Horoskop na sobotu 6. března. Tohle vám dnes radí hvězdy

HoroskopAurika Assiella6. března 20214 minuty čtení

Foto: Pixabay

Začal nám víkend. Na co si dát během dnešního dne největší pozor? A jaké aktivity nám hvězdy doporučují? Přečtěte si svůj horoskop!

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Kdo mluví, rozsévá, kdo mlčí, sklízí. Je sladké být bláznem v pravý čas. Opravdovým zdrojem poznání je omyl. Láska je příjemný stav moudré nepříčetnosti. Komu příliš leží na srdci malosti, není zpravidla schopen něčeho velkého. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, sledování filmů, návštěva muzea, sex, setkání s blízkým člověkem, vaření, pomoc blízkým.

Býk (21. 4. až 21. 5.)

Kdo chceš brzy jíst, musíš si přivstat. Kůň má čtyři nohy, a přeci někdy klopýtne. Upřímnost je snaha zmenšit své chyby tím, že se k nim přiznáme. Nešetři se, pokud jde o tvé vlastní chyby, ale mlč o chybách druhých. Nedaří-li se poprvé, daří se podruhé. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva rodiny, procházka, vaření, sledování televize, plánování financí, prohlížení starých fotek, přemýšlení o budoucnosti.

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

I v mladé hlavě se někdy najde starý rozum. Muž má svou vůli, ale žena má svoji metodu. Kdo nikdy nevzplanul hněvem, nepoznal ani lásku. Pochvalou opijete jako vínem. Civilizace je nekonečné vytváření potřeb, které vůbec nepotřebujeme. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, sport, hraní s domácím mazlíčkem, uklízení, plánování financí, prohlížení starých fotek, dohánění pracovních restů.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Když před vraty vřeští vrány, přijde brzy návštěva. K tomu, aby uškodil, má každý dost sil. Lichotky jsou falešné mince, které udržuje v oběhu jen naše ješitnost. Zamilovaní jsou vždy rychlejší než hodiny. Kdo má široké lokty, mívá obvykle obě ruce levé. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva muzea, sport, procházka, hraní s domácím mazlíčkem, plánování dovolené, návštěva kina, třídění starých věcí.

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Kdo čeká na cizí oběd, bývá často hladový. Dobrá pověst je jistější než peníze. Žena, která se raduje ze života, se nemusí líčit. Existuje dost míst, kde by úplná upřímnost byla směšná až nebezpečná. Od motýlů se můžeme učit, jak vykonávat krátké návštěvy. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva muzea, procházka, seznamování, výběr dárků, přemýšlení o budoucnosti, návštěva kina, dohánění pracovních restů.

Panna (23. 8. až 22. 9.)

Nelze tvrdit nepravdu, aby nebylo nutné k tomu vymýšlet nepravdu další. Nepřístupnost žen je jen vytříbený doplněk jejich půvabu,. Dobru sluší prostota a jasnost. Zrcadlo lásky je slepé. Nedokončená práce ztrácí smysl. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva muzea, setkání s blízkým člověkem, vaření, sledování televize, přemýšlení o budoucnosti, třídění starých věcí, práce na zahradě.

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Člověk, který se směje, nebývá nebezpečný. Kdo čeká za svou lásku vděk, nemiluje doopravdy. Láska je příjemný stav moudré nepříčetnosti. Ten, kdo je bez chyby, je nebezpečný. Láska náhlá, nebývá stálá. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, sport, hraní s domácím mazlíčkem, seznamování, relaxace, uklízení, vaření.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Lékem proti křivdám je zapomenutí. Mlčení je nejjistější způsob hry, máme-li nejisté šance. Většina lidí neumírá na nemoci, ale na své léky. Život si nekoupí nikdo, ale užívat ho může každý. Rodinný život je hrubý zásah do života soukromého. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, sledování filmů, sport, hraní s domácím mazlíčkem, vaření, pomoc blízkým, práce na zahradě.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Mnoho ve světě dobře smyšleného, ale dobra málo. Od zlého dlužníka ber i plevy. Když chce člověk přemoci ostatní, musí nejdříve přemoci sám sebe. Bohatství a chudobu nemají lidé v domě, ale v duši. Co potkalo jednoho, může každého. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, povídání o životě, návštěva přátel, procházka, hraní s domácím mazlíčkem, přemýšlení o budoucnosti, větší nákup jídla.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Kdysi bylo všechno lepší, dokonce i minulost. Umění jde vpřed a za ním dozorci. Sluší-li mlčení moudrým, tím spíše pak sluší hloupým. Lepší jedna vrána v pytli než na vrbě tři. Jestliže víš, kde se máš zastavit a zastavíš se tam, nikdy nebudeš zneuctěn. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, poslech hudby, návštěva muzea, sex, procházka, návštěva divadla, dohánění pracovních restů.

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Nejen krása, ale i bohatství může člověku poplést hlavu. Je-li cena příliš nízká, budeš snadno podveden. Myšlenky jsou nebezpečné, je lepší udržovat si od nich odstup. Člověk může zakopnout i o nejnižší pařez. Je lepší vyrazit brzy ráno, než kráčet v noci s pochodní. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva rodiny, sex, meditace, sledování televize, přemýšlení o budoucnosti, třídění starých věcí, pomoc blízkým.

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

Kdo potřebuje ke lži pohnutku, není rozený lhář. Nepřístupnost žen je jen vytříbený doplněk jejich půvabu,. Hloupé je neumět se ovládat a dávat jiným rady. Kdo jednou ošidil, navždy bude podezřelý. Mladí lidé rádi hledají nové přátele, starší lidé postrádají staré přátele. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva muzea, návštěva rodiny, procházka, plánování dovolené, návštěva divadla, práce na zahradě, dohánění pracovních restů.

Nepřehlédněte

Horoskop na pondělí 15. března. Všechny problémy se jednou vyřeší • Začal nový týden a my pro vás máme pravidelný horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vám dnes vypráví Vesmír.

Horoskop na sobotu 20. března. Začátek jara znamená nový start • Máme tu víkend. Co vám dnes radí hvězdy? Přečtěte si horoskop na sobotu 20. března pro všechny znamení zvěrokruhu.

Horoskop na pátek 19. března. Všechno má svůj smysl • Horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na dnešní den. Co všechno vás čeká a nemine? Přečtěte si svou dnešní předpověď!

Horoskop na středu 17. března. Pozdní hosti jedí kosti • Pracovní týden se dnes přehoupne do své druhé poloviny. Pokud vás zajímá váš dnešní horoskop, jste tu správně. Opět pro vás máme předpověď pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na úterý 9. března. Dávejte si pozor na pomluvy • Co si pro nás na dnešní den přichystaly hvězdy? Čemu se vyvarovat a které kroky naopak budou provázeny štěstěnou? Přečtěte si horoskop na dnešní den pro každé znamení zvěrokruhu!

Horoskop na čtvrtek 11. března. Dobře rozmýšlejte svá přání • Týden se nám překulil do své druhé poloviny. Co si pro vás hvězdy přichystaly na čtvrteční den? Přečtěte si svůj dnešní horoskop!

Horoskop na úterý 23. března. Nejlepší přátelé jsou ti staří • Co si pro nás hvězdy na dnešek přichystaly? Čemu se vyvarovat a které kroky naopak budou provázeny štěstěnou? Přečtěte si horoskop pro každé znamení zvěrokruhu!

Horoskop na pondělí 8. března. Všechna znamení nyní řeší hlavně lásku • Začal nový týden. Co si pro nás nachystaly hvězdy na dnešní den? Přinášíme vám poselství pro všech dvanáct znamení zvěrokruhu.

Horoskop na úterý 16. března. Je důležité, co nosíte při sobě • Co vás dnes čeká? Přečtěte si horoskop na dnešní den!

Horoskop na dnešní den

Týdenní horoskop 6.–12. září. Panny musí hlídat své hranice, Vodnáři se setkají se strachem • Začal nový týden a vás jistě zajímá, jaký bude. S pomocí hvězdiček jsem pro vás připravila týdenní horoskop, který poodhaluje následující dny pro všechna znamení zvěrokruhu. Přeji vám úspěšný a láskou naplněný týden!

Horoskop na pondělí 22. března. Pořádek dělá přátele • Začal nám nový týden. Na co si dát během dnešního dne největší pozor? Přečtěte si horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu!

Horoskop na pátek 12. března. Nejdříve myslete, pak konejte • Víkend už je konečně za dveřmi. Pokud vás zajímá, co všechno vám na pátek radí hvězdná tělesa, přečtěte si náš horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na neděli 14. března. Radujte se i z těch nejmenších maličkostí! • Před námi je druhá polovina víkendu a vy se už jistě netrpělivě ptáte, co vás čeká a nemine. Přinášíme horoskop na neděli pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na středu 10. března. Sklízíme, co jsme zasadili • Pracovní týden se dnes přehoupne do druhé poloviny a vy se už jistě ptáte, jaký je váš středeční horoskop. Přečtěte si, co vám radí nebeská tělesa.

Horoskop na dnešní den

Horoskop na čtvrtek 25. března. Milujte život a život bude milovat vás • Přečtěte si, co si pro vás na dnešní den přichystaly hvězdy! Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na neděli 21. března. Odpočinek je matkou úspěchu • Víkend je ve druhé polovině. Co si pro nás na dnešek přichystaly hvězdy? Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na čtvrtek 18. března. Úspěchu dosáhneme mnoha maličkostmi • Přečtěte si, co si pro vás na dnešní den přichystaly hvězdy! Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na pátek 5. března. Co vám dnes radí hvězdy? • Víkend je za dveřmi a my vám přinášíme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu pro dnešní den. Přejeme, aby vaše dnešní pouť životem byla příjemná a poučující.

Horoskop na neděli 7. března. Pozor na lidi ve vašem okolí! • Víkend se nám překulil do druhé poloviny. Co si pro nás na dnešek přichystaly hvězdy? Přečtěte si svlj vlastní horoskop!

Horoskop na středu 24. března. Stáváme se tím, co si o sobě myslíme • Zajímá vás horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na dnešní den? Podívejte se, co vám hvězdy radí tentokrát.