Horoskop na středu 24. března. Stáváme se tím, co si o sobě myslíme

24. března 2021 ∙ 01:00
Aurika Assiella
Foto: Pixabay

Zajímá vás horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na dnešní den? Podívejte se, co vám hvězdy radí tentokrát.

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Hněv milenců je obnovování lásky. Nutnost osvobozuje od utrpení rozhodnout se. Drž se věci, slova přijdou sama. Přátelé, říká se, jsou zloději času. Krach může mít tři příčiny: ženy, sázky nebo rady odborníků. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, procházka, hraní s domácím mazlíčkem, setkání s blízkým člověkem, vaření, výběr dárků, návštěva divadla.

Býk (21. 4. až 21. 5.)

Na chudáka se nevytahuj, na boháče nespoléhej. Sto dobrých skutků nestačí, jediné zlo je až moc. Nezavřou toho, kdo ukradne, jen toho, kdo špatně schová. Časem je možné si zvyknout i na ten nejhorší charakter zvláště,je-li vlastní. Přepych není nikdy nevinný. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, poslech hudby, procházka, hraní s domácím mazlíčkem, čtení knihy, plánování financí, prohlížení starých fotek.

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

S nutností je marné bojovat. Pověra je poezie života. Moc pití škodí tělu, moc reptání rozumu. Nemůžete věřit všemu, co slyšíte, ale můžete to bohužel opakovat. Kdo má v kapse peníze, pěšky nechodí. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, návštěva rodiny, plánování dovolené, setkání s blízkým člověkem, uklízení, výběr dárků, práce na zahradě.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Koktavý rád mluví a kulhavý běhá. Raděj s moudrým plakat, nežli s bláznem zpívat. Najde-li chudák groš, je falešný.. Chyby budou, dokud budou lidé. Kdo přemáhá svůj hněv, vítězí nad největším nepřítelem. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Relaxace, plánování dovolené, uklízení, vaření, čtení knihy, návštěva kina, práce na zahradě.

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Čas ubíhá různě, podle toho, s kým. Jedna dobrá matka je hodna víc než sto učitelů. Když ten největší lenoch dává línému příkazy, otevře líný jen oči. Jíst méně, ale častěji, vede k uzdravení. Optimisté akceptují to, co nemohou změnit. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva přátel, hraní s domácím mazlíčkem, relaxace, setkání s blízkým člověkem, výběr dárků, návštěva kina, pomoc blízkým.

Panna (23. 8. až 22. 9.)

Hloupý je ten, kdo nutí druhé, aby mu uvěřili. Pozdní hosti jedí kosti. Nemůžeme všichni všechno. Kde cesta přímá, nezajížděj. Buď si jist, že za vlčím uchem brzy následuje ocas. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, meditace, výběr dárků, návštěva divadla, návštěva kina, pomoc blízkým, větší nákup jídla.

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Žhavost mládí nemá k spasení o nic dále než vlažnost stáří. Jestliže tvého nepřítele sežere krokodýl, nemusíš ho za to líbat. Smíchem se velké věci rozhodnou často lépe než tvrdostí. Pokud vůbec něco stojí za námahu, je třeba to udělat pořádně. Laskavá řeč jazyku neublíží. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, výlet do přírody, povídání o životě, poslech hudby, setkání s blízkým člověkem, meditace, návštěva kina.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Dobru sluší prostota a jasnost. Pozornost a láska se vzájemně podmiňují. Nezabolí jazyk od dobrého slova. Poznat svůj vhodný čas, to je celé tajemství. Jazyk bez paměti tajemství neudrží. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva přátel, relaxace, plánování dovolené, sledování televize, plánování financí, třídění starých věcí, práce na zahradě.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Nenudí nás ten, koho potřebujeme. Láska může udělat z nejmoudřejších velké hlupáky a dát největším hlupákům moudrost. Nemůžete věřit všemu, co slyšíte, ale můžete to bohužel opakovat. Zpupnost je nutné hasit více než požár. Jazyk bez paměti tajemství neudrží. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sport, setkání s blízkým člověkem, vaření, čtení knihy, přemýšlení o budoucnosti, třídění starých věcí, větší nákup jídla.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Mladé stáří je dobré, staré mládí je k ničemu. Nejšťastnější manželství by bylo mezi hluchým mužem a slepou ženou. Pravda nemá potřebu se skrývat. Neštěstí u souseda ti rozumu nepřidá. Koně chval po měsíci a ženu po roce. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, povídání o životě, sex, hraní s domácím mazlíčkem, čtení knihy, návštěva divadla, větší nákup jídla.

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Urážku slyší ten, kdo se zlobí. Schůze je vítězství zadků nad mozkem. Kdybychom čekali na setkání s ideálem, strávili bychom celý život v čekárně. Oči otvírej rychle, ústa pomalu. Má se za to, že lidem nejvíce škodí lidé. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, poslech hudby, seznamování, meditace, výběr dárků, přemýšlení o budoucnosti, pomoc blízkým.

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

Štěstí je rovnováha mezi tím, kdo jsme a co máme. Někteří chytají ryby, jiní jen kalí vodu. Nelituj čerta, že nemá duši. Čím je člověk chudší, tím víc mu čerti přebíhají přes cestu. Nevěř člověku, který mluví hezky o každém. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, sport, procházka, vaření, návštěva kina, třídění starých věcí, větší nákup jídla.

X Zavřít