Horoskop na sobotu 13. března. Přichází příležitosti pro neobvyklá setkání

HoroskopAurika Assiella13. března 20214 minuty čtení

Foto: Unsplash

Víkend je konečně tady a s ním i horoskop na sobotu. Co vás dnes čeká a nemine? A čemu byste se měli raději vyhnout? Dobře to vypadá hlavně pro Štíry, Střelce a Kozorohy. Naopak pozor by si měli dávat zejména zrozenci ve znamení Vah.

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Teprve ten, kdo třikrát zakopne, bude znát cesty života. Ze dvou různých mínění vítězí vždy spíše to hlučnější. Když nemůžeš být hvězdou na nebi, buď světlem ve svém domě. Hlupáci jsou všichni, kteří na ně vypadají a polovina těch, kteří na ně nevypadají. Červíček je z hlediska kohouta vždy v neprávu. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, povídání o životě, sport, uklízení, vaření, návštěva divadla, větší nákup jídla.

Býk (21. 4. až 21. 5.)

Chceš-li poznat hodnotu peněz, zkus si jich trochu od někoho půjčit. Co bylo řečeno žertem, o tom nepojednávej vážně. Když nejsou slyšet bubny, patrně nikdo nebubnuje. S opatrností můžeš jít kamkoli. Koruna ke koruně a hned to má váhu. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, procházka, seznamování, plánování dovolené, setkání s blízkým člověkem, meditace, pomoc blízkým.

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

Je sladké být bláznem v pravý čas. Moudří lidé si umějí rozdělit loučení s mládím na několik desítek let. Desetkrát opakované se začne líbit. Jak často se stane náhodou to, co by ses ani neodvážil si přát. Lépe dát předem málo než později všechno. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva muzea, sport, čtení knihy, plánování financí, výběr dárků, práce na zahradě, dohánění pracovních restů.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Člověk může ztratit rozum více či méně normálním způsobem. Jen činem roste mužnost, otálením strach. Je sladké být bláznem v pravý čas. Ženy milují poražené, ale podvádějí je s vítězi. Lidé jsou jako malé děti, hrozně je těší, když je někdo ještě menší. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, návštěva rodiny, procházka, uklízení, přemýšlení o budoucnosti, návštěva kina, dohánění pracovních restů.

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Jste-li na pochybách, říkejte pravdu. Pohroma ukáže, máš-li pravého přítele. Jazyk je bez kostí, ale skály láme. Kdo s opilci se vodí, brzy bez kabátu chodí. Báchorka je vyšší stádium faktu. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, poslech hudby, procházka, plánování dovolené, meditace, plánování financí, dohánění pracovních restů.

Panna (23. 8. až 22. 9.)

Někdo musí vyzkoušet, kudy cesta nevede. Některé ryby se chytí, jiné roztrhají síť. Jednou ranou dub nepadne. Mládí je božská nemoc, z níž se každý den trochu uzdravujeme. Čas je vynikající učitel, ale bohužel zabijí své žáky. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, povídání o životě, návštěva přátel, sport, seznamování, sledování televize, prohlížení starých fotek.

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Opatrní zřídkakdy bloudí. Tupce učit, jako mrtvého léčit. Je to velké neštěstí, začne-li vrabec vládnout místo sokola. Pití je škodlivé, nepití nezdravé, chyba jít nalevo, hůře jít napravo. Tomu, kdo neví do jakého přístavu směřuje, nepřeje žádný vítr. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, návštěva přátel, sex, vaření, sledování televize, pomoc blízkým, větší nákup jídla.

Střelec (24. 10. až 22. 11.)

Někdo musí vyzkoušet, kudy cesta nevede. Hlupáci přeceňují své vlastní nadání a schopnosti. Čas je chůvou a rodičkou všeho dobra. Lidé jsou jako malé děti, hrozně je těší, když je někdo ještě menší. Staří si léta ubírají, mladí přidávají. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, seznamování, plánování financí, výběr dárků, pomoc blízkým, práce na zahradě, větší nákup jídla.

Kozoroh (23. 11. až 21. 12.)

Příteli přej a nepřítele nehněvej. Malá chyba na začátku se stane velkou na konci. Umírněnost v blahobytu a štěstí je buď obava z pomluv nebo strach o dobré bydlo. Móda je to, co brzy vyjde z módy. Je-li žena v neprávu, třeba ji okamžitě odprosit. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sex, vaření, čtení knihy, meditace, sledování televize, třídění starých věcí, dohánění pracovních restů.

Vodnář (22. 12. až 20. 1.)

Nikdo se nestal nesmrtelný díky své lenosti. Bez šetrnosti se blahobytu nedaří. Zlé zprávy mají křídla. Lidé rádi uvěří tomu, čemu věřit chtějí. Panikář je člověk, který předčasně odhalí velkou lumpárnu. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, povídání o životě, poslech hudby, sledování televize, prohlížení starých fotek, třídění starých věcí, práce na zahradě.

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Pravdivá slova působí uším bolest. Máš-li moc, máš i právo. Špatný člověk se nikdy nepozná podle jeho mravů. Krátká řeč a pěkné slovo vymůže u pánů mnoho. Tomu, kdo neví do jakého přístavu směřuje, nepřeje žádný vítr. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, návštěva přátel, procházka, plánování dovolené, setkání s blízkým člověkem, vaření, přemýšlení o budoucnosti.

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

Nečekej, že peníze ti přinesou štěstí. V přátelství nejsou dlužníci. Čas je dobrý lékař, ale špatný kosmetik. Láska je schopnost objevit podobné v nepodobném. Muž má svou vůli, ale žena má svoji metodu. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Hraní s domácím mazlíčkem, seznamování, meditace, výběr dárků, přemýšlení o budoucnosti, návštěva divadla, práce na zahradě.

Nepřehlédněte

Horoskop na středu 17. března. Pozdní hosti jedí kosti • Pracovní týden se dnes přehoupne do své druhé poloviny. Pokud vás zajímá váš dnešní horoskop, jste tu správně. Opět pro vás máme předpověď pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na čtvrtek 18. března. Úspěchu dosáhneme mnoha maličkostmi • Přečtěte si, co si pro vás na dnešní den přichystaly hvězdy! Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na sobotu 20. března. Začátek jara znamená nový start • Máme tu víkend. Co vám dnes radí hvězdy? Přečtěte si horoskop na sobotu 20. března pro všechny znamení zvěrokruhu.

Týdenní horoskop 6.–12. září. Panny musí hlídat své hranice, Vodnáři se setkají se strachem • Začal nový týden a vás jistě zajímá, jaký bude. S pomocí hvězdiček jsem pro vás připravila týdenní horoskop, který poodhaluje následující dny pro všechna znamení zvěrokruhu. Přeji vám úspěšný a láskou naplněný týden!

Horoskop na neděli 14. března. Radujte se i z těch nejmenších maličkostí! • Před námi je druhá polovina víkendu a vy se už jistě netrpělivě ptáte, co vás čeká a nemine. Přinášíme horoskop na neděli pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na pátek 19. března. Všechno má svůj smysl • Horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na dnešní den. Co všechno vás čeká a nemine? Přečtěte si svou dnešní předpověď!

Horoskop na pátek 12. března. Nejdříve myslete, pak konejte • Víkend už je konečně za dveřmi. Pokud vás zajímá, co všechno vám na pátek radí hvězdná tělesa, přečtěte si náš horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na sobotu 6. března. Tohle vám dnes radí hvězdy • Začal nám víkend. Na co si dát během dnešního dne největší pozor? A jaké aktivity nám hvězdy doporučují? Přečtěte si svůj horoskop!

Horoskop na úterý 9. března. Dávejte si pozor na pomluvy • Co si pro nás na dnešní den přichystaly hvězdy? Čemu se vyvarovat a které kroky naopak budou provázeny štěstěnou? Přečtěte si horoskop na dnešní den pro každé znamení zvěrokruhu!

Horoskop na čtvrtek 11. března. Dobře rozmýšlejte svá přání • Týden se nám překulil do své druhé poloviny. Co si pro vás hvězdy přichystaly na čtvrteční den? Přečtěte si svůj dnešní horoskop!

Horoskop na středu 24. března. Stáváme se tím, co si o sobě myslíme • Zajímá vás horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na dnešní den? Podívejte se, co vám hvězdy radí tentokrát.

Horoskop na pondělí 22. března. Pořádek dělá přátele • Začal nám nový týden. Na co si dát během dnešního dne největší pozor? Přečtěte si horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu!

Horoskop na středu 10. března. Sklízíme, co jsme zasadili • Pracovní týden se dnes přehoupne do druhé poloviny a vy se už jistě ptáte, jaký je váš středeční horoskop. Přečtěte si, co vám radí nebeská tělesa.

Horoskop na dnešní den

Horoskop na úterý 16. března. Je důležité, co nosíte při sobě • Co vás dnes čeká? Přečtěte si horoskop na dnešní den!

Horoskop na dnešní den

Horoskop na čtvrtek 25. března. Milujte život a život bude milovat vás • Přečtěte si, co si pro vás na dnešní den přichystaly hvězdy! Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na neděli 7. března. Pozor na lidi ve vašem okolí! • Víkend se nám překulil do druhé poloviny. Co si pro nás na dnešek přichystaly hvězdy? Přečtěte si svlj vlastní horoskop!

Horoskop na pátek 5. března. Co vám dnes radí hvězdy? • Víkend je za dveřmi a my vám přinášíme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu pro dnešní den. Přejeme, aby vaše dnešní pouť životem byla příjemná a poučující.

Horoskop na pondělí 15. března. Všechny problémy se jednou vyřeší • Začal nový týden a my pro vás máme pravidelný horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vám dnes vypráví Vesmír.

Horoskop na úterý 23. března. Nejlepší přátelé jsou ti staří • Co si pro nás hvězdy na dnešek přichystaly? Čemu se vyvarovat a které kroky naopak budou provázeny štěstěnou? Přečtěte si horoskop pro každé znamení zvěrokruhu!

Horoskop na pondělí 8. března. Všechna znamení nyní řeší hlavně lásku • Začal nový týden. Co si pro nás nachystaly hvězdy na dnešní den? Přinášíme vám poselství pro všech dvanáct znamení zvěrokruhu.