Horoskop na pátek 5. března. Co vám dnes radí hvězdy?

5. března 2021 ∙ 01:00
Aurika Assiella
Foto: Pixabay

Víkend je za dveřmi a my vám přinášíme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu pro dnešní den. Přejeme, aby vaše dnešní pouť životem byla příjemná a poučující.

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Žena není střevíc, z nohy ji neodhodíš. Lva a medvěda, po pazouru poznáš. Lichotky jsou falešné mince, které udržuje v oběhu jen naše ješitnost. Krátká řeč a pěkné slovo vymůže u pánů mnoho. Jazyk nechávej doma a venku uši.

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, relaxace, plánování dovolené, meditace, přemýšlení o budoucnosti, návštěva kina, třídění starých věcí.

Býk (21. 4. až 21. 5.)

Řekni pravdu a rychle odejdi. Někdo musí vyzkoušet, kudy cesta nevede. Dobrá pověst je jistější než peníze. Cokoli překročí míru, visí na tenkém vlásku. Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, návštěva rodiny, sex, sledování televize, prohlížení starých fotek, pomoc blízkým, dohánění pracovních restů.

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

Požitkářství nikdy nebude vědět, kdy přestat. Oko rozpozná pravdu, ucho rozpozná lež. Není na světě člověk tak chytrý, aby znal celou svoji hloupost. Zpupnost je nutné hasit více než požár. Štěstí je dobré zdraví a špatná paměť.

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, návštěva přátel, procházka, hraní s domácím mazlíčkem, setkání s blízkým člověkem, vaření, sledování televize.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Člověk je omyl přírody. Ať máš nejlepší nebo nejhorší den, nakonec vždycky slunce zapadne. Dej hlupákovi dost dlouhý provaz a sám se oběsí. Host vždy udělá radost; buď tím, že přijde, nebo tím, že odejde. Neříkej nikdy nic jasně a prostě, pokud pro to nechceš trpět.

Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, návštěva muzea, sport, relaxace, setkání s blízkým člověkem, vaření, plánování financí.

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Jestliže víš, kde se máš zastavit a zastavíš se tam, nikdy nebudeš zneuctěn. Někdo musí vyzkoušet, kudy cesta nevede. Dar otvírá člověku dveře. Střídmost je buď starost o dobré zažívání, nebo prostě neschopnost se dobře najíst. Neštěstí postihne ty, kteří proti nim neučiní opatření.

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva přátel, seznamování, relaxace, čtení knihy, prohlížení starých fotek, přemýšlení o budoucnosti, větší nákup jídla.

Panna (23. 8. až 22. 9.)

Zrcadlo je lepší než celá řada portrétů našich předků. Jste-li v úzkých, mluvte ze široka. Špatný člověk se nikdy nepozná podle jeho mravů. Na chudého všady teče. Manželství je diamant broušený celý život.

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, návštěva muzea, sex, přemýšlení o budoucnosti, pomoc blízkým, práce na zahradě, větší nákup jídla.

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Moudré ucho neposlouchá, co hloupá huba povídá. Málo dát hanba, hodně škoda. Lepší jedna vrána v pytli než na vrbě tři. Žijeme jen tehdy, dokud něco tvoříme. Ten, kdo přežije pohromu, bude mít potom štěstí.

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva rodiny, setkání s blízkým člověkem, sledování televize, výběr dárků, práce na zahradě, dohánění pracovních restů, větší nákup jídla.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Vytrhni si trn vlastní rukou. Hloupost je nejen dědičná, ale bohužel taky nakažlivá. Koktavý rád mluví a kulhavý běhá. Na vychválené hrozny ber malý košík. Bohatství mění mravy, ale nikoliv k lepšímu.

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, povídání o životě, návštěva rodiny, hraní s domácím mazlíčkem, setkání s blízkým člověkem, sledování televize, návštěva kina.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Člověk je omyl přírody. Lepší jedna vrána v pytli než na vrbě tři. Správné jednání změní i pohromu v něco dobrého. Sobectví je jed každého přátelství. Kdo hledá přítele bez chyby, zůstane bez přátel.

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, sledování filmů, uklízení, plánování financí, návštěva kina, třídění starých věcí, větší nákup jídla.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Milovat a zachovat si přitom rozum nedokáží ani bohové. Zisk má příjemnou vůni, ať je jakéhokoli původu. Jednou dává, kdo je požádán, dvakrát kdo se nedá prosit. Smích a úsměv jsou brána a dveře, jimiž se může dostat do člověka mnoho dobrého. Nepotíš-li krev a pot, nejez také chléb. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, sex, sport, plánování dovolené, čtení knihy, práce na zahradě, dohánění pracovních restů.

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Zrcadlo je lepší než celá řada portrétů našich předků. Milovat a zachovat si přitom rozum nedokáží ani bohové. Neposlouchá dobře ten, kdo příliš touží mluvit. Kdo hledá přítele bez chyby, zůstane bez přátel. Milé slovo dělá divy. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva rodiny, vaření, čtení knihy, meditace, plánování financí, prohlížení starých fotek, přemýšlení o budoucnosti.

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

Čím tlustší peněženka, tím méně starostí. Co nezdolá génius, zdolá nezbytnost. Chtivost je člověku jen k hanbě. Jestliže tvého nepřítele sežere krokodýl, nemusíš ho za to líbat. Je možné hodně se naučit od lidí, kteří vidí svět jinak než my. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Procházka, seznamování, meditace, sledování televize, plánování financí, návštěva divadla, pomoc blízkým.

X Zavřít