Horoskop na pondělí 22. března. Pořádek dělá přátele

22. března 2021 ∙ 01:00
Aurika Assiella
Foto: Unsplash

Začal nám nový týden. Na co si dát během dnešního dne největší pozor? Přečtěte si horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu!

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Hloupé myšlenky mívá leckdo, jenže moudří je nevyslovují. Na vychválené hrozny ber malý košík. Koule je kostka unavená cestou. Člověk, který nemá srdce, je pouhé zvíře. Svědomí hlupáků je vždy čisté. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva rodiny, seznamování, relaxace, plánování dovolené, plánování financí, výběr dárků, práce na zahradě.

Býk (21. 4. až 21. 5.)

Slovy můžeš zatajit, co chceš, ale skutky tě prozradí. Kdo se chce zbláznit, musí mít rozum. Otcovo sebeovládání je pro děti nejlepším poučením. Bohatí přicházejí o jedno velké potěšení, zaplacení poslední splátky. Osud osvobodí mnohé od trestu, ale od strachu nikoho. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva přátel, seznamování, relaxace, sledování televize, plánování financí, přemýšlení o budoucnosti, návštěva kina.

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

Když se směje poražený, ztrácí vítěz radost. Módou nazýváme snahu civilistů o uniformitu. Jisté je jen jedno, že totiž není jisté nic. Mlčení mluví pro toho, kdo má slovo. Přesnost okrádá člověka o čas. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, návštěva muzea, sport, meditace, návštěva divadla, dohánění pracovních restů, větší nákup jídla.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Kdo se pyšně natřásá, činí tak jen pro lidi. Na padesát rádců jeden pomocník. Když v pytlíku peněz není, tehdy se i rozum mění. Jaké služby poskytneš svým rodičům, takové očekávej od svých dětí. Každý den ráno snězte žábu a nic horšího už vás nepotká. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, sport, uklízení, vaření, prohlížení starých fotek, přemýšlení o budoucnosti, práce na zahradě.

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Při volbě svých přátel nemůže být člověk dost obezřetný. Zkušenost je drahá škola, ale hlupáci nechtějí do jiné chodit. Jídlo zahání hlad, učení hloupost. Buďte samouky, nečekejte, až vás naučí život. Nevěř člověku, který mluví hezky o každém. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Relaxace, meditace, prohlížení starých fotek, návštěva divadla, pomoc blízkým, práce na zahradě, dohánění pracovních restů.

Panna (23. 8. až 22. 9.)

Nevděčnost je horší než krádež. Člověk zná hodně věcí, ale nezná sebe. Je důležitější, jak člověk osud přijímá, než to, jaký je. Prodělek je taky obchod, ale nepotěší. Opravdu miluješ tehdy, když nevíš proč. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sport, meditace, prohlížení starých fotek, návštěva kina, třídění starých věcí, práce na zahradě, větší nákup jídla.

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Nikdo nedovede tak prohnat svoje okolí jako lenoši, chtějí-li vypadat pilně. Je obtížnější uspokojit lidské srdce než zaplnit příkop. Je to velké neštěstí, začne-li vrabec vládnout místo sokola. Jen velkým lidem přísluší mít velké chyby. Vrána je vrána, ať stojí nebo lítá. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, relaxace, setkání s blízkým člověkem, uklízení, čtení knihy, návštěva divadla, dohánění pracovních restů.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Žádná jehla není ostrá na obou koncích. Stolu je třeba víc pro jídlo než pro žvanění. K tomu, aby uškodil, má každý dost sil. Napravovat staré chyby stojí často víc úsilí než dělat nové. Když má někdo slabou paměť, neznamená to, že se nemusí bát opakovaní svých chyb. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sledování filmů, sex, sport, relaxace, plánování dovolené, setkání s blízkým člověkem, plánování financí.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Na padesát rádců jeden pomocník. Nechoď spát, bojíš-li se zítřka. Kdo mluví, co chce, uslyší, co nechce. Pravdu o člověku se lze nejlépe dozvědět od sousedů. Špatný je člověk, ne mrav. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sex, sport, vaření, prohlížení starých fotek, přemýšlení o budoucnosti, pomoc blízkým, práce na zahradě.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Nebýt nejhorší, má stejnou cenu jako chvála. Cenu dobrého zdraví nevnímáš, dokud ho neztratíš. Svět je plný překážek, každý z nás to denně cítí. Když má člověk strach, přestává uvažovat. Zrcadlo lásky je slepé. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, návštěva muzea, návštěva přátel, seznamování, návštěva kina, pomoc blízkým, dohánění pracovních restů.

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Ve spojení se stávají i slabí silnými. Myšlenky jsou nebezpečné, je lepší udržovat si od nich odstup. Neptej se na klevety, máš doma novinek dost. Pták, jenž na dvě větve sedne jedním rázem, spadne na zem. Nedaří-li se poprvé, daří se podruhé. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, sledování filmů, návštěva rodiny, seznamování, setkání s blízkým člověkem, návštěva divadla, pomoc blízkým.

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

Je trpké za dobrotu sklidit špatnou odměnu. Ústa se mohou otevřít nadšením, ale také zívnutím. Idioti jsou jako láska, dokud budou na světě dva lidé, nevyhynou. Když nejsou slyšet bubny, patrně nikdo nebubnuje. Kdo hřeší se smíchem, jde do pekla s pláčem. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sledování filmů, seznamování, relaxace, vaření, prohlížení starých fotek, návštěva divadla, práce na zahradě.

Horoskop na čtvrtek 25. března. Milujte život a život bude milovat vás

Přečtěte si, co si pro vás na dnešní den přichystaly hvězdy! Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Beran (21. 3. až 20. 4.) Přítel by měl snášet přítelovy slabosti. Hněv milenců je obnova lásky. I když je cesta života hrbolatá, měj vyrovnanou mysl. Vlastní chyby nazýváme zkušenostmi. Lží se nevylžeš.  Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, sex, hraní s domácím mazlíčkem, vaření, čtení knihy, návštěva divadla, návštěva kina. […]

Horoskop na středu 24. března. Stáváme se tím, co si o sobě myslíme

Zajímá vás horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na dnešní den? Podívejte se, co vám hvězdy radí tentokrát. Beran (21. 3. až 20. 4.) Hněv milenců je obnovování lásky. Nutnost osvobozuje od utrpení rozhodnout se. Drž se věci, slova přijdou sama. Přátelé, říká se, jsou zloději času. Krach může mít tři příčiny: ženy, sázky nebo rady odborníků.  Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, procházka, hraní s domácím mazlíčkem, setkání s blízkým […]

Horoskop na úterý 23. března. Nejlepší přátelé jsou ti staří

Co si pro nás hvězdy na dnešek přichystaly? Čemu se vyvarovat a které kroky naopak budou provázeny štěstěnou? Přečtěte si horoskop pro každé znamení zvěrokruhu! Beran (21. 3. až 20. 4.) Nejlepší přátelé jsou ti staří a nejlepší šaty jsou ty nové. Sousedy si nevybíráme, sousedky dosti často. Poznat svůj vhodný čas, to je celé tajemství. Lidská ústa jsou mocnější než velká řeka. Veselost je ta nejlepší apatyka.  Vhodné aktivity […]

Horoskop na neděli 21. března. Odpočinek je matkou úspěchu

Víkend je ve druhé polovině. Co si pro nás na dnešek přichystaly hvězdy? Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Beran (21. 3. až 20. 4.) Svině zůstane sviní, byť na sobě zlaté sedlo měla. Peníze mají velkou moc, chytré slovo právě tak. Nedělej nic, co za tebe mohou udělat jiní. Koule je kostka unavená cestou. Běžte vždy za psem a nekousne vás, pijte vždy před žízní a nedostanete ji.  […]

Horoskop na sobotu 20. března. Začátek jara znamená nový start

Máme tu víkend. Co vám dnes radí hvězdy? Přečtěte si horoskop na sobotu 20. března pro všechny znamení zvěrokruhu. Beran (21. 3. až 20. 4.) Za podezřením a váháním často následuje lítost. Lékařská věda dosáhla takového pokroku, že nikdo na světě už není zdráv. Tragédie stáří nespočívá v tom, že je člověk starý, ale že není mladý. Nic nelze více cenit než cenu dne. Na křivou díru křivý hřebík.  Vhodné […]

X Zavřít