Horoskop na pondělí 22. března. Pořádek dělá přátele

HoroskopAurika Assiella22. března 20214 minuty čtení

Foto: Unsplash

Začal nám nový týden. Na co si dát během dnešního dne největší pozor? Přečtěte si horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu!

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Hloupé myšlenky mívá leckdo, jenže moudří je nevyslovují. Na vychválené hrozny ber malý košík. Koule je kostka unavená cestou. Člověk, který nemá srdce, je pouhé zvíře. Svědomí hlupáků je vždy čisté. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva rodiny, seznamování, relaxace, plánování dovolené, plánování financí, výběr dárků, práce na zahradě.

Býk (21. 4. až 21. 5.)

Slovy můžeš zatajit, co chceš, ale skutky tě prozradí. Kdo se chce zbláznit, musí mít rozum. Otcovo sebeovládání je pro děti nejlepším poučením. Bohatí přicházejí o jedno velké potěšení, zaplacení poslední splátky. Osud osvobodí mnohé od trestu, ale od strachu nikoho. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva přátel, seznamování, relaxace, sledování televize, plánování financí, přemýšlení o budoucnosti, návštěva kina.

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

Když se směje poražený, ztrácí vítěz radost. Módou nazýváme snahu civilistů o uniformitu. Jisté je jen jedno, že totiž není jisté nic. Mlčení mluví pro toho, kdo má slovo. Přesnost okrádá člověka o čas. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, návštěva muzea, sport, meditace, návštěva divadla, dohánění pracovních restů, větší nákup jídla.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Kdo se pyšně natřásá, činí tak jen pro lidi. Na padesát rádců jeden pomocník. Když v pytlíku peněz není, tehdy se i rozum mění. Jaké služby poskytneš svým rodičům, takové očekávej od svých dětí. Každý den ráno snězte žábu a nic horšího už vás nepotká. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, sport, uklízení, vaření, prohlížení starých fotek, přemýšlení o budoucnosti, práce na zahradě.

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Při volbě svých přátel nemůže být člověk dost obezřetný. Zkušenost je drahá škola, ale hlupáci nechtějí do jiné chodit. Jídlo zahání hlad, učení hloupost. Buďte samouky, nečekejte, až vás naučí život. Nevěř člověku, který mluví hezky o každém. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Relaxace, meditace, prohlížení starých fotek, návštěva divadla, pomoc blízkým, práce na zahradě, dohánění pracovních restů.

Panna (23. 8. až 22. 9.)

Nevděčnost je horší než krádež. Člověk zná hodně věcí, ale nezná sebe. Je důležitější, jak člověk osud přijímá, než to, jaký je. Prodělek je taky obchod, ale nepotěší. Opravdu miluješ tehdy, když nevíš proč. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sport, meditace, prohlížení starých fotek, návštěva kina, třídění starých věcí, práce na zahradě, větší nákup jídla.

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Nikdo nedovede tak prohnat svoje okolí jako lenoši, chtějí-li vypadat pilně. Je obtížnější uspokojit lidské srdce než zaplnit příkop. Je to velké neštěstí, začne-li vrabec vládnout místo sokola. Jen velkým lidem přísluší mít velké chyby. Vrána je vrána, ať stojí nebo lítá. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, relaxace, setkání s blízkým člověkem, uklízení, čtení knihy, návštěva divadla, dohánění pracovních restů.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Žádná jehla není ostrá na obou koncích. Stolu je třeba víc pro jídlo než pro žvanění. K tomu, aby uškodil, má každý dost sil. Napravovat staré chyby stojí často víc úsilí než dělat nové. Když má někdo slabou paměť, neznamená to, že se nemusí bát opakovaní svých chyb. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sledování filmů, sex, sport, relaxace, plánování dovolené, setkání s blízkým člověkem, plánování financí.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Na padesát rádců jeden pomocník. Nechoď spát, bojíš-li se zítřka. Kdo mluví, co chce, uslyší, co nechce. Pravdu o člověku se lze nejlépe dozvědět od sousedů. Špatný je člověk, ne mrav. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sex, sport, vaření, prohlížení starých fotek, přemýšlení o budoucnosti, pomoc blízkým, práce na zahradě.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Nebýt nejhorší, má stejnou cenu jako chvála. Cenu dobrého zdraví nevnímáš, dokud ho neztratíš. Svět je plný překážek, každý z nás to denně cítí. Když má člověk strach, přestává uvažovat. Zrcadlo lásky je slepé. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, návštěva muzea, návštěva přátel, seznamování, návštěva kina, pomoc blízkým, dohánění pracovních restů.

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Ve spojení se stávají i slabí silnými. Myšlenky jsou nebezpečné, je lepší udržovat si od nich odstup. Neptej se na klevety, máš doma novinek dost. Pták, jenž na dvě větve sedne jedním rázem, spadne na zem. Nedaří-li se poprvé, daří se podruhé. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, sledování filmů, návštěva rodiny, seznamování, setkání s blízkým člověkem, návštěva divadla, pomoc blízkým.

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

Je trpké za dobrotu sklidit špatnou odměnu. Ústa se mohou otevřít nadšením, ale také zívnutím. Idioti jsou jako láska, dokud budou na světě dva lidé, nevyhynou. Když nejsou slyšet bubny, patrně nikdo nebubnuje. Kdo hřeší se smíchem, jde do pekla s pláčem. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sledování filmů, seznamování, relaxace, vaření, prohlížení starých fotek, návštěva divadla, práce na zahradě.

Nepřehlédněte

Horoskop na čtvrtek 25. března. Milujte život a život bude milovat vás • Přečtěte si, co si pro vás na dnešní den přichystaly hvězdy! Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na sobotu 6. března. Tohle vám dnes radí hvězdy • Začal nám víkend. Na co si dát během dnešního dne největší pozor? A jaké aktivity nám hvězdy doporučují? Přečtěte si svůj horoskop!

Horoskop na neděli 14. března. Radujte se i z těch nejmenších maličkostí! • Před námi je druhá polovina víkendu a vy se už jistě netrpělivě ptáte, co vás čeká a nemine. Přinášíme horoskop na neděli pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na středu 24. března. Stáváme se tím, co si o sobě myslíme • Zajímá vás horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na dnešní den? Podívejte se, co vám hvězdy radí tentokrát.

Horoskop na pátek 19. března. Všechno má svůj smysl • Horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na dnešní den. Co všechno vás čeká a nemine? Přečtěte si svou dnešní předpověď!

Horoskop na čtvrtek 11. března. Dobře rozmýšlejte svá přání • Týden se nám překulil do své druhé poloviny. Co si pro vás hvězdy přichystaly na čtvrteční den? Přečtěte si svůj dnešní horoskop!

Horoskop na středu 10. března. Sklízíme, co jsme zasadili • Pracovní týden se dnes přehoupne do druhé poloviny a vy se už jistě ptáte, jaký je váš středeční horoskop. Přečtěte si, co vám radí nebeská tělesa.

Horoskop na dnešní den

Horoskop na čtvrtek 18. března. Úspěchu dosáhneme mnoha maličkostmi • Přečtěte si, co si pro vás na dnešní den přichystaly hvězdy! Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na úterý 9. března. Dávejte si pozor na pomluvy • Co si pro nás na dnešní den přichystaly hvězdy? Čemu se vyvarovat a které kroky naopak budou provázeny štěstěnou? Přečtěte si horoskop na dnešní den pro každé znamení zvěrokruhu!

Horoskop na pondělí 8. března. Všechna znamení nyní řeší hlavně lásku • Začal nový týden. Co si pro nás nachystaly hvězdy na dnešní den? Přinášíme vám poselství pro všech dvanáct znamení zvěrokruhu.

Horoskop na sobotu 20. března. Začátek jara znamená nový start • Máme tu víkend. Co vám dnes radí hvězdy? Přečtěte si horoskop na sobotu 20. března pro všechny znamení zvěrokruhu.

Horoskop na neděli 7. března. Pozor na lidi ve vašem okolí! • Víkend se nám překulil do druhé poloviny. Co si pro nás na dnešek přichystaly hvězdy? Přečtěte si svlj vlastní horoskop!

Horoskop na pátek 5. března. Co vám dnes radí hvězdy? • Víkend je za dveřmi a my vám přinášíme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu pro dnešní den. Přejeme, aby vaše dnešní pouť životem byla příjemná a poučující.

Horoskop na pátek 12. března. Nejdříve myslete, pak konejte • Víkend už je konečně za dveřmi. Pokud vás zajímá, co všechno vám na pátek radí hvězdná tělesa, přečtěte si náš horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na pondělí 15. března. Všechny problémy se jednou vyřeší • Začal nový týden a my pro vás máme pravidelný horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vám dnes vypráví Vesmír.

Horoskop na středu 17. března. Pozdní hosti jedí kosti • Pracovní týden se dnes přehoupne do své druhé poloviny. Pokud vás zajímá váš dnešní horoskop, jste tu správně. Opět pro vás máme předpověď pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na úterý 16. března. Je důležité, co nosíte při sobě • Co vás dnes čeká? Přečtěte si horoskop na dnešní den!

Horoskop na dnešní den

Horoskop na úterý 23. března. Nejlepší přátelé jsou ti staří • Co si pro nás hvězdy na dnešek přichystaly? Čemu se vyvarovat a které kroky naopak budou provázeny štěstěnou? Přečtěte si horoskop pro každé znamení zvěrokruhu!

Horoskop na sobotu 13. března. Přichází příležitosti pro neobvyklá setkání • Víkend je konečně tady a s ním i horoskop na sobotu. Co vás dnes čeká a nemine? A čemu byste se měli raději vyhnout? Dobře to vypadá hlavně pro Štíry, Střelce a Kozorohy. Naopak pozor by si měli dávat zejména zrozenci ve znamení Vah.

Horoskop na neděli 21. března. Odpočinek je matkou úspěchu • Víkend je ve druhé polovině. Co si pro nás na dnešek přichystaly hvězdy? Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.