Horoskop na středu 17. března. Pozdní hosti jedí kosti

17. března 2021 ∙ 01:00
Aurika Assiella
Foto: Pixabay

Pracovní týden se dnes přehoupne do své druhé poloviny. Pokud vás zajímá váš dnešní horoskop, jste tu správně. Opět pro vás máme předpověď pro všechna znamení zvěrokruhu.

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Nic není tak hloupého, jako hloupý smích. Inteligence spočívá v rozpoznání příležitosti. Je lepší si vyrazit zub než vypustit z úst ošklivé slovo. Jednou tě zamrzí, že jsi nepromluvil, stokrát, že jsi nemlčel. Čím je člověk chudší, tím víc ďáblů potká. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Plánování dovolené, vaření, plánování financí, návštěva kina, třídění starých věcí, práce na zahradě, větší nákup jídla.

Býk (21. 4. až 21. 5.)

Bohatství mění mravy, ale nikoliv k lepšímu. Každý má právě tolik ješitnosti, kolik mu chybí rozumu. Pokrytectví má podivuhodné výhody. Civilizace je nekonečné vytváření potřeb, které vůbec nepotřebujeme. Drž se nové cesty a starého přítele. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sledování filmů, návštěva rodiny, sport, procházka, uklízení, sledování televize, třídění starých věcí.

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

Někdo musí vyzkoušet, kudy cesta nevede. Myšlenky jsou nebezpečné, je lepší udržovat si od nich odstup. Sobectví je jed každého přátelství. Křivého dříví je v lese nejvíce. Otvírej oči, ne ústa. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, sex, seznamování, meditace, návštěva kina, třídění starých věcí, dohánění pracovních restů.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Hlava se nemůže zdržovat čekáním, až jí ocas dojde. Méně se raduj, pak budeš mít i menší žal. Nevyhrožujte manželce rozvodem, pokud jí nechcete udělat radost. Lepší jedno oko své nežli cizí dvě. Od motýlů se můžeme učit, jak vykonávat krátké návštěvy. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Plánování dovolené, uklízení, meditace, výběr dárků, přemýšlení o budoucnosti, návštěva divadla, pomoc blízkým.

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Nečekej, že peníze ti přinesou štěstí. Pozdní hosti jedí kosti. Jednou dává, kdo je požádán, dvakrát kdo se nedá prosit. Zapomenutí na vlastní chyby plodí drzost. Zkušenost je dobrá škola, jen školné je příliš vysoké. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Hraní s domácím mazlíčkem, seznamování, relaxace, čtení knihy, výběr dárků, dohánění pracovních restů, větší nákup jídla.

Panna (23. 8. až 22. 9.)

Vysvětluješ-li pomluvu, činíš ji ještě horší. Je jen krátká chvíle mezi dětstvím a stářím.. Rozum nepochopí zájmy srdce. Kdo se chce zbláznit, musí mít rozum. Nestydatého hosta pivem z domu nevyženeš. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, sex, procházka, seznamování, plánování dovolené, čtení knihy, dohánění pracovních restů.

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Špatný člověk se nikdy nepozná podle jeho mravů. Pochvala znamená dveře k přátelství. Oddávej se lži, jen dokud paměť slouží. Chceš-li udělat něco pořádně, požádej tři staré muže o radu. Také mezi lidmi je stále více kopií než originálů. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, sledování filmů, sex, seznamování, sledování televize, přemýšlení o budoucnosti, větší nákup jídla.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Peníze mají velkou moc, chytré slovo právě tak. Největším stupněm lakomosti je to, když někdo skrblí se svým rozumem. Slabosti žen nadchnou muže, slabosti mužů pohoršují ženy. Přátelství je uměním odstupu, stejně jako láska sblížení. Kdo nepřekoná horský hřeben, nedostane se k nížině. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, sex, procházka, vaření, návštěva kina, dohánění pracovních restů, větší nákup jídla.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Přátelství je jako ozvěna, dá tolik, kolik dostane. Nutnost nám ušetří rozpaky volby. I ďábel se bojí drzé osoby. Dluh se ti do domu protáhne škvírou, ale ani vraty ho potom nevystrčíš. Rybu, co se bojí, bude mít žralok k večeři. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, poslech hudby, hraní s domácím mazlíčkem, vaření, čtení knihy, práce na zahradě, dohánění pracovních restů.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Příroda nám klade do cesty naši tupost jako past. Kdo mnoho spí, málo žije. Moudří lidé si umějí rozdělit loučení s mládím na několik desítek let. Kdo nemá odvahu být po svém ztřeštěný, má sotva odvahu být po svém chytrý. Počítej se životními zákony, ale buď také vždy připraven na výjimky. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Seznamování, setkání s blízkým člověkem, prohlížení starých fotek, návštěva kina, pomoc blízkým, dohánění pracovních restů, větší nákup jídla.

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Mladé stáří je dobré, staré mládí je k ničemu. Někdy je nepřítel, který je poblíž, lepší než přítel, který je daleko. To, že láska je všechno, je všechno, co o ní víme. Nezabolí jazyk od dobrého slova. Běžte vždy za psem a nekousne vás, pijte vždy před žízní a nedostanete ji. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva muzea, hraní s domácím mazlíčkem, vaření, plánování financí, výběr dárků, návštěva kina, dohánění pracovních restů.

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

Milovat ještě neznamená radovat se. Člověk není čáp, aby svět čistil. Žena není střevíc, z nohy ji neodhodíš. Lepší jedna vrána v pytli než na vrbě tři. Pití je škodlivé, nepití nezdravé, chyba jít nalevo, hůře jít napravo. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, návštěva rodiny, návštěva přátel, meditace, sledování televize, prohlížení starých fotek, větší nákup jídla.

X Zavřít