Horoskop na středu 10. března. Sklízíme, co jsme zasadili

10. března 2021 ∙ 01:00
Aurika Assiella
Horoskop na dnešní den
Foto: Unsplash

Pracovní týden se dnes přehoupne do druhé poloviny a vy se už jistě ptáte, jaký je váš středeční horoskop. Přečtěte si, co vám radí nebeská tělesa.

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Na padesát rádců jeden pomocník. Nejvíc ze všeho se lidé zajímají o to, co se jich netýká. Nic nestárne tak rychle jako štěstí. Něco jiného mají lidé uzavřeno v srdci, něco jiného mají na jazyku. Je příznačné, že školácké chyby bývají vyhrazeny dospělým. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, sledování filmů, návštěva muzea, relaxace, plánování dovolené, meditace, větší nákup jídla.

Býk (21. 4. až 21. 5.)

Nadutost utěšuje slabé. Nevyhrožujte manželce rozvodem, pokud jí nechcete udělat radost. Kdo nezkusil hořkost, neví jak chutná. Chceš-li poznat hodnotu peněz, zkus si jich trochu od někoho půjčit. S láskou je to jako s detektivním příběhem, podíváš se na konec a ztratíš zájem. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, sledování televize, plánování financí, výběr dárků, návštěva kina, pomoc blízkým, práce na zahradě.

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

Víno neříká, jdi, ale seď. Kdo potřebuje ke lži pohnutku, není rozený lhář. Nic nestárne tak rychle jako štěstí. Člověk je obyčejně nešťastný proto, že nedává štěstí jinému člověku. Nejhorší nedůvěra je nedůvěra k sobě. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, návštěva muzea, sex, vaření, meditace, přemýšlení o budoucnosti, pomoc blízkým.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Pohroma ukáže, máš-li pravého přítele. Dobrého krčma nezkazí a zlého kostel nenapraví. Výmluvu a náplast můžeš plácnout kam libo. S přítelem po boku není žádná cesta příliš dlouhá. Oči otvírej rychle, ústa pomalu. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sex, hraní s domácím mazlíčkem, plánování dovolené, meditace, sledování televize, výběr dárků, dohánění pracovních restů.

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Je lepší si vyrazit zub než vypustit z úst ošklivé slovo. Slovy můžeš zatajit, co chceš, ale skutky tě prozradí. Kdo miluje, nemá rád nevšímavost. Lenoch i pod svou střechou zmokne. Kdo je spokojen s ničím, má vše, čeho je mu potřeba. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sledování filmů, sport, uklízení, prohlížení starých fotek, přemýšlení o budoucnosti, návštěva kina, práce na zahradě.

Panna (23. 8. až 22. 9.)

Hořká slova jsou lék, sladká slova přinášejí nemoc. Láska je složitý problém, který se řešením dále komplikuje. Nestydatého hosta pivem z domu nevyženeš. Co velcí činí, o tom budou malí tlachat. Pošli hlupáka na ryby a přinese žábu. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, povídání o životě, návštěva rodiny, seznamování, prohlížení starých fotek, výběr dárků, pomoc blízkým.

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Schůze je vítězství zadků nad mozkem. Čas je chůvou a rodičkou všeho dobra. Existuje dost míst, kde by úplná upřímnost byla směšná až nebezpečná. Chyby budou, dokud budou lidé. Kdo se sám chválí, brzy najde posměváčka. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva rodiny, seznamování, relaxace, sledování televize, plánování financí, prohlížení starých fotek, výběr dárků.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Člověk sedne na lep jen jednou. Čas ubíhá různě, podle toho, s kým. Hodina přemýšlení je lepší než šedesát minut modliteb. Žertů používej střídmě jako soli. Moudré ucho nedbá na hloupé řeči. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sledování filmů, návštěva muzea, seznamování, vaření, plánování financí, přemýšlení o budoucnosti, práce na zahradě.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Život nutí člověka dělat spoustu věcí dobrovolně. Snazší je dělat více věcí krátce než jednu dlouho. Když nemůžeš být hvězdou na nebi, buď světlem ve svém domě. Je dobré, mít i v pekle přítele. Šel do sebe a už se nikdy nevrátil zpět. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, poslech hudby, sledování filmů, sex, procházka, uklízení, návštěva divadla.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Laskavost těch nahoře je mnohdy jen politika, jak získat ty dole. Při hostech lepší jest za tolar škody než za haléř hanby. Hosta vítej podle toho, co má na sobě, vyprovázej podle toho, co má v hlavě. Mládí je božská nemoc, z níž se každý den trochu uzdravujeme. Slova se nepočítají, ani se neměří, ale váží. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva rodiny, plánování dovolené, uklízení, meditace, sledování televize, návštěva divadla, návštěva kina.

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Vtipnou lichotku snese i ten nejskromnější. Prodělek je taky obchod, ale nepotěší. Čím víc advokátů, tím delší proces, čím víc lékařů, tím kratší proces. Pokušení je k tomu, aby mu člověk podlehl. Mlčící lhář je snesitelnější než počestný žvanil. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Procházka, hraní s domácím mazlíčkem, setkání s blízkým člověkem, čtení knihy, prohlížení starých fotek, návštěva divadla, větší nákup jídla.

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

Život nutí člověka dělat spoustu věcí dobrovolně. Nezáleží na tom, že vůl je vůl, chyba je, dělá-li se z něho lev. Lásku si člověk ze srdce nevytrhne, to není bolavý zub. Hořká slova jsou lék, sladká slova přinášejí nemoc. Spěch je nepozorný a slepý. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sex, procházka, meditace, návštěva kina, třídění starých věcí, pomoc blízkým, dohánění pracovních restů.

X Zavřít