Horoskop na středu 10. března. Sklízíme, co jsme zasadili

HoroskopAurika Assiella10. března 20214 minuty čtení
Horoskop na dnešní den

Foto: Unsplash

Pracovní týden se dnes přehoupne do druhé poloviny a vy se už jistě ptáte, jaký je váš středeční horoskop. Přečtěte si, co vám radí nebeská tělesa.

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Na padesát rádců jeden pomocník. Nejvíc ze všeho se lidé zajímají o to, co se jich netýká. Nic nestárne tak rychle jako štěstí. Něco jiného mají lidé uzavřeno v srdci, něco jiného mají na jazyku. Je příznačné, že školácké chyby bývají vyhrazeny dospělým. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, sledování filmů, návštěva muzea, relaxace, plánování dovolené, meditace, větší nákup jídla.

Býk (21. 4. až 21. 5.)

Nadutost utěšuje slabé. Nevyhrožujte manželce rozvodem, pokud jí nechcete udělat radost. Kdo nezkusil hořkost, neví jak chutná. Chceš-li poznat hodnotu peněz, zkus si jich trochu od někoho půjčit. S láskou je to jako s detektivním příběhem, podíváš se na konec a ztratíš zájem. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, sledování televize, plánování financí, výběr dárků, návštěva kina, pomoc blízkým, práce na zahradě.

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

Víno neříká, jdi, ale seď. Kdo potřebuje ke lži pohnutku, není rozený lhář. Nic nestárne tak rychle jako štěstí. Člověk je obyčejně nešťastný proto, že nedává štěstí jinému člověku. Nejhorší nedůvěra je nedůvěra k sobě. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, návštěva muzea, sex, vaření, meditace, přemýšlení o budoucnosti, pomoc blízkým.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Pohroma ukáže, máš-li pravého přítele. Dobrého krčma nezkazí a zlého kostel nenapraví. Výmluvu a náplast můžeš plácnout kam libo. S přítelem po boku není žádná cesta příliš dlouhá. Oči otvírej rychle, ústa pomalu. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sex, hraní s domácím mazlíčkem, plánování dovolené, meditace, sledování televize, výběr dárků, dohánění pracovních restů.

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Je lepší si vyrazit zub než vypustit z úst ošklivé slovo. Slovy můžeš zatajit, co chceš, ale skutky tě prozradí. Kdo miluje, nemá rád nevšímavost. Lenoch i pod svou střechou zmokne. Kdo je spokojen s ničím, má vše, čeho je mu potřeba. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sledování filmů, sport, uklízení, prohlížení starých fotek, přemýšlení o budoucnosti, návštěva kina, práce na zahradě.

Panna (23. 8. až 22. 9.)

Hořká slova jsou lék, sladká slova přinášejí nemoc. Láska je složitý problém, který se řešením dále komplikuje. Nestydatého hosta pivem z domu nevyženeš. Co velcí činí, o tom budou malí tlachat. Pošli hlupáka na ryby a přinese žábu. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, povídání o životě, návštěva rodiny, seznamování, prohlížení starých fotek, výběr dárků, pomoc blízkým.

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Schůze je vítězství zadků nad mozkem. Čas je chůvou a rodičkou všeho dobra. Existuje dost míst, kde by úplná upřímnost byla směšná až nebezpečná. Chyby budou, dokud budou lidé. Kdo se sám chválí, brzy najde posměváčka. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva rodiny, seznamování, relaxace, sledování televize, plánování financí, prohlížení starých fotek, výběr dárků.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Člověk sedne na lep jen jednou. Čas ubíhá různě, podle toho, s kým. Hodina přemýšlení je lepší než šedesát minut modliteb. Žertů používej střídmě jako soli. Moudré ucho nedbá na hloupé řeči. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sledování filmů, návštěva muzea, seznamování, vaření, plánování financí, přemýšlení o budoucnosti, práce na zahradě.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Život nutí člověka dělat spoustu věcí dobrovolně. Snazší je dělat více věcí krátce než jednu dlouho. Když nemůžeš být hvězdou na nebi, buď světlem ve svém domě. Je dobré, mít i v pekle přítele. Šel do sebe a už se nikdy nevrátil zpět. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, poslech hudby, sledování filmů, sex, procházka, uklízení, návštěva divadla.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Laskavost těch nahoře je mnohdy jen politika, jak získat ty dole. Při hostech lepší jest za tolar škody než za haléř hanby. Hosta vítej podle toho, co má na sobě, vyprovázej podle toho, co má v hlavě. Mládí je božská nemoc, z níž se každý den trochu uzdravujeme. Slova se nepočítají, ani se neměří, ale váží. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva rodiny, plánování dovolené, uklízení, meditace, sledování televize, návštěva divadla, návštěva kina.

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Vtipnou lichotku snese i ten nejskromnější. Prodělek je taky obchod, ale nepotěší. Čím víc advokátů, tím delší proces, čím víc lékařů, tím kratší proces. Pokušení je k tomu, aby mu člověk podlehl. Mlčící lhář je snesitelnější než počestný žvanil. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Procházka, hraní s domácím mazlíčkem, setkání s blízkým člověkem, čtení knihy, prohlížení starých fotek, návštěva divadla, větší nákup jídla.

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

Život nutí člověka dělat spoustu věcí dobrovolně. Nezáleží na tom, že vůl je vůl, chyba je, dělá-li se z něho lev. Lásku si člověk ze srdce nevytrhne, to není bolavý zub. Hořká slova jsou lék, sladká slova přinášejí nemoc. Spěch je nepozorný a slepý. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sex, procházka, meditace, návštěva kina, třídění starých věcí, pomoc blízkým, dohánění pracovních restů.

Nepřehlédněte

Horoskop na neděli 7. března. Pozor na lidi ve vašem okolí! • Víkend se nám překulil do druhé poloviny. Co si pro nás na dnešek přichystaly hvězdy? Přečtěte si svlj vlastní horoskop!

Horoskop na sobotu 6. března. Tohle vám dnes radí hvězdy • Začal nám víkend. Na co si dát během dnešního dne největší pozor? A jaké aktivity nám hvězdy doporučují? Přečtěte si svůj horoskop!

Horoskop na pátek 12. března. Nejdříve myslete, pak konejte • Víkend už je konečně za dveřmi. Pokud vás zajímá, co všechno vám na pátek radí hvězdná tělesa, přečtěte si náš horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na sobotu 13. března. Přichází příležitosti pro neobvyklá setkání • Víkend je konečně tady a s ním i horoskop na sobotu. Co vás dnes čeká a nemine? A čemu byste se měli raději vyhnout? Dobře to vypadá hlavně pro Štíry, Střelce a Kozorohy. Naopak pozor by si měli dávat zejména zrozenci ve znamení Vah.

Horoskop na úterý 9. března. Dávejte si pozor na pomluvy • Co si pro nás na dnešní den přichystaly hvězdy? Čemu se vyvarovat a které kroky naopak budou provázeny štěstěnou? Přečtěte si horoskop na dnešní den pro každé znamení zvěrokruhu!

Horoskop na středu 24. března. Stáváme se tím, co si o sobě myslíme • Zajímá vás horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na dnešní den? Podívejte se, co vám hvězdy radí tentokrát.

Horoskop na pondělí 8. března. Všechna znamení nyní řeší hlavně lásku • Začal nový týden. Co si pro nás nachystaly hvězdy na dnešní den? Přinášíme vám poselství pro všech dvanáct znamení zvěrokruhu.

Horoskop na čtvrtek 25. března. Milujte život a život bude milovat vás • Přečtěte si, co si pro vás na dnešní den přichystaly hvězdy! Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na úterý 16. března. Je důležité, co nosíte při sobě • Co vás dnes čeká? Přečtěte si horoskop na dnešní den!

Horoskop na dnešní den

Horoskop na sobotu 20. března. Začátek jara znamená nový start • Máme tu víkend. Co vám dnes radí hvězdy? Přečtěte si horoskop na sobotu 20. března pro všechny znamení zvěrokruhu.

Horoskop na pondělí 22. března. Pořádek dělá přátele • Začal nám nový týden. Na co si dát během dnešního dne největší pozor? Přečtěte si horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu!

Horoskop na pondělí 15. března. Všechny problémy se jednou vyřeší • Začal nový týden a my pro vás máme pravidelný horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vám dnes vypráví Vesmír.

Týdenní horoskop 6.–12. září. Panny musí hlídat své hranice, Vodnáři se setkají se strachem • Začal nový týden a vás jistě zajímá, jaký bude. S pomocí hvězdiček jsem pro vás připravila týdenní horoskop, který poodhaluje následující dny pro všechna znamení zvěrokruhu. Přeji vám úspěšný a láskou naplněný týden!

Horoskop na pátek 5. března. Co vám dnes radí hvězdy? • Víkend je za dveřmi a my vám přinášíme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu pro dnešní den. Přejeme, aby vaše dnešní pouť životem byla příjemná a poučující.

Horoskop na neděli 14. března. Radujte se i z těch nejmenších maličkostí! • Před námi je druhá polovina víkendu a vy se už jistě netrpělivě ptáte, co vás čeká a nemine. Přinášíme horoskop na neděli pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na středu 17. března. Pozdní hosti jedí kosti • Pracovní týden se dnes přehoupne do své druhé poloviny. Pokud vás zajímá váš dnešní horoskop, jste tu správně. Opět pro vás máme předpověď pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na neděli 21. března. Odpočinek je matkou úspěchu • Víkend je ve druhé polovině. Co si pro nás na dnešek přichystaly hvězdy? Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na čtvrtek 11. března. Dobře rozmýšlejte svá přání • Týden se nám překulil do své druhé poloviny. Co si pro vás hvězdy přichystaly na čtvrteční den? Přečtěte si svůj dnešní horoskop!

Horoskop na pátek 19. března. Všechno má svůj smysl • Horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na dnešní den. Co všechno vás čeká a nemine? Přečtěte si svou dnešní předpověď!

Horoskop na úterý 23. března. Nejlepší přátelé jsou ti staří • Co si pro nás hvězdy na dnešek přichystaly? Čemu se vyvarovat a které kroky naopak budou provázeny štěstěnou? Přečtěte si horoskop pro každé znamení zvěrokruhu!