Horoskop na pátek 5. března. Co vám dnes radí hvězdy?

HoroskopAurika Assiella5. března 20214 minuty čtení

Foto: Pixabay

Víkend je za dveřmi a my vám přinášíme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu pro dnešní den. Přejeme, aby vaše dnešní pouť životem byla příjemná a poučující.

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Žena není střevíc, z nohy ji neodhodíš. Lva a medvěda, po pazouru poznáš. Lichotky jsou falešné mince, které udržuje v oběhu jen naše ješitnost. Krátká řeč a pěkné slovo vymůže u pánů mnoho. Jazyk nechávej doma a venku uši.

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, relaxace, plánování dovolené, meditace, přemýšlení o budoucnosti, návštěva kina, třídění starých věcí.

Býk (21. 4. až 21. 5.)

Řekni pravdu a rychle odejdi. Někdo musí vyzkoušet, kudy cesta nevede. Dobrá pověst je jistější než peníze. Cokoli překročí míru, visí na tenkém vlásku. Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, návštěva rodiny, sex, sledování televize, prohlížení starých fotek, pomoc blízkým, dohánění pracovních restů.

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

Požitkářství nikdy nebude vědět, kdy přestat. Oko rozpozná pravdu, ucho rozpozná lež. Není na světě člověk tak chytrý, aby znal celou svoji hloupost. Zpupnost je nutné hasit více než požár. Štěstí je dobré zdraví a špatná paměť.

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, návštěva přátel, procházka, hraní s domácím mazlíčkem, setkání s blízkým člověkem, vaření, sledování televize.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Člověk je omyl přírody. Ať máš nejlepší nebo nejhorší den, nakonec vždycky slunce zapadne. Dej hlupákovi dost dlouhý provaz a sám se oběsí. Host vždy udělá radost; buď tím, že přijde, nebo tím, že odejde. Neříkej nikdy nic jasně a prostě, pokud pro to nechceš trpět.

Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, návštěva muzea, sport, relaxace, setkání s blízkým člověkem, vaření, plánování financí.

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Jestliže víš, kde se máš zastavit a zastavíš se tam, nikdy nebudeš zneuctěn. Někdo musí vyzkoušet, kudy cesta nevede. Dar otvírá člověku dveře. Střídmost je buď starost o dobré zažívání, nebo prostě neschopnost se dobře najíst. Neštěstí postihne ty, kteří proti nim neučiní opatření.

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva přátel, seznamování, relaxace, čtení knihy, prohlížení starých fotek, přemýšlení o budoucnosti, větší nákup jídla.

Panna (23. 8. až 22. 9.)

Zrcadlo je lepší než celá řada portrétů našich předků. Jste-li v úzkých, mluvte ze široka. Špatný člověk se nikdy nepozná podle jeho mravů. Na chudého všady teče. Manželství je diamant broušený celý život.

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, návštěva muzea, sex, přemýšlení o budoucnosti, pomoc blízkým, práce na zahradě, větší nákup jídla.

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Moudré ucho neposlouchá, co hloupá huba povídá. Málo dát hanba, hodně škoda. Lepší jedna vrána v pytli než na vrbě tři. Žijeme jen tehdy, dokud něco tvoříme. Ten, kdo přežije pohromu, bude mít potom štěstí.

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva rodiny, setkání s blízkým člověkem, sledování televize, výběr dárků, práce na zahradě, dohánění pracovních restů, větší nákup jídla.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Vytrhni si trn vlastní rukou. Hloupost je nejen dědičná, ale bohužel taky nakažlivá. Koktavý rád mluví a kulhavý běhá. Na vychválené hrozny ber malý košík. Bohatství mění mravy, ale nikoliv k lepšímu.

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, povídání o životě, návštěva rodiny, hraní s domácím mazlíčkem, setkání s blízkým člověkem, sledování televize, návštěva kina.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Člověk je omyl přírody. Lepší jedna vrána v pytli než na vrbě tři. Správné jednání změní i pohromu v něco dobrého. Sobectví je jed každého přátelství. Kdo hledá přítele bez chyby, zůstane bez přátel.

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, sledování filmů, uklízení, plánování financí, návštěva kina, třídění starých věcí, větší nákup jídla.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Milovat a zachovat si přitom rozum nedokáží ani bohové. Zisk má příjemnou vůni, ať je jakéhokoli původu. Jednou dává, kdo je požádán, dvakrát kdo se nedá prosit. Smích a úsměv jsou brána a dveře, jimiž se může dostat do člověka mnoho dobrého. Nepotíš-li krev a pot, nejez také chléb. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, sex, sport, plánování dovolené, čtení knihy, práce na zahradě, dohánění pracovních restů.

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Zrcadlo je lepší než celá řada portrétů našich předků. Milovat a zachovat si přitom rozum nedokáží ani bohové. Neposlouchá dobře ten, kdo příliš touží mluvit. Kdo hledá přítele bez chyby, zůstane bez přátel. Milé slovo dělá divy. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva rodiny, vaření, čtení knihy, meditace, plánování financí, prohlížení starých fotek, přemýšlení o budoucnosti.

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

Čím tlustší peněženka, tím méně starostí. Co nezdolá génius, zdolá nezbytnost. Chtivost je člověku jen k hanbě. Jestliže tvého nepřítele sežere krokodýl, nemusíš ho za to líbat. Je možné hodně se naučit od lidí, kteří vidí svět jinak než my. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Procházka, seznamování, meditace, sledování televize, plánování financí, návštěva divadla, pomoc blízkým.

Nepřehlédněte

Horoskop na pátek 19. března. Všechno má svůj smysl • Horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na dnešní den. Co všechno vás čeká a nemine? Přečtěte si svou dnešní předpověď!

Horoskop na sobotu 13. března. Přichází příležitosti pro neobvyklá setkání • Víkend je konečně tady a s ním i horoskop na sobotu. Co vás dnes čeká a nemine? A čemu byste se měli raději vyhnout? Dobře to vypadá hlavně pro Štíry, Střelce a Kozorohy. Naopak pozor by si měli dávat zejména zrozenci ve znamení Vah.

Horoskop na sobotu 6. března. Tohle vám dnes radí hvězdy • Začal nám víkend. Na co si dát během dnešního dne největší pozor? A jaké aktivity nám hvězdy doporučují? Přečtěte si svůj horoskop!

Horoskop na úterý 23. března. Nejlepší přátelé jsou ti staří • Co si pro nás hvězdy na dnešek přichystaly? Čemu se vyvarovat a které kroky naopak budou provázeny štěstěnou? Přečtěte si horoskop pro každé znamení zvěrokruhu!

Horoskop na čtvrtek 11. března. Dobře rozmýšlejte svá přání • Týden se nám překulil do své druhé poloviny. Co si pro vás hvězdy přichystaly na čtvrteční den? Přečtěte si svůj dnešní horoskop!

Horoskop na pondělí 8. března. Všechna znamení nyní řeší hlavně lásku • Začal nový týden. Co si pro nás nachystaly hvězdy na dnešní den? Přinášíme vám poselství pro všech dvanáct znamení zvěrokruhu.

Horoskop na neděli 7. března. Pozor na lidi ve vašem okolí! • Víkend se nám překulil do druhé poloviny. Co si pro nás na dnešek přichystaly hvězdy? Přečtěte si svlj vlastní horoskop!

Horoskop na neděli 14. března. Radujte se i z těch nejmenších maličkostí! • Před námi je druhá polovina víkendu a vy se už jistě netrpělivě ptáte, co vás čeká a nemine. Přinášíme horoskop na neděli pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na sobotu 20. března. Začátek jara znamená nový start • Máme tu víkend. Co vám dnes radí hvězdy? Přečtěte si horoskop na sobotu 20. března pro všechny znamení zvěrokruhu.

Týdenní horoskop 6.–12. září. Panny musí hlídat své hranice, Vodnáři se setkají se strachem • Začal nový týden a vás jistě zajímá, jaký bude. S pomocí hvězdiček jsem pro vás připravila týdenní horoskop, který poodhaluje následující dny pro všechna znamení zvěrokruhu. Přeji vám úspěšný a láskou naplněný týden!

Horoskop na středu 10. března. Sklízíme, co jsme zasadili • Pracovní týden se dnes přehoupne do druhé poloviny a vy se už jistě ptáte, jaký je váš středeční horoskop. Přečtěte si, co vám radí nebeská tělesa.

Horoskop na dnešní den

Horoskop na neděli 21. března. Odpočinek je matkou úspěchu • Víkend je ve druhé polovině. Co si pro nás na dnešek přichystaly hvězdy? Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na úterý 16. března. Je důležité, co nosíte při sobě • Co vás dnes čeká? Přečtěte si horoskop na dnešní den!

Horoskop na dnešní den

Horoskop na pondělí 22. března. Pořádek dělá přátele • Začal nám nový týden. Na co si dát během dnešního dne největší pozor? Přečtěte si horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu!

Horoskop na pátek 12. března. Nejdříve myslete, pak konejte • Víkend už je konečně za dveřmi. Pokud vás zajímá, co všechno vám na pátek radí hvězdná tělesa, přečtěte si náš horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na pondělí 15. března. Všechny problémy se jednou vyřeší • Začal nový týden a my pro vás máme pravidelný horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vám dnes vypráví Vesmír.

Horoskop na úterý 9. března. Dávejte si pozor na pomluvy • Co si pro nás na dnešní den přichystaly hvězdy? Čemu se vyvarovat a které kroky naopak budou provázeny štěstěnou? Přečtěte si horoskop na dnešní den pro každé znamení zvěrokruhu!

Horoskop na středu 24. března. Stáváme se tím, co si o sobě myslíme • Zajímá vás horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na dnešní den? Podívejte se, co vám hvězdy radí tentokrát.

Horoskop na čtvrtek 25. března. Milujte život a život bude milovat vás • Přečtěte si, co si pro vás na dnešní den přichystaly hvězdy! Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na čtvrtek 18. března. Úspěchu dosáhneme mnoha maličkostmi • Přečtěte si, co si pro vás na dnešní den přichystaly hvězdy! Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.