Horoskop na pondělí 15. března. Všechny problémy se jednou vyřeší

15. března 2021 ∙ 01:00
Aurika Assiella
Foto: Pixabay

Začal nový týden a my pro vás máme pravidelný horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vám dnes vypráví Vesmír.

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Kdo se pyšně natřásá, činí tak jen pro lidi. Kdo miluje, nemá rád nevšímavost. Ústa se mohou otevřít nadšením, ale také zívnutím. Pravda vždy vítězí, někdy se však spokojí s remízou. Klid je příjemný chlapík, ale nuda je jeho sestra. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, sex, procházka, hraní s domácím mazlíčkem, relaxace, návštěva kina, třídění starých věcí.

Býk (21. 4. až 21. 5.)

Touha zbohatnout je jednou z nejrozšířenějších příčin chudoby. Kozel je nebezpečný zepředu, kůň zezadu, hlupák ze všech stran. Nové lži se poslouchají lépe než staré pravdy. V životě musí být výšky i nížiny. Nemůžeš sníst dva koláče na jedno polknutí. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva muzea, sport, relaxace, setkání s blízkým člověkem, čtení knihy, návštěva divadla, pomoc blízkým.

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

Dobrota předčí krásu. Nezabolí jazyk od dobrého slova. O čem nelze mluvit, o tom je třeba mlčet. Úspěch je dítětem odvahy. Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva muzea, plánování dovolené, vaření, sledování televize, prohlížení starých fotek, třídění starých věcí, větší nákup jídla.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Dobrého krčma nezkazí a zlého kostel nenapraví. Mládí nekoupíš a stáří neprodáš. Mnozí začnou dělat mnohé věci, ale málokdo je dovede do konce. Ať jdeš kamkoliv, nestaneš se bohatším než jsi, pokud ti to nebylo souzeno. Co potkalo jednoho, může každého. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sex, setkání s blízkým člověkem, vaření, čtení knihy, plánování financí, prohlížení starých fotek, pomoc blízkým.

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Lékaři léčí a nemocní pláčí. Na pohled orel a rozum tetřeví. Ze dvou různých mínění vítězí vždy spíše to hlučnější. Kde cesta přímá, nezajížděj. Lepší je být neúplně poctivý než úplně špatný. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, sledování filmů, procházka, plánování dovolené, pomoc blízkým, dohánění pracovních restů, větší nákup jídla.

Panna (23. 8. až 22. 9.)

Každý má úctu k dobře oblečenému. Člověk, který se směje, nebývá nebezpečný. Lasičku, která nemá štěstí, může zabít i kuře. Nedbalost v malých skutcích nakonec oslabí sílu člověka. Úspěch je dítětem odvahy. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva přátel, plánování dovolené, setkání s blízkým člověkem, vaření, sledování televize, plánování financí, větší nákup jídla.

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Člověk se může zbláznit, když ho přirovnáš k jinému. Pravdu o člověku se lze nejlépe dozvědět od sousedů. Když se nemáš k pomoci, alespoň ruce zalamuj a procítěně sténej. Říše pohádek není ničím jiným než slunným krajem zdravého rozumu. Lékařská věda dosáhla takového pokroku, že nikdo na světě už není zdráv. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva muzea, návštěva rodiny, plánování dovolené, čtení knihy, meditace, návštěva kina, dohánění pracovních restů.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Svině zůstane sviní, byť na sobě zlaté sedlo měla. Mládí hned vytasí slovo, které je nebezpečné jako ostří nože. Co neumíš pochválit, nehaň. Bohatému netřeba rozumu. Než doneseš sousto do úst, může se stát ledacos. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, povídání o životě, sex, uklízení, pomoc blízkým, práce na zahradě, dohánění pracovních restů.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Den bez úsměvu je ztracený. Pro užitek je větším nebezpečím škudlení než štědrost. Jen ten neví, co je strach, kdo nezná nebezpečí. Peníze mají velkou moc, chytré slovo právě tak. Moudří jsou slavní a hloupí zdraví. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, povídání o životě, sledování filmů, seznamování, sledování televize, třídění starých věcí, práce na zahradě.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Toho, kdo chce, toho osud vede, kdo nechce, toho vleče. Hubu zapni, oči napni. Spánek je jako zlato, čím déle spíš, tím více po spaní bažíš. Pokud člověk nemá odpovědnost, ani neví, jak je šťastný. Když má někdo slabou paměť, neznamená to, že se nemusí bát opakovaní svých chyb. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva muzea, sport, setkání s blízkým člověkem, plánování financí, prohlížení starých fotek, výběr dárků, práce na zahradě.

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Člověk, který nemá srdce, je pouhé zvíře. Kdo pohrdá marnou slávou, získá slávu skutečnou. Sladké spolkni, hořké vyplivni. Život je jen okamžik mezi boubelatým a šedovlasým dětstvím. Člověk je obyčejně nešťastný proto, že nedává štěstí jinému člověku. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, sledování filmů, seznamování, relaxace, sledování televize, návštěva divadla, pomoc blízkým.

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

Sluší-li mlčení moudrým, tím spíše pak sluší hloupým. Viděno z blízka je život tragédie, viděno z dálky komedie. Sto dobrých skutků nestačí, jediné zlo je až moc. Návštěvy způsobí vždy radost, když ne při příchodu, tak při odchodu. Optimisté akceptují to, co nemohou změnit. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, sledování filmů, návštěva muzea, návštěva přátel, plánování dovolené, vaření, prohlížení starých fotek.

X Zavřít