Horoskop na úterý 16. března. Je důležité, co nosíte při sobě

16. března 2021 ∙ 01:00
Aurika Assiella
Horoskop na dnešní den
Foto: Unsplash

Co vás dnes čeká? Přečtěte si horoskop na dnešní den!

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Chceš-li se dopustit hříchu, jednej rychle a potichu. Rozum nás klame častěji nežli příroda. Kdo nemá odvahu být po svém ztřeštěný, má sotva odvahu být po svém chytrý. Panské spaní, žebrácká snídaně. Když chce člověk přemoci ostatní, musí nejdříve přemoci sám sebe. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, návštěva rodiny, sex, uklízení, čtení knihy, sledování televize, plánování financí.

Býk (21. 4. až 21. 5.)

Spousta dešťové vody zatopí pole, spousta slov utopí pravdu. Při volbě svých přátel nemůže být člověk dost obezřetný. Lidstvo má jedinou účinnou zbraň, je jí smích. Dej si pozor na nahého, který se oblékl, a na hladového, který se právě nasytil. Když nemá zloděj příležitost krást, je odkázaný na zdvořilost. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, návštěva rodiny, plánování dovolené, vaření, přemýšlení o budoucnosti, návštěva kina, větší nákup jídla.

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

Tlustí lidé žijí krátce, ale jedí déle. Je lepší nedělat nic, než něco dělat špatného. Proces tvoření legend přešel z úst lidu do oficiálních rukou. Ten, kdo stále pracuje, uspěje; ten, kdo stále jde, dojde do cíle. Lichocení nemá zuby, ale nahlodává lidské kosti. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva přátel, seznamování, relaxace, čtení knihy, plánování financí, přemýšlení o budoucnosti, pomoc blízkým.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

V lichocení špatného člověka se skrývají nástrahy. V bídě se rychleji stárne. Nikdy se nemluví tak těžko, jako když je hanba mlčet. Láska je lék od násilí a klíček k tajemství světa. Jídlo zahání hlad, učení hloupost. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, návštěva přátel, procházka, setkání s blízkým člověkem, sledování televize, návštěva kina, pomoc blízkým.

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Není většího neštěstí než člověk, který říká jedno, ale dělá druhé. Člověk se musí bát, doufat a starat se o příští den. Lepší je přátelsky odmítnout, než neochotně darovat. Čím víc advokátů, tím delší proces, čím víc lékařů, tím kratší proces. Rozum je vždy až posledním pramenem lásky. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva rodiny, seznamování, setkání s blízkým člověkem, sledování televize, plánování financí, přemýšlení o budoucnosti, dohánění pracovních restů.

Panna (23. 8. až 22. 9.)

Člověk má právo milovat, nikoliv si činit právo na druhého. Píle je největší pomocí i prostřednímu nadání. Ani největší malíř nemůže zobrazit zlomené srdce. Každý den ráno snězte žábu a nic horšího už vás nepotká. Myšlenky jsou nebezpečné, je lepší udržovat si od nich odstup. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, návštěva rodiny, návštěva přátel, sex, hraní s domácím mazlíčkem, návštěva kina, třídění starých věcí.

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Správné jednání změní i pohromu v něco dobrého. Láska je vždy náročná, přátelství vždy nezištné. Přátelství je jako ozvěna, dá tolik, kolik dostane. Dá-li pánbůh zdraví, i hříchy budou. Rodina líného, samolibého muže končí bídně. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, návštěva muzea, návštěva rodiny, čtení knihy, sledování televize, práce na zahradě, dohánění pracovních restů.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Můžeš se rozpůlit; a vyčtou ti, že ses nerozčtvrtil. Čemu se říká štědrost, je ve skutečnosti jen samolibá touha dávat. Kdo mluví, rozsévá, kdo mlčí, sklízí. Plakat nad minulým neštěstím je nejjistější prostředek, jak přivolat další. Člověk žije pouze jednou, ale ani tím si nemůžeme být jistí. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, poslech hudby, hraní s domácím mazlíčkem, uklízení, čtení knihy, prohlížení starých fotek, pomoc blízkým.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Člověk sedne na lep jen jednou. Rodinný kruh se nedělá kružítkem. Je-li náš úkol větší než my, ukáže naši malost. Největším štěstím kromě lásky je možnost tuto lásku vyjevit. Ten, kdo je k tomu předurčen, nakonec uspěje. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, návštěva přátel, hraní s domácím mazlíčkem, relaxace, setkání s blízkým člověkem, vaření, plánování financí.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Na rukou jsou cennější mozoly než vonný olej. Velké štěstí je častější než velký talent. I svatému jednou dojde trpělivost. Rozum nepochopí zájmy srdce. Láska je jako malé dítě, touží po všem, co má na očích. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, poslech hudby, sledování filmů, relaxace, setkání s blízkým člověkem, sledování televize, třídění starých věcí.

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Jste-li na pochybách, říkejte pravdu. Buď sám sebou, stejně to dlouho neutajíš. Neexistuje nevinná lež. Nic není tak krásné jako to, co neexistuje. Dobráci jsou lidé, kteří nám ještě nestačili ublížit. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, návštěva přátel, sport, meditace, prohlížení starých fotek, přemýšlení o budoucnosti, návštěva divadla.

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

Život je škola, v níž nezdar je lepším učitelem než zdar. Jednou dává, kdo je požádán, dvakrát kdo se nedá prosit. Stále si připomínej, kdo jsou ti, jejichž uznání chceš sklízet. Každý chce dlouho žít, ale nikdo nechce stárnout. Kdo se sám chválí, brzy najde posměváčka. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, sport, hraní s domácím mazlíčkem, seznamování, plánování financí, přemýšlení o budoucnosti, návštěva divadla.

X Zavřít