. Kde hostí hromada, špatná rozprava. Více přátel, více cest – více nepřátel, více zdí. Slova jsou jako včely, mají med i žihadlo. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sledování filmů, návštěva přátel, relaxace, meditace, sledování televize, přemýšlení o budoucnosti, návštěva kina.

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

Kdo mnoho spí, málo žije. Není nic hloupějšího, než hloupý smích. S láskou se beztrestně nežertuje. Nemůžete věřit všemu, co slyšíte, ale můžete to bohužel opakovat. Kde větru nápor, tam na bidle prapor. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, poslech hudby, návštěva přátel, sport, uklízení, prohlížení starých fotek, přemýšlení o budoucnosti.

X Zavřít