Horoskop na středu 24. března. Stáváme se tím, co si o sobě myslíme

24. března 2021 ∙ 01:00
Aurika Assiella
Foto: Pixabay

Zajímá vás horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na dnešní den? Podívejte se, co vám hvězdy radí tentokrát.

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Hněv milenců je obnovování lásky. Nutnost osvobozuje od utrpení rozhodnout se. Drž se věci, slova přijdou sama. Přátelé, říká se, jsou zloději času. Krach může mít tři příčiny: ženy, sázky nebo rady odborníků. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, procházka, hraní s domácím mazlíčkem, setkání s blízkým člověkem, vaření, výběr dárků, návštěva divadla.

Býk (21. 4. až 21. 5.)

Na chudáka se nevytahuj, na boháče nespoléhej. Sto dobrých skutků nestačí, jediné zlo je až moc. Nezavřou toho, kdo ukradne, jen toho, kdo špatně schová. Časem je možné si zvyknout i na ten nejhorší charakter zvláště,je-li vlastní. Přepych není nikdy nevinný. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, poslech hudby, procházka, hraní s domácím mazlíčkem, čtení knihy, plánování financí, prohlížení starých fotek.

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

S nutností je marné bojovat. Pověra je poezie života. Moc pití škodí tělu, moc reptání rozumu. Nemůžete věřit všemu, co slyšíte, ale můžete to bohužel opakovat. Kdo má v kapse peníze, pěšky nechodí. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, návštěva rodiny, plánování dovolené, setkání s blízkým člověkem, uklízení, výběr dárků, práce na zahradě.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Koktavý rád mluví a kulhavý běhá. Raděj s moudrým plakat, nežli s bláznem zpívat. Najde-li chudák groš, je falešný.. Chyby budou, dokud budou lidé. Kdo přemáhá svůj hněv, vítězí nad největším nepřítelem. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Relaxace, plánování dovolené, uklízení, vaření, čtení knihy, návštěva kina, práce na zahradě.

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Čas ubíhá různě, podle toho, s kým. Jedna dobrá matka je hodna víc než sto učitelů. Když ten největší lenoch dává línému příkazy, otevře líný jen oči. Jíst méně, ale častěji, vede k uzdravení. Optimisté akceptují to, co nemohou změnit. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva přátel, hraní s domácím mazlíčkem, relaxace, setkání s blízkým člověkem, výběr dárků, návštěva kina, pomoc blízkým.

Panna (23. 8. až 22. 9.)

Hloupý je ten, kdo nutí druhé, aby mu uvěřili. Pozdní hosti jedí kosti. Nemůžeme všichni všechno. Kde cesta přímá, nezajížděj. Buď si jist, že za vlčím uchem brzy následuje ocas. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, meditace, výběr dárků, návštěva divadla, návštěva kina, pomoc blízkým, větší nákup jídla.

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Žhavost mládí nemá k spasení o nic dále než vlažnost stáří. Jestliže tvého nepřítele sežere krokodýl, nemusíš ho za to líbat. Smíchem se velké věci rozhodnou často lépe než tvrdostí. Pokud vůbec něco stojí za námahu, je třeba to udělat pořádně. Laskavá řeč jazyku neublíží. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, výlet do přírody, povídání o životě, poslech hudby, setkání s blízkým člověkem, meditace, návštěva kina.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Dobru sluší prostota a jasnost. Pozornost a láska se vzájemně podmiňují. Nezabolí jazyk od dobrého slova. Poznat svůj vhodný čas, to je celé tajemství. Jazyk bez paměti tajemství neudrží. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva přátel, relaxace, plánování dovolené, sledování televize, plánování financí, třídění starých věcí, práce na zahradě.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Nenudí nás ten, koho potřebujeme. Láska může udělat z nejmoudřejších velké hlupáky a dát největším hlupákům moudrost. Nemůžete věřit všemu, co slyšíte, ale můžete to bohužel opakovat. Zpupnost je nutné hasit více než požár. Jazyk bez paměti tajemství neudrží. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sport, setkání s blízkým člověkem, vaření, čtení knihy, přemýšlení o budoucnosti, třídění starých věcí, větší nákup jídla.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Mladé stáří je dobré, staré mládí je k ničemu. Nejšťastnější manželství by bylo mezi hluchým mužem a slepou ženou. Pravda nemá potřebu se skrývat. Neštěstí u souseda ti rozumu nepřidá. Koně chval po měsíci a ženu po roce. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, povídání o životě, sex, hraní s domácím mazlíčkem, čtení knihy, návštěva divadla, větší nákup jídla.

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Urážku slyší ten, kdo se zlobí. Schůze je vítězství zadků nad mozkem. Kdybychom čekali na setkání s ideálem, strávili bychom celý život v čekárně. Oči otvírej rychle, ústa pomalu. Má se za to, že lidem nejvíce škodí lidé. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, poslech hudby, seznamování, meditace, výběr dárků, přemýšlení o budoucnosti, pomoc blízkým.

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

Štěstí je rovnováha mezi tím, kdo jsme a co máme. Někteří chytají ryby, jiní jen kalí vodu. Nelituj čerta, že nemá duši. Čím je člověk chudší, tím víc mu čerti přebíhají přes cestu. Nevěř člověku, který mluví hezky o každém. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, sport, procházka, vaření, návštěva kina, třídění starých věcí, větší nákup jídla.

Horoskop na čtvrtek 25. března. Milujte život a život bude milovat vás

Přečtěte si, co si pro vás na dnešní den přichystaly hvězdy! Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Beran (21. 3. až 20. 4.) Přítel by měl snášet přítelovy slabosti. Hněv milenců je obnova lásky. I když je cesta života hrbolatá, měj vyrovnanou mysl. Vlastní chyby nazýváme zkušenostmi. Lží se nevylžeš.  Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, sex, hraní s domácím mazlíčkem, vaření, čtení knihy, návštěva divadla, návštěva kina. […]

Horoskop na úterý 23. března. Nejlepší přátelé jsou ti staří

Co si pro nás hvězdy na dnešek přichystaly? Čemu se vyvarovat a které kroky naopak budou provázeny štěstěnou? Přečtěte si horoskop pro každé znamení zvěrokruhu! Beran (21. 3. až 20. 4.) Nejlepší přátelé jsou ti staří a nejlepší šaty jsou ty nové. Sousedy si nevybíráme, sousedky dosti často. Poznat svůj vhodný čas, to je celé tajemství. Lidská ústa jsou mocnější než velká řeka. Veselost je ta nejlepší apatyka.  Vhodné aktivity […]

Horoskop na pondělí 22. března. Pořádek dělá přátele

Začal nám nový týden. Na co si dát během dnešního dne největší pozor? Přečtěte si horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu! Beran (21. 3. až 20. 4.) Hloupé myšlenky mívá leckdo, jenže moudří je nevyslovují. Na vychválené hrozny ber malý košík. Koule je kostka unavená cestou. Člověk, který nemá srdce, je pouhé zvíře. Svědomí hlupáků je vždy čisté.  Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva rodiny, seznamování, relaxace, plánování dovolené, plánování financí, výběr […]

Horoskop na neděli 21. března. Odpočinek je matkou úspěchu

Víkend je ve druhé polovině. Co si pro nás na dnešek přichystaly hvězdy? Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Beran (21. 3. až 20. 4.) Svině zůstane sviní, byť na sobě zlaté sedlo měla. Peníze mají velkou moc, chytré slovo právě tak. Nedělej nic, co za tebe mohou udělat jiní. Koule je kostka unavená cestou. Běžte vždy za psem a nekousne vás, pijte vždy před žízní a nedostanete ji.  […]

Horoskop na sobotu 20. března. Začátek jara znamená nový start

Máme tu víkend. Co vám dnes radí hvězdy? Přečtěte si horoskop na sobotu 20. března pro všechny znamení zvěrokruhu. Beran (21. 3. až 20. 4.) Za podezřením a váháním často následuje lítost. Lékařská věda dosáhla takového pokroku, že nikdo na světě už není zdráv. Tragédie stáří nespočívá v tom, že je člověk starý, ale že není mladý. Nic nelze více cenit než cenu dne. Na křivou díru křivý hřebík.  Vhodné […]

X Zavřít