Horoskop na pondělí 8. března. Všechna znamení nyní řeší hlavně lásku

HoroskopAurika Assiella8. března 20214 minuty čtení

Foto: Pixabay

Začal nový týden. Co si pro nás nachystaly hvězdy na dnešní den? Přinášíme vám poselství pro všech dvanáct znamení zvěrokruhu.

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Nezáleží na tom, že vůl je vůl, chyba je, dělá-li se z něho lev. Rozum nás klame častěji nežli příroda. Člověk se může zbláznit, když ho přirovnáš k jinému. Rozvážně jednat má větší cenu, než jenom rozumně myslit. Zdravý člověk je bez peněz napůl nemocný. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, povídání o životě, návštěva přátel, setkání s blízkým člověkem, sledování televize, plánování financí, prohlížení starých fotek.

Býk (21. 4. až 21. 5.)

Když musí všechno souhlasit, musí něco nesouhlasit. Na světě je vždy o jednoho hlupáka víc, než si každý myslí. Nejdříve zkus a potom věř. Sobectví je jed každého přátelství. I ďábel se bojí drzé osoby. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, sledování filmů, návštěva rodiny, sex, vaření, pomoc blízkým, práce na zahradě.

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

Nezáleží na tom, že vůl je vůl, chyba je, dělá-li se z něho lev. Pochybování je počátek moudrosti. Nepřichází hora k hoře, ale měl by člověk k člověku. Nejdříve zkus a potom věř. Láska je schopnost objevit podobné v nepodobném. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, návštěva přátel, hraní s domácím mazlíčkem, uklízení, čtení knihy, třídění starých věcí, práce na zahradě.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Jste-li v úzkých, mluvte ze široka. Existuje dost míst, kde by úplná upřímnost byla směšná až nebezpečná. Když už nedáváš almužnu, aspoň neodvazuj psa. Lež z nouze lze vždy prominout, kdo ale bez přinucení říká pravdu, nezasluhuje ohledy. Ten, kdo přežije pohromu, bude mít potom štěstí. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva rodiny, návštěva přátel, uklízení, plánování financí, prohlížení starých fotek, třídění starých věcí, dohánění pracovních restů.

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Je pochvalná hana a hanlivá chvála. Kdysi bylo všechno lepší, dokonce i minulost. Malá chyba na začátku se stane velkou na konci. Sytý vlk se uspokojí, lakomec nikdy. Kdo po něčem baží, je vždy chudý. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, povídání o životě, návštěva rodiny, procházka, hraní s domácím mazlíčkem, meditace, dohánění pracovních restů.

Panna (23. 8. až 22. 9.)

Obvykle, prchne-li mrak, vzejde zářivý den. Milovat ještě neznamená radovat se. Je možné hodně se naučit od lidí, kteří vidí svět jinak než my. Láska proměňuje chatrč ve zlatý palác. Drž se nové cesty a starého přítele. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, návštěva přátel, procházka, plánování financí, návštěva kina, pomoc blízkým, větší nákup jídla.

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

V lichocení špatného člověka se skrývají nástrahy. Jeden blázen nadělá deset jiných. Dobrý oběd probouzí, co je v muži nejněžnějšího. Mluvíš-li při okraji cesty, je tě slyšet v trávě. Kdo má v kapse peníze, pěšky nechodí. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva muzea, sport, meditace, sledování televize, prohlížení starých fotek, výběr dárků, třídění starých věcí.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Co je krásné, to je dobré, co je dobré, brzy bude i krásné. Pyšný si i z hanby rychle udělá slávu. Pohotová odpověď je to, na co přijdeme až za několik hodin. Také mezi lidmi je stále více kopií než originálů. Člověk žije pouze jednou, ale ani tím si nemůžeme být jistí. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, povídání o životě, sport, procházka, plánování dovolené, meditace, prohlížení starých fotek.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Dobru sluší prostota a jasnost. Klíč, který používáš, nerezaví. Můžeš uzavřít hrdlo láhve, ale ne člověka. Bohatému netřeba rozumu. Bezpečněji krokem než skokem. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, povídání o životě, návštěva rodiny, návštěva divadla, pomoc blízkým, práce na zahradě, větší nákup jídla.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

V nejzkaženějším státě je nejvíc zákonů. Sláva a zisk jsou často doprovázeny nepříjemnostmi. Každá epocha má tu epidemii, kterou zasluhuje. Převléknout se včas je lepší než brát léky. Z tykve nebude nádoba a z vrtkavé mysli přítel. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, sledování filmů, relaxace, čtení knihy, plánování financí, návštěva kina, větší nákup jídla.

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Je obtížnější uspokojit lidské srdce než zaplnit příkop. Lépe plakat v dětství než v stáří. Starému velbloudu nepomůže ani zlatý zvonec. Je dobré nikoliv pouze žít, nýbrž dobře žít. Pozorný posluchač je lichotníkem beze slov. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva rodiny, návštěva přátel, hraní s domácím mazlíčkem, uklízení, vaření, pomoc blízkým, práce na zahradě.

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

Umění líbit se je uměním předstírat. Člověk je omyl přírody. Kde ďábel více nemůže, alespoň zasmradí. Dávno, neznamená omluveno. Vnější dokonalost má většinou zastřít vnitřní nedostatky. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva muzea, seznamování, plánování financí, prohlížení starých fotek, přemýšlení o budoucnosti, návštěva divadla, větší nákup jídla.

Nepřehlédněte

Horoskop na středu 24. března. Stáváme se tím, co si o sobě myslíme • Zajímá vás horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na dnešní den? Podívejte se, co vám hvězdy radí tentokrát.

Horoskop na středu 10. března. Sklízíme, co jsme zasadili • Pracovní týden se dnes přehoupne do druhé poloviny a vy se už jistě ptáte, jaký je váš středeční horoskop. Přečtěte si, co vám radí nebeská tělesa.

Horoskop na dnešní den

Horoskop na úterý 9. března. Dávejte si pozor na pomluvy • Co si pro nás na dnešní den přichystaly hvězdy? Čemu se vyvarovat a které kroky naopak budou provázeny štěstěnou? Přečtěte si horoskop na dnešní den pro každé znamení zvěrokruhu!

Horoskop na čtvrtek 11. března. Dobře rozmýšlejte svá přání • Týden se nám překulil do své druhé poloviny. Co si pro vás hvězdy přichystaly na čtvrteční den? Přečtěte si svůj dnešní horoskop!

Horoskop na čtvrtek 25. března. Milujte život a život bude milovat vás • Přečtěte si, co si pro vás na dnešní den přichystaly hvězdy! Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na neděli 21. března. Odpočinek je matkou úspěchu • Víkend je ve druhé polovině. Co si pro nás na dnešek přichystaly hvězdy? Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na úterý 16. března. Je důležité, co nosíte při sobě • Co vás dnes čeká? Přečtěte si horoskop na dnešní den!

Horoskop na dnešní den

Horoskop na čtvrtek 18. března. Úspěchu dosáhneme mnoha maličkostmi • Přečtěte si, co si pro vás na dnešní den přichystaly hvězdy! Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na pátek 5. března. Co vám dnes radí hvězdy? • Víkend je za dveřmi a my vám přinášíme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu pro dnešní den. Přejeme, aby vaše dnešní pouť životem byla příjemná a poučující.

Horoskop na sobotu 20. března. Začátek jara znamená nový start • Máme tu víkend. Co vám dnes radí hvězdy? Přečtěte si horoskop na sobotu 20. března pro všechny znamení zvěrokruhu.

Horoskop na středu 17. března. Pozdní hosti jedí kosti • Pracovní týden se dnes přehoupne do své druhé poloviny. Pokud vás zajímá váš dnešní horoskop, jste tu správně. Opět pro vás máme předpověď pro všechna znamení zvěrokruhu.

Týdenní horoskop 6.–12. září. Panny musí hlídat své hranice, Vodnáři se setkají se strachem • Začal nový týden a vás jistě zajímá, jaký bude. S pomocí hvězdiček jsem pro vás připravila týdenní horoskop, který poodhaluje následující dny pro všechna znamení zvěrokruhu. Přeji vám úspěšný a láskou naplněný týden!

Horoskop na pátek 12. března. Nejdříve myslete, pak konejte • Víkend už je konečně za dveřmi. Pokud vás zajímá, co všechno vám na pátek radí hvězdná tělesa, přečtěte si náš horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na pátek 19. března. Všechno má svůj smysl • Horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na dnešní den. Co všechno vás čeká a nemine? Přečtěte si svou dnešní předpověď!

Horoskop na pondělí 22. března. Pořádek dělá přátele • Začal nám nový týden. Na co si dát během dnešního dne největší pozor? Přečtěte si horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu!

Horoskop na neděli 7. března. Pozor na lidi ve vašem okolí! • Víkend se nám překulil do druhé poloviny. Co si pro nás na dnešek přichystaly hvězdy? Přečtěte si svlj vlastní horoskop!

Horoskop na sobotu 13. března. Přichází příležitosti pro neobvyklá setkání • Víkend je konečně tady a s ním i horoskop na sobotu. Co vás dnes čeká a nemine? A čemu byste se měli raději vyhnout? Dobře to vypadá hlavně pro Štíry, Střelce a Kozorohy. Naopak pozor by si měli dávat zejména zrozenci ve znamení Vah.

Horoskop na neděli 14. března. Radujte se i z těch nejmenších maličkostí! • Před námi je druhá polovina víkendu a vy se už jistě netrpělivě ptáte, co vás čeká a nemine. Přinášíme horoskop na neděli pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na sobotu 6. března. Tohle vám dnes radí hvězdy • Začal nám víkend. Na co si dát během dnešního dne největší pozor? A jaké aktivity nám hvězdy doporučují? Přečtěte si svůj horoskop!

Horoskop na úterý 23. března. Nejlepší přátelé jsou ti staří • Co si pro nás hvězdy na dnešek přichystaly? Čemu se vyvarovat a které kroky naopak budou provázeny štěstěnou? Přečtěte si horoskop pro každé znamení zvěrokruhu!