Horoskop na úterý 16. března. Je důležité, co nosíte při sobě

HoroskopAurika Assiella16. března 20214 minuty čtení
Horoskop na dnešní den

Foto: Unsplash

Co vás dnes čeká? Přečtěte si horoskop na dnešní den!

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Chceš-li se dopustit hříchu, jednej rychle a potichu. Rozum nás klame častěji nežli příroda. Kdo nemá odvahu být po svém ztřeštěný, má sotva odvahu být po svém chytrý. Panské spaní, žebrácká snídaně. Když chce člověk přemoci ostatní, musí nejdříve přemoci sám sebe. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, návštěva rodiny, sex, uklízení, čtení knihy, sledování televize, plánování financí.

Býk (21. 4. až 21. 5.)

Spousta dešťové vody zatopí pole, spousta slov utopí pravdu. Při volbě svých přátel nemůže být člověk dost obezřetný. Lidstvo má jedinou účinnou zbraň, je jí smích. Dej si pozor na nahého, který se oblékl, a na hladového, který se právě nasytil. Když nemá zloděj příležitost krást, je odkázaný na zdvořilost. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, návštěva rodiny, plánování dovolené, vaření, přemýšlení o budoucnosti, návštěva kina, větší nákup jídla.

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

Tlustí lidé žijí krátce, ale jedí déle. Je lepší nedělat nic, než něco dělat špatného. Proces tvoření legend přešel z úst lidu do oficiálních rukou. Ten, kdo stále pracuje, uspěje; ten, kdo stále jde, dojde do cíle. Lichocení nemá zuby, ale nahlodává lidské kosti. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva přátel, seznamování, relaxace, čtení knihy, plánování financí, přemýšlení o budoucnosti, pomoc blízkým.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

V lichocení špatného člověka se skrývají nástrahy. V bídě se rychleji stárne. Nikdy se nemluví tak těžko, jako když je hanba mlčet. Láska je lék od násilí a klíček k tajemství světa. Jídlo zahání hlad, učení hloupost. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, návštěva přátel, procházka, setkání s blízkým člověkem, sledování televize, návštěva kina, pomoc blízkým.

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Není většího neštěstí než člověk, který říká jedno, ale dělá druhé. Člověk se musí bát, doufat a starat se o příští den. Lepší je přátelsky odmítnout, než neochotně darovat. Čím víc advokátů, tím delší proces, čím víc lékařů, tím kratší proces. Rozum je vždy až posledním pramenem lásky. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva rodiny, seznamování, setkání s blízkým člověkem, sledování televize, plánování financí, přemýšlení o budoucnosti, dohánění pracovních restů.

Panna (23. 8. až 22. 9.)

Člověk má právo milovat, nikoliv si činit právo na druhého. Píle je největší pomocí i prostřednímu nadání. Ani největší malíř nemůže zobrazit zlomené srdce. Každý den ráno snězte žábu a nic horšího už vás nepotká. Myšlenky jsou nebezpečné, je lepší udržovat si od nich odstup. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, návštěva rodiny, návštěva přátel, sex, hraní s domácím mazlíčkem, návštěva kina, třídění starých věcí.

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Správné jednání změní i pohromu v něco dobrého. Láska je vždy náročná, přátelství vždy nezištné. Přátelství je jako ozvěna, dá tolik, kolik dostane. Dá-li pánbůh zdraví, i hříchy budou. Rodina líného, samolibého muže končí bídně. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, návštěva muzea, návštěva rodiny, čtení knihy, sledování televize, práce na zahradě, dohánění pracovních restů.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Můžeš se rozpůlit; a vyčtou ti, že ses nerozčtvrtil. Čemu se říká štědrost, je ve skutečnosti jen samolibá touha dávat. Kdo mluví, rozsévá, kdo mlčí, sklízí. Plakat nad minulým neštěstím je nejjistější prostředek, jak přivolat další. Člověk žije pouze jednou, ale ani tím si nemůžeme být jistí. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, poslech hudby, hraní s domácím mazlíčkem, uklízení, čtení knihy, prohlížení starých fotek, pomoc blízkým.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Člověk sedne na lep jen jednou. Rodinný kruh se nedělá kružítkem. Je-li náš úkol větší než my, ukáže naši malost. Největším štěstím kromě lásky je možnost tuto lásku vyjevit. Ten, kdo je k tomu předurčen, nakonec uspěje. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, návštěva přátel, hraní s domácím mazlíčkem, relaxace, setkání s blízkým člověkem, vaření, plánování financí.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Na rukou jsou cennější mozoly než vonný olej. Velké štěstí je častější než velký talent. I svatému jednou dojde trpělivost. Rozum nepochopí zájmy srdce. Láska je jako malé dítě, touží po všem, co má na očích. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, poslech hudby, sledování filmů, relaxace, setkání s blízkým člověkem, sledování televize, třídění starých věcí.

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Jste-li na pochybách, říkejte pravdu. Buď sám sebou, stejně to dlouho neutajíš. Neexistuje nevinná lež. Nic není tak krásné jako to, co neexistuje. Dobráci jsou lidé, kteří nám ještě nestačili ublížit. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, návštěva přátel, sport, meditace, prohlížení starých fotek, přemýšlení o budoucnosti, návštěva divadla.

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

Život je škola, v níž nezdar je lepším učitelem než zdar. Jednou dává, kdo je požádán, dvakrát kdo se nedá prosit. Stále si připomínej, kdo jsou ti, jejichž uznání chceš sklízet. Každý chce dlouho žít, ale nikdo nechce stárnout. Kdo se sám chválí, brzy najde posměváčka. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, sport, hraní s domácím mazlíčkem, seznamování, plánování financí, přemýšlení o budoucnosti, návštěva divadla.

Nepřehlédněte

Horoskop na neděli 7. března. Pozor na lidi ve vašem okolí! • Víkend se nám překulil do druhé poloviny. Co si pro nás na dnešek přichystaly hvězdy? Přečtěte si svlj vlastní horoskop!

Horoskop na úterý 9. března. Dávejte si pozor na pomluvy • Co si pro nás na dnešní den přichystaly hvězdy? Čemu se vyvarovat a které kroky naopak budou provázeny štěstěnou? Přečtěte si horoskop na dnešní den pro každé znamení zvěrokruhu!

Horoskop na středu 17. března. Pozdní hosti jedí kosti • Pracovní týden se dnes přehoupne do své druhé poloviny. Pokud vás zajímá váš dnešní horoskop, jste tu správně. Opět pro vás máme předpověď pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na neděli 21. března. Odpočinek je matkou úspěchu • Víkend je ve druhé polovině. Co si pro nás na dnešek přichystaly hvězdy? Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na středu 24. března. Stáváme se tím, co si o sobě myslíme • Zajímá vás horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na dnešní den? Podívejte se, co vám hvězdy radí tentokrát.

Horoskop na sobotu 13. března. Přichází příležitosti pro neobvyklá setkání • Víkend je konečně tady a s ním i horoskop na sobotu. Co vás dnes čeká a nemine? A čemu byste se měli raději vyhnout? Dobře to vypadá hlavně pro Štíry, Střelce a Kozorohy. Naopak pozor by si měli dávat zejména zrozenci ve znamení Vah.

Horoskop na neděli 14. března. Radujte se i z těch nejmenších maličkostí! • Před námi je druhá polovina víkendu a vy se už jistě netrpělivě ptáte, co vás čeká a nemine. Přinášíme horoskop na neděli pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na sobotu 20. března. Začátek jara znamená nový start • Máme tu víkend. Co vám dnes radí hvězdy? Přečtěte si horoskop na sobotu 20. března pro všechny znamení zvěrokruhu.

Horoskop na pátek 19. března. Všechno má svůj smysl • Horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na dnešní den. Co všechno vás čeká a nemine? Přečtěte si svou dnešní předpověď!

Horoskop na pondělí 8. března. Všechna znamení nyní řeší hlavně lásku • Začal nový týden. Co si pro nás nachystaly hvězdy na dnešní den? Přinášíme vám poselství pro všech dvanáct znamení zvěrokruhu.

Horoskop na čtvrtek 25. března. Milujte život a život bude milovat vás • Přečtěte si, co si pro vás na dnešní den přichystaly hvězdy! Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Týdenní horoskop 6.–12. září. Panny musí hlídat své hranice, Vodnáři se setkají se strachem • Začal nový týden a vás jistě zajímá, jaký bude. S pomocí hvězdiček jsem pro vás připravila týdenní horoskop, který poodhaluje následující dny pro všechna znamení zvěrokruhu. Přeji vám úspěšný a láskou naplněný týden!

Horoskop na čtvrtek 11. března. Dobře rozmýšlejte svá přání • Týden se nám překulil do své druhé poloviny. Co si pro vás hvězdy přichystaly na čtvrteční den? Přečtěte si svůj dnešní horoskop!

Horoskop na čtvrtek 18. března. Úspěchu dosáhneme mnoha maličkostmi • Přečtěte si, co si pro vás na dnešní den přichystaly hvězdy! Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na pátek 5. března. Co vám dnes radí hvězdy? • Víkend je za dveřmi a my vám přinášíme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu pro dnešní den. Přejeme, aby vaše dnešní pouť životem byla příjemná a poučující.

Horoskop na středu 10. března. Sklízíme, co jsme zasadili • Pracovní týden se dnes přehoupne do druhé poloviny a vy se už jistě ptáte, jaký je váš středeční horoskop. Přečtěte si, co vám radí nebeská tělesa.

Horoskop na dnešní den

Horoskop na sobotu 6. března. Tohle vám dnes radí hvězdy • Začal nám víkend. Na co si dát během dnešního dne největší pozor? A jaké aktivity nám hvězdy doporučují? Přečtěte si svůj horoskop!

Horoskop na pátek 12. března. Nejdříve myslete, pak konejte • Víkend už je konečně za dveřmi. Pokud vás zajímá, co všechno vám na pátek radí hvězdná tělesa, přečtěte si náš horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na pondělí 15. března. Všechny problémy se jednou vyřeší • Začal nový týden a my pro vás máme pravidelný horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vám dnes vypráví Vesmír.

Horoskop na úterý 23. března. Nejlepší přátelé jsou ti staří • Co si pro nás hvězdy na dnešek přichystaly? Čemu se vyvarovat a které kroky naopak budou provázeny štěstěnou? Přečtěte si horoskop pro každé znamení zvěrokruhu!