Horoskop na středu 17. března. Pozdní hosti jedí kosti

HoroskopAurika Assiella17. března 20214 minuty čtení

Foto: Pixabay

Pracovní týden se dnes přehoupne do své druhé poloviny. Pokud vás zajímá váš dnešní horoskop, jste tu správně. Opět pro vás máme předpověď pro všechna znamení zvěrokruhu.

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Nic není tak hloupého, jako hloupý smích. Inteligence spočívá v rozpoznání příležitosti. Je lepší si vyrazit zub než vypustit z úst ošklivé slovo. Jednou tě zamrzí, že jsi nepromluvil, stokrát, že jsi nemlčel. Čím je člověk chudší, tím víc ďáblů potká. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Plánování dovolené, vaření, plánování financí, návštěva kina, třídění starých věcí, práce na zahradě, větší nákup jídla.

Býk (21. 4. až 21. 5.)

Bohatství mění mravy, ale nikoliv k lepšímu. Každý má právě tolik ješitnosti, kolik mu chybí rozumu. Pokrytectví má podivuhodné výhody. Civilizace je nekonečné vytváření potřeb, které vůbec nepotřebujeme. Drž se nové cesty a starého přítele. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sledování filmů, návštěva rodiny, sport, procházka, uklízení, sledování televize, třídění starých věcí.

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

Někdo musí vyzkoušet, kudy cesta nevede. Myšlenky jsou nebezpečné, je lepší udržovat si od nich odstup. Sobectví je jed každého přátelství. Křivého dříví je v lese nejvíce. Otvírej oči, ne ústa. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, sex, seznamování, meditace, návštěva kina, třídění starých věcí, dohánění pracovních restů.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Hlava se nemůže zdržovat čekáním, až jí ocas dojde. Méně se raduj, pak budeš mít i menší žal. Nevyhrožujte manželce rozvodem, pokud jí nechcete udělat radost. Lepší jedno oko své nežli cizí dvě. Od motýlů se můžeme učit, jak vykonávat krátké návštěvy. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Plánování dovolené, uklízení, meditace, výběr dárků, přemýšlení o budoucnosti, návštěva divadla, pomoc blízkým.

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Nečekej, že peníze ti přinesou štěstí. Pozdní hosti jedí kosti. Jednou dává, kdo je požádán, dvakrát kdo se nedá prosit. Zapomenutí na vlastní chyby plodí drzost. Zkušenost je dobrá škola, jen školné je příliš vysoké. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Hraní s domácím mazlíčkem, seznamování, relaxace, čtení knihy, výběr dárků, dohánění pracovních restů, větší nákup jídla.

Panna (23. 8. až 22. 9.)

Vysvětluješ-li pomluvu, činíš ji ještě horší. Je jen krátká chvíle mezi dětstvím a stářím.. Rozum nepochopí zájmy srdce. Kdo se chce zbláznit, musí mít rozum. Nestydatého hosta pivem z domu nevyženeš. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, sex, procházka, seznamování, plánování dovolené, čtení knihy, dohánění pracovních restů.

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Špatný člověk se nikdy nepozná podle jeho mravů. Pochvala znamená dveře k přátelství. Oddávej se lži, jen dokud paměť slouží. Chceš-li udělat něco pořádně, požádej tři staré muže o radu. Také mezi lidmi je stále více kopií než originálů. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, sledování filmů, sex, seznamování, sledování televize, přemýšlení o budoucnosti, větší nákup jídla.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Peníze mají velkou moc, chytré slovo právě tak. Největším stupněm lakomosti je to, když někdo skrblí se svým rozumem. Slabosti žen nadchnou muže, slabosti mužů pohoršují ženy. Přátelství je uměním odstupu, stejně jako láska sblížení. Kdo nepřekoná horský hřeben, nedostane se k nížině. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, sex, procházka, vaření, návštěva kina, dohánění pracovních restů, větší nákup jídla.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Přátelství je jako ozvěna, dá tolik, kolik dostane. Nutnost nám ušetří rozpaky volby. I ďábel se bojí drzé osoby. Dluh se ti do domu protáhne škvírou, ale ani vraty ho potom nevystrčíš. Rybu, co se bojí, bude mít žralok k večeři. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, poslech hudby, hraní s domácím mazlíčkem, vaření, čtení knihy, práce na zahradě, dohánění pracovních restů.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Příroda nám klade do cesty naši tupost jako past. Kdo mnoho spí, málo žije. Moudří lidé si umějí rozdělit loučení s mládím na několik desítek let. Kdo nemá odvahu být po svém ztřeštěný, má sotva odvahu být po svém chytrý. Počítej se životními zákony, ale buď také vždy připraven na výjimky. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Seznamování, setkání s blízkým člověkem, prohlížení starých fotek, návštěva kina, pomoc blízkým, dohánění pracovních restů, větší nákup jídla.

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Mladé stáří je dobré, staré mládí je k ničemu. Někdy je nepřítel, který je poblíž, lepší než přítel, který je daleko. To, že láska je všechno, je všechno, co o ní víme. Nezabolí jazyk od dobrého slova. Běžte vždy za psem a nekousne vás, pijte vždy před žízní a nedostanete ji. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva muzea, hraní s domácím mazlíčkem, vaření, plánování financí, výběr dárků, návštěva kina, dohánění pracovních restů.

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

Milovat ještě neznamená radovat se. Člověk není čáp, aby svět čistil. Žena není střevíc, z nohy ji neodhodíš. Lepší jedna vrána v pytli než na vrbě tři. Pití je škodlivé, nepití nezdravé, chyba jít nalevo, hůře jít napravo. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, návštěva rodiny, návštěva přátel, meditace, sledování televize, prohlížení starých fotek, větší nákup jídla.

Nepřehlédněte

Horoskop na neděli 21. března. Odpočinek je matkou úspěchu • Víkend je ve druhé polovině. Co si pro nás na dnešek přichystaly hvězdy? Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na úterý 9. března. Dávejte si pozor na pomluvy • Co si pro nás na dnešní den přichystaly hvězdy? Čemu se vyvarovat a které kroky naopak budou provázeny štěstěnou? Přečtěte si horoskop na dnešní den pro každé znamení zvěrokruhu!

Horoskop na čtvrtek 25. března. Milujte život a život bude milovat vás • Přečtěte si, co si pro vás na dnešní den přichystaly hvězdy! Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na pátek 5. března. Co vám dnes radí hvězdy? • Víkend je za dveřmi a my vám přinášíme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu pro dnešní den. Přejeme, aby vaše dnešní pouť životem byla příjemná a poučující.

Týdenní horoskop 6.–12. září. Panny musí hlídat své hranice, Vodnáři se setkají se strachem • Začal nový týden a vás jistě zajímá, jaký bude. S pomocí hvězdiček jsem pro vás připravila týdenní horoskop, který poodhaluje následující dny pro všechna znamení zvěrokruhu. Přeji vám úspěšný a láskou naplněný týden!

Horoskop na pátek 19. března. Všechno má svůj smysl • Horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na dnešní den. Co všechno vás čeká a nemine? Přečtěte si svou dnešní předpověď!

Horoskop na sobotu 20. března. Začátek jara znamená nový start • Máme tu víkend. Co vám dnes radí hvězdy? Přečtěte si horoskop na sobotu 20. března pro všechny znamení zvěrokruhu.

Horoskop na pondělí 8. března. Všechna znamení nyní řeší hlavně lásku • Začal nový týden. Co si pro nás nachystaly hvězdy na dnešní den? Přinášíme vám poselství pro všech dvanáct znamení zvěrokruhu.

Horoskop na středu 24. března. Stáváme se tím, co si o sobě myslíme • Zajímá vás horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na dnešní den? Podívejte se, co vám hvězdy radí tentokrát.

Horoskop na úterý 23. března. Nejlepší přátelé jsou ti staří • Co si pro nás hvězdy na dnešek přichystaly? Čemu se vyvarovat a které kroky naopak budou provázeny štěstěnou? Přečtěte si horoskop pro každé znamení zvěrokruhu!

Horoskop na pondělí 15. března. Všechny problémy se jednou vyřeší • Začal nový týden a my pro vás máme pravidelný horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vám dnes vypráví Vesmír.

Horoskop na pátek 12. března. Nejdříve myslete, pak konejte • Víkend už je konečně za dveřmi. Pokud vás zajímá, co všechno vám na pátek radí hvězdná tělesa, přečtěte si náš horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na středu 10. března. Sklízíme, co jsme zasadili • Pracovní týden se dnes přehoupne do druhé poloviny a vy se už jistě ptáte, jaký je váš středeční horoskop. Přečtěte si, co vám radí nebeská tělesa.

Horoskop na dnešní den

Horoskop na neděli 14. března. Radujte se i z těch nejmenších maličkostí! • Před námi je druhá polovina víkendu a vy se už jistě netrpělivě ptáte, co vás čeká a nemine. Přinášíme horoskop na neděli pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na čtvrtek 11. března. Dobře rozmýšlejte svá přání • Týden se nám překulil do své druhé poloviny. Co si pro vás hvězdy přichystaly na čtvrteční den? Přečtěte si svůj dnešní horoskop!

Horoskop na pondělí 22. března. Pořádek dělá přátele • Začal nám nový týden. Na co si dát během dnešního dne největší pozor? Přečtěte si horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu!

Horoskop na sobotu 6. března. Tohle vám dnes radí hvězdy • Začal nám víkend. Na co si dát během dnešního dne největší pozor? A jaké aktivity nám hvězdy doporučují? Přečtěte si svůj horoskop!

Horoskop na čtvrtek 18. března. Úspěchu dosáhneme mnoha maličkostmi • Přečtěte si, co si pro vás na dnešní den přichystaly hvězdy! Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na neděli 7. března. Pozor na lidi ve vašem okolí! • Víkend se nám překulil do druhé poloviny. Co si pro nás na dnešek přichystaly hvězdy? Přečtěte si svlj vlastní horoskop!

Horoskop na sobotu 13. března. Přichází příležitosti pro neobvyklá setkání • Víkend je konečně tady a s ním i horoskop na sobotu. Co vás dnes čeká a nemine? A čemu byste se měli raději vyhnout? Dobře to vypadá hlavně pro Štíry, Střelce a Kozorohy. Naopak pozor by si měli dávat zejména zrozenci ve znamení Vah.