Horoskop na sobotu 20. března. Začátek jara znamená nový start

HoroskopAurika Assiella20. března 20214 minuty čtení

Foto: Unsplash

Máme tu víkend. Co vám dnes radí hvězdy? Přečtěte si horoskop na sobotu 20. března pro všechny znamení zvěrokruhu.

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Za podezřením a váháním často následuje lítost. Lékařská věda dosáhla takového pokroku, že nikdo na světě už není zdráv. Tragédie stáří nespočívá v tom, že je člověk starý, ale že není mladý. Nic nelze více cenit než cenu dne. Na křivou díru křivý hřebík. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, sport, procházka, hraní s domácím mazlíčkem, uklízení, přemýšlení o budoucnosti, návštěva divadla.

Býk (21. 4. až 21. 5.)

Sám není nikdo dost moudrý. I moucha se brání a štípe. Trpaslíkům se musíš klanět hodně hluboko. Leckterý nevinný neunikne blesku. Rozum je vždy až posledním pramenem lásky. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, povídání o životě, poslech hudby, sport, procházka, vaření, dohánění pracovních restů.

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

V lásce nás vedou oči. Čas je dobrý lékař, ale špatný kosmetik. Je lepší nedělat nic, než něco dělat špatného. Kdo potřebuje ke lži pohnutku, není rozený lhář. Staří si léta ubírají, mladí přidávají. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, návštěva rodiny, hraní s domácím mazlíčkem, seznamování, uklízení, přemýšlení o budoucnosti, větší nákup jídla.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Kdo je všude, není nikde. Kdo zastrašuje, víc se bojí sám. Časem si zvykneš i na ten nejhorší charakter, zvlášť je-li to tvůj vlastní. Láska je jako malé dítě, touží po všem, co má na očích. Každá sklenka vína a každý kousek masa jsou předurčeny z dřívějška. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, sex, procházka, plánování dovolené, setkání s blízkým člověkem, meditace, návštěva divadla.

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Čím méně návyků, tím více nezávislosti. Nejčilejším zlem na světě je pomluva. I v pláči je jakási rozkoš. Žena, po které touží někdo jiný, hned stoupne v ceně. Kdo se chce zalíbit každému, nezalíbí se žádnému. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, sex, plánování dovolené, meditace, sledování televize, prohlížení starých fotek, práce na zahradě.

Panna (23. 8. až 22. 9.)

Dobře vykonáno je vždy lepší než dobře řečeno. Tupého učit, jako mrtvého léčit. Kde cesta přímá, nezajížděj. Kde hostí hromada, špatná rozprava. Každá společnost má sklon vidět jiné v křivém zrcadle. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, návštěva rodiny, sex, relaxace, plánování dovolené, plánování financí, třídění starých věcí.

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Hluboká moudrost vyrůstá ze silných pochybností. Moudří lidé si umějí rozdělit loučení s mládím na několik desítek let. Dlouhé mrholení způsobí potopu. Jste-li v úzkých, mluvte ze široka. Ten, kdo přežije pohromu, bude mít potom štěstí. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, výlet do přírody, sledování filmů, návštěva rodiny, setkání s blízkým člověkem, výběr dárků, návštěva kina.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Opovržení se bojí, kdo si je zaslouží. Kdo umí jen jednu písničku, ať neučí jiné zpívat. Lež si nemůže dovolit porážku, ale pravda ano. Je možné hodně se naučit od lidí, kteří vidí svět jinak než my. Špatně je třem pod jednou peřinou. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva rodiny, sex, meditace, prohlížení starých fotek, výběr dárků, třídění starých věcí, dohánění pracovních restů.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Nikdo se nestal nesmrtelný díky své lenosti. Člověk zemře pro peníze, pták pro jídlo. Časem je možné si zvyknout i na ten nejhorší charakter zvláště,je-li vlastní. Věrný přítel je medicínou duše. Lépe dát předem málo než později všechno. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, poslech hudby, návštěva přátel, sport, vaření, prohlížení starých fotek, práce na zahradě.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Někdy je nepřítel, který je poblíž, lepší než přítel, který je daleko. Člověk je obyčejně nešťastný proto, že nedává štěstí jinému člověku. Na křivou díru křivý hřebík. Každý člověk má svůj vlastní ráj. Slova se nepočítají, ani se neměří, ale váží. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Procházka, hraní s domácím mazlíčkem, relaxace, vaření, návštěva divadla, třídění starých věcí, práce na zahradě.

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Teprve ten, kdo třikrát zakopne, bude znát cesty života. Hluboká moudrost vyrůstá ze silných pochybností. Mladí lidé chtějí být věrní, a nejsou, staří chtějí být nevěrní, a nemohou. Muži sice vydělávají peníze, ale ty z nich muže neudělají. Ať jdeš kamkoliv, nestaneš se bohatším než jsi, pokud ti to nebylo souzeno. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, poslech hudby, návštěva přátel, procházka, seznamování, návštěva divadla, větší nákup jídla.

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

Myšlenky jsou nebezpečné, je lepší udržovat si od nich odstup. Je lepší nedělat nic, než něco dělat špatného. Lépe dát předem málo než později všechno. Objížďky jsou jedinečnou příležitostí, jak konečně poznat svou vlast. Pro ty, co zvládli umění čekat, přichází všechno ve správnou dobu. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Seznamování, relaxace, vaření, plánování financí, výběr dárků, přemýšlení o budoucnosti, pomoc blízkým.

Nepřehlédněte

Horoskop na sobotu 6. března. Tohle vám dnes radí hvězdy • Začal nám víkend. Na co si dát během dnešního dne největší pozor? A jaké aktivity nám hvězdy doporučují? Přečtěte si svůj horoskop!

Týdenní horoskop 6.–12. září. Panny musí hlídat své hranice, Vodnáři se setkají se strachem • Začal nový týden a vás jistě zajímá, jaký bude. S pomocí hvězdiček jsem pro vás připravila týdenní horoskop, který poodhaluje následující dny pro všechna znamení zvěrokruhu. Přeji vám úspěšný a láskou naplněný týden!

Horoskop na pátek 12. března. Nejdříve myslete, pak konejte • Víkend už je konečně za dveřmi. Pokud vás zajímá, co všechno vám na pátek radí hvězdná tělesa, přečtěte si náš horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na neděli 7. března. Pozor na lidi ve vašem okolí! • Víkend se nám překulil do druhé poloviny. Co si pro nás na dnešek přichystaly hvězdy? Přečtěte si svlj vlastní horoskop!

Horoskop na pondělí 15. března. Všechny problémy se jednou vyřeší • Začal nový týden a my pro vás máme pravidelný horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vám dnes vypráví Vesmír.

Horoskop na čtvrtek 18. března. Úspěchu dosáhneme mnoha maličkostmi • Přečtěte si, co si pro vás na dnešní den přichystaly hvězdy! Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na pátek 5. března. Co vám dnes radí hvězdy? • Víkend je za dveřmi a my vám přinášíme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu pro dnešní den. Přejeme, aby vaše dnešní pouť životem byla příjemná a poučující.

Horoskop na úterý 16. března. Je důležité, co nosíte při sobě • Co vás dnes čeká? Přečtěte si horoskop na dnešní den!

Horoskop na dnešní den

Horoskop na středu 17. března. Pozdní hosti jedí kosti • Pracovní týden se dnes přehoupne do své druhé poloviny. Pokud vás zajímá váš dnešní horoskop, jste tu správně. Opět pro vás máme předpověď pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na neděli 21. března. Odpočinek je matkou úspěchu • Víkend je ve druhé polovině. Co si pro nás na dnešek přichystaly hvězdy? Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na středu 10. března. Sklízíme, co jsme zasadili • Pracovní týden se dnes přehoupne do druhé poloviny a vy se už jistě ptáte, jaký je váš středeční horoskop. Přečtěte si, co vám radí nebeská tělesa.

Horoskop na dnešní den

Horoskop na neděli 14. března. Radujte se i z těch nejmenších maličkostí! • Před námi je druhá polovina víkendu a vy se už jistě netrpělivě ptáte, co vás čeká a nemine. Přinášíme horoskop na neděli pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na sobotu 13. března. Přichází příležitosti pro neobvyklá setkání • Víkend je konečně tady a s ním i horoskop na sobotu. Co vás dnes čeká a nemine? A čemu byste se měli raději vyhnout? Dobře to vypadá hlavně pro Štíry, Střelce a Kozorohy. Naopak pozor by si měli dávat zejména zrozenci ve znamení Vah.

Horoskop na pátek 19. března. Všechno má svůj smysl • Horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na dnešní den. Co všechno vás čeká a nemine? Přečtěte si svou dnešní předpověď!

Horoskop na pondělí 8. března. Všechna znamení nyní řeší hlavně lásku • Začal nový týden. Co si pro nás nachystaly hvězdy na dnešní den? Přinášíme vám poselství pro všech dvanáct znamení zvěrokruhu.

Horoskop na čtvrtek 25. března. Milujte život a život bude milovat vás • Přečtěte si, co si pro vás na dnešní den přichystaly hvězdy! Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na úterý 9. března. Dávejte si pozor na pomluvy • Co si pro nás na dnešní den přichystaly hvězdy? Čemu se vyvarovat a které kroky naopak budou provázeny štěstěnou? Přečtěte si horoskop na dnešní den pro každé znamení zvěrokruhu!

Horoskop na čtvrtek 11. března. Dobře rozmýšlejte svá přání • Týden se nám překulil do své druhé poloviny. Co si pro vás hvězdy přichystaly na čtvrteční den? Přečtěte si svůj dnešní horoskop!

Horoskop na úterý 23. března. Nejlepší přátelé jsou ti staří • Co si pro nás hvězdy na dnešek přichystaly? Čemu se vyvarovat a které kroky naopak budou provázeny štěstěnou? Přečtěte si horoskop pro každé znamení zvěrokruhu!

Horoskop na pondělí 22. března. Pořádek dělá přátele • Začal nám nový týden. Na co si dát během dnešního dne největší pozor? Přečtěte si horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu!