Horoskop na sobotu 13. března. Přichází příležitosti pro neobvyklá setkání

13. března 2021 ∙ 01:00
Aurika Assiella
Foto: Unsplash

Víkend je konečně tady a s ním i horoskop na sobotu. Co vás dnes čeká a nemine? A čemu byste se měli raději vyhnout? Dobře to vypadá hlavně pro Štíry, Střelce a Kozorohy. Naopak pozor by si měli dávat zejména zrozenci ve znamení Vah.

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Teprve ten, kdo třikrát zakopne, bude znát cesty života. Ze dvou různých mínění vítězí vždy spíše to hlučnější. Když nemůžeš být hvězdou na nebi, buď světlem ve svém domě. Hlupáci jsou všichni, kteří na ně vypadají a polovina těch, kteří na ně nevypadají. Červíček je z hlediska kohouta vždy v neprávu. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, povídání o životě, sport, uklízení, vaření, návštěva divadla, větší nákup jídla.

Býk (21. 4. až 21. 5.)

Chceš-li poznat hodnotu peněz, zkus si jich trochu od někoho půjčit. Co bylo řečeno žertem, o tom nepojednávej vážně. Když nejsou slyšet bubny, patrně nikdo nebubnuje. S opatrností můžeš jít kamkoli. Koruna ke koruně a hned to má váhu. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, procházka, seznamování, plánování dovolené, setkání s blízkým člověkem, meditace, pomoc blízkým.

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

Je sladké být bláznem v pravý čas. Moudří lidé si umějí rozdělit loučení s mládím na několik desítek let. Desetkrát opakované se začne líbit. Jak často se stane náhodou to, co by ses ani neodvážil si přát. Lépe dát předem málo než později všechno. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva muzea, sport, čtení knihy, plánování financí, výběr dárků, práce na zahradě, dohánění pracovních restů.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Člověk může ztratit rozum více či méně normálním způsobem. Jen činem roste mužnost, otálením strach. Je sladké být bláznem v pravý čas. Ženy milují poražené, ale podvádějí je s vítězi. Lidé jsou jako malé děti, hrozně je těší, když je někdo ještě menší. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, návštěva rodiny, procházka, uklízení, přemýšlení o budoucnosti, návštěva kina, dohánění pracovních restů.

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Jste-li na pochybách, říkejte pravdu. Pohroma ukáže, máš-li pravého přítele. Jazyk je bez kostí, ale skály láme. Kdo s opilci se vodí, brzy bez kabátu chodí. Báchorka je vyšší stádium faktu. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, poslech hudby, procházka, plánování dovolené, meditace, plánování financí, dohánění pracovních restů.

Panna (23. 8. až 22. 9.)

Někdo musí vyzkoušet, kudy cesta nevede. Některé ryby se chytí, jiné roztrhají síť. Jednou ranou dub nepadne. Mládí je božská nemoc, z níž se každý den trochu uzdravujeme. Čas je vynikající učitel, ale bohužel zabijí své žáky. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, povídání o životě, návštěva přátel, sport, seznamování, sledování televize, prohlížení starých fotek.

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Opatrní zřídkakdy bloudí. Tupce učit, jako mrtvého léčit. Je to velké neštěstí, začne-li vrabec vládnout místo sokola. Pití je škodlivé, nepití nezdravé, chyba jít nalevo, hůře jít napravo. Tomu, kdo neví do jakého přístavu směřuje, nepřeje žádný vítr. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, návštěva přátel, sex, vaření, sledování televize, pomoc blízkým, větší nákup jídla.

Střelec (24. 10. až 22. 11.)

Někdo musí vyzkoušet, kudy cesta nevede. Hlupáci přeceňují své vlastní nadání a schopnosti. Čas je chůvou a rodičkou všeho dobra. Lidé jsou jako malé děti, hrozně je těší, když je někdo ještě menší. Staří si léta ubírají, mladí přidávají. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, seznamování, plánování financí, výběr dárků, pomoc blízkým, práce na zahradě, větší nákup jídla.

Kozoroh (23. 11. až 21. 12.)

Příteli přej a nepřítele nehněvej. Malá chyba na začátku se stane velkou na konci. Umírněnost v blahobytu a štěstí je buď obava z pomluv nebo strach o dobré bydlo. Móda je to, co brzy vyjde z módy. Je-li žena v neprávu, třeba ji okamžitě odprosit. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sex, vaření, čtení knihy, meditace, sledování televize, třídění starých věcí, dohánění pracovních restů.

Vodnář (22. 12. až 20. 1.)

Nikdo se nestal nesmrtelný díky své lenosti. Bez šetrnosti se blahobytu nedaří. Zlé zprávy mají křídla. Lidé rádi uvěří tomu, čemu věřit chtějí. Panikář je člověk, který předčasně odhalí velkou lumpárnu. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, povídání o životě, poslech hudby, sledování televize, prohlížení starých fotek, třídění starých věcí, práce na zahradě.

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Pravdivá slova působí uším bolest. Máš-li moc, máš i právo. Špatný člověk se nikdy nepozná podle jeho mravů. Krátká řeč a pěkné slovo vymůže u pánů mnoho. Tomu, kdo neví do jakého přístavu směřuje, nepřeje žádný vítr. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, návštěva přátel, procházka, plánování dovolené, setkání s blízkým člověkem, vaření, přemýšlení o budoucnosti.

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

Nečekej, že peníze ti přinesou štěstí. V přátelství nejsou dlužníci. Čas je dobrý lékař, ale špatný kosmetik. Láska je schopnost objevit podobné v nepodobném. Muž má svou vůli, ale žena má svoji metodu. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Hraní s domácím mazlíčkem, seznamování, meditace, výběr dárků, přemýšlení o budoucnosti, návštěva divadla, práce na zahradě.

Horoskop na čtvrtek 25. března. Milujte život a život bude milovat vás

Přečtěte si, co si pro vás na dnešní den přichystaly hvězdy! Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Beran (21. 3. až 20. 4.) Přítel by měl snášet přítelovy slabosti. Hněv milenců je obnova lásky. I když je cesta života hrbolatá, měj vyrovnanou mysl. Vlastní chyby nazýváme zkušenostmi. Lží se nevylžeš.  Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, sex, hraní s domácím mazlíčkem, vaření, čtení knihy, návštěva divadla, návštěva kina. […]

Horoskop na středu 24. března. Stáváme se tím, co si o sobě myslíme

Zajímá vás horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na dnešní den? Podívejte se, co vám hvězdy radí tentokrát. Beran (21. 3. až 20. 4.) Hněv milenců je obnovování lásky. Nutnost osvobozuje od utrpení rozhodnout se. Drž se věci, slova přijdou sama. Přátelé, říká se, jsou zloději času. Krach může mít tři příčiny: ženy, sázky nebo rady odborníků.  Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, procházka, hraní s domácím mazlíčkem, setkání s blízkým […]

Horoskop na úterý 23. března. Nejlepší přátelé jsou ti staří

Co si pro nás hvězdy na dnešek přichystaly? Čemu se vyvarovat a které kroky naopak budou provázeny štěstěnou? Přečtěte si horoskop pro každé znamení zvěrokruhu! Beran (21. 3. až 20. 4.) Nejlepší přátelé jsou ti staří a nejlepší šaty jsou ty nové. Sousedy si nevybíráme, sousedky dosti často. Poznat svůj vhodný čas, to je celé tajemství. Lidská ústa jsou mocnější než velká řeka. Veselost je ta nejlepší apatyka.  Vhodné aktivity […]

Horoskop na pondělí 22. března. Pořádek dělá přátele

Začal nám nový týden. Na co si dát během dnešního dne největší pozor? Přečtěte si horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu! Beran (21. 3. až 20. 4.) Hloupé myšlenky mívá leckdo, jenže moudří je nevyslovují. Na vychválené hrozny ber malý košík. Koule je kostka unavená cestou. Člověk, který nemá srdce, je pouhé zvíře. Svědomí hlupáků je vždy čisté.  Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva rodiny, seznamování, relaxace, plánování dovolené, plánování financí, výběr […]

Horoskop na neděli 21. března. Odpočinek je matkou úspěchu

Víkend je ve druhé polovině. Co si pro nás na dnešek přichystaly hvězdy? Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Beran (21. 3. až 20. 4.) Svině zůstane sviní, byť na sobě zlaté sedlo měla. Peníze mají velkou moc, chytré slovo právě tak. Nedělej nic, co za tebe mohou udělat jiní. Koule je kostka unavená cestou. Běžte vždy za psem a nekousne vás, pijte vždy před žízní a nedostanete ji.  […]

X Zavřít