Horoskop na pondělí 8. března. Všechna znamení nyní řeší hlavně lásku

8. března 2021 ∙ 01:00
Aurika Assiella
Foto: Pixabay

Začal nový týden. Co si pro nás nachystaly hvězdy na dnešní den? Přinášíme vám poselství pro všech dvanáct znamení zvěrokruhu.

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Nezáleží na tom, že vůl je vůl, chyba je, dělá-li se z něho lev. Rozum nás klame častěji nežli příroda. Člověk se může zbláznit, když ho přirovnáš k jinému. Rozvážně jednat má větší cenu, než jenom rozumně myslit. Zdravý člověk je bez peněz napůl nemocný. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, povídání o životě, návštěva přátel, setkání s blízkým člověkem, sledování televize, plánování financí, prohlížení starých fotek.

Býk (21. 4. až 21. 5.)

Když musí všechno souhlasit, musí něco nesouhlasit. Na světě je vždy o jednoho hlupáka víc, než si každý myslí. Nejdříve zkus a potom věř. Sobectví je jed každého přátelství. I ďábel se bojí drzé osoby. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, sledování filmů, návštěva rodiny, sex, vaření, pomoc blízkým, práce na zahradě.

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

Nezáleží na tom, že vůl je vůl, chyba je, dělá-li se z něho lev. Pochybování je počátek moudrosti. Nepřichází hora k hoře, ale měl by člověk k člověku. Nejdříve zkus a potom věř. Láska je schopnost objevit podobné v nepodobném. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, návštěva přátel, hraní s domácím mazlíčkem, uklízení, čtení knihy, třídění starých věcí, práce na zahradě.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Jste-li v úzkých, mluvte ze široka. Existuje dost míst, kde by úplná upřímnost byla směšná až nebezpečná. Když už nedáváš almužnu, aspoň neodvazuj psa. Lež z nouze lze vždy prominout, kdo ale bez přinucení říká pravdu, nezasluhuje ohledy. Ten, kdo přežije pohromu, bude mít potom štěstí. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva rodiny, návštěva přátel, uklízení, plánování financí, prohlížení starých fotek, třídění starých věcí, dohánění pracovních restů.

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Je pochvalná hana a hanlivá chvála. Kdysi bylo všechno lepší, dokonce i minulost. Malá chyba na začátku se stane velkou na konci. Sytý vlk se uspokojí, lakomec nikdy. Kdo po něčem baží, je vždy chudý. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, povídání o životě, návštěva rodiny, procházka, hraní s domácím mazlíčkem, meditace, dohánění pracovních restů.

Panna (23. 8. až 22. 9.)

Obvykle, prchne-li mrak, vzejde zářivý den. Milovat ještě neznamená radovat se. Je možné hodně se naučit od lidí, kteří vidí svět jinak než my. Láska proměňuje chatrč ve zlatý palác. Drž se nové cesty a starého přítele. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, návštěva přátel, procházka, plánování financí, návštěva kina, pomoc blízkým, větší nákup jídla.

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

V lichocení špatného člověka se skrývají nástrahy. Jeden blázen nadělá deset jiných. Dobrý oběd probouzí, co je v muži nejněžnějšího. Mluvíš-li při okraji cesty, je tě slyšet v trávě. Kdo má v kapse peníze, pěšky nechodí. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva muzea, sport, meditace, sledování televize, prohlížení starých fotek, výběr dárků, třídění starých věcí.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Co je krásné, to je dobré, co je dobré, brzy bude i krásné. Pyšný si i z hanby rychle udělá slávu. Pohotová odpověď je to, na co přijdeme až za několik hodin. Také mezi lidmi je stále více kopií než originálů. Člověk žije pouze jednou, ale ani tím si nemůžeme být jistí. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, povídání o životě, sport, procházka, plánování dovolené, meditace, prohlížení starých fotek.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Dobru sluší prostota a jasnost. Klíč, který používáš, nerezaví. Můžeš uzavřít hrdlo láhve, ale ne člověka. Bohatému netřeba rozumu. Bezpečněji krokem než skokem. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, povídání o životě, návštěva rodiny, návštěva divadla, pomoc blízkým, práce na zahradě, větší nákup jídla.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

V nejzkaženějším státě je nejvíc zákonů. Sláva a zisk jsou často doprovázeny nepříjemnostmi. Každá epocha má tu epidemii, kterou zasluhuje. Převléknout se včas je lepší než brát léky. Z tykve nebude nádoba a z vrtkavé mysli přítel. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, sledování filmů, relaxace, čtení knihy, plánování financí, návštěva kina, větší nákup jídla.

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Je obtížnější uspokojit lidské srdce než zaplnit příkop. Lépe plakat v dětství než v stáří. Starému velbloudu nepomůže ani zlatý zvonec. Je dobré nikoliv pouze žít, nýbrž dobře žít. Pozorný posluchač je lichotníkem beze slov. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva rodiny, návštěva přátel, hraní s domácím mazlíčkem, uklízení, vaření, pomoc blízkým, práce na zahradě.

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

Umění líbit se je uměním předstírat. Člověk je omyl přírody. Kde ďábel více nemůže, alespoň zasmradí. Dávno, neznamená omluveno. Vnější dokonalost má většinou zastřít vnitřní nedostatky. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva muzea, seznamování, plánování financí, prohlížení starých fotek, přemýšlení o budoucnosti, návštěva divadla, větší nákup jídla.

Horoskop na čtvrtek 25. března. Milujte život a život bude milovat vás

Přečtěte si, co si pro vás na dnešní den přichystaly hvězdy! Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Beran (21. 3. až 20. 4.) Přítel by měl snášet přítelovy slabosti. Hněv milenců je obnova lásky. I když je cesta života hrbolatá, měj vyrovnanou mysl. Vlastní chyby nazýváme zkušenostmi. Lží se nevylžeš.  Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, sex, hraní s domácím mazlíčkem, vaření, čtení knihy, návštěva divadla, návštěva kina. […]

Horoskop na středu 24. března. Stáváme se tím, co si o sobě myslíme

Zajímá vás horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na dnešní den? Podívejte se, co vám hvězdy radí tentokrát. Beran (21. 3. až 20. 4.) Hněv milenců je obnovování lásky. Nutnost osvobozuje od utrpení rozhodnout se. Drž se věci, slova přijdou sama. Přátelé, říká se, jsou zloději času. Krach může mít tři příčiny: ženy, sázky nebo rady odborníků.  Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, procházka, hraní s domácím mazlíčkem, setkání s blízkým […]

Horoskop na úterý 23. března. Nejlepší přátelé jsou ti staří

Co si pro nás hvězdy na dnešek přichystaly? Čemu se vyvarovat a které kroky naopak budou provázeny štěstěnou? Přečtěte si horoskop pro každé znamení zvěrokruhu! Beran (21. 3. až 20. 4.) Nejlepší přátelé jsou ti staří a nejlepší šaty jsou ty nové. Sousedy si nevybíráme, sousedky dosti často. Poznat svůj vhodný čas, to je celé tajemství. Lidská ústa jsou mocnější než velká řeka. Veselost je ta nejlepší apatyka.  Vhodné aktivity […]

Horoskop na pondělí 22. března. Pořádek dělá přátele

Začal nám nový týden. Na co si dát během dnešního dne největší pozor? Přečtěte si horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu! Beran (21. 3. až 20. 4.) Hloupé myšlenky mívá leckdo, jenže moudří je nevyslovují. Na vychválené hrozny ber malý košík. Koule je kostka unavená cestou. Člověk, který nemá srdce, je pouhé zvíře. Svědomí hlupáků je vždy čisté.  Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva rodiny, seznamování, relaxace, plánování dovolené, plánování financí, výběr […]

Horoskop na neděli 21. března. Odpočinek je matkou úspěchu

Víkend je ve druhé polovině. Co si pro nás na dnešek přichystaly hvězdy? Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Beran (21. 3. až 20. 4.) Svině zůstane sviní, byť na sobě zlaté sedlo měla. Peníze mají velkou moc, chytré slovo právě tak. Nedělej nic, co za tebe mohou udělat jiní. Koule je kostka unavená cestou. Běžte vždy za psem a nekousne vás, pijte vždy před žízní a nedostanete ji.  […]

X Zavřít