Horoskop na úterý 23. března. Nejlepší přátelé jsou ti staří

HoroskopAurika Assiella23. března 20214 minuty čtení

Foto: Pixabay

Co si pro nás hvězdy na dnešek přichystaly? Čemu se vyvarovat a které kroky naopak budou provázeny štěstěnou? Přečtěte si horoskop pro každé znamení zvěrokruhu!

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Nejlepší přátelé jsou ti staří a nejlepší šaty jsou ty nové. Sousedy si nevybíráme, sousedky dosti často. Poznat svůj vhodný čas, to je celé tajemství. Lidská ústa jsou mocnější než velká řeka. Veselost je ta nejlepší apatyka. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, čtení knihy, meditace, sledování televize, návštěva divadla, třídění starých věcí, dohánění pracovních restů.

Býk (21. 4. až 21. 5.)

Lepší stará mísa plná než nová prázdná. Řvaním nevezmeš, nadávkami nevyprosíš. Ten, kdo neumí ignorovat klepy, neuspěje. Tragédie stáří nespočívá v tom, že je člověk starý, ale že není mladý. Mnohý káže, čemu sám nevěří. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sport, seznamování, prohlížení starých fotek, přemýšlení o budoucnosti, práce na zahradě, dohánění pracovních restů, větší nákup jídla.

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

Zbabělost je vědět, co se má dělat, a nedělat to. Klid v lásce je klid nepříjemný. Zuřivost a hněv vrhá rozum do záhuby. Raději kapku štěstí než bečku rumu. Rozčilování je pomsta na vlastním zdraví za cizí blbost. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, návštěva přátel, uklízení, přemýšlení o budoucnosti, návštěva kina, pomoc blízkým, větší nákup jídla.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Kdo pohrdá marnou slávou, získá slávu skutečnou. Něco jiného mají lidé uzavřeno v srdci, něco jiného mají na jazyku. Láska buď neodpouští nic, nebo odpouští všecko. Peníze jsou nenasytné, samotným se jim stýská, chtějí se rozmnožovat. Chyby budou, dokud budou lidé. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva muzea, návštěva rodiny, seznamování, plánování dovolené, uklízení, sledování televize, návštěva kina.

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Za podezřením a váháním často následuje lítost. Jednou dává, kdo je požádán, dvakrát kdo se nedá prosit. Ignoranti jednoduše nechtějí vidět to, že jsou slepí. Kde jedí jez, kde pijí pij, a kde dělají, jdi pryč, nepřekážej. Zlaté pravidlo říká, že žádné zlaté pravidlo neexistuje. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva přátel, relaxace, uklízení, vaření, plánování financí, prohlížení starých fotek, práce na zahradě.

Panna (23. 8. až 22. 9.)

Opovržení se bojí, kdo si je zaslouží. Láska může udělat z nejmoudřejších velké hlupáky a dát největším hlupákům moudrost. Řekni pravdu a rychle odejdi. Lakomec nemá majetek, majetek má jeho. Pravda může počkat, má před sebou dlouhý život. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sex, sport, procházka, seznamování, plánování dovolené, uklízení, prohlížení starých fotek.

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Zaslepenost bývá krátká, lítost dlouhá. Není boháče vynikajícího v ctnosti. Na světě je vždy o jednoho hlupáka víc, než si každý myslí. Neříkej pravdu do očí, sic na tebe kyj vyskočí. Kde jedí jez, kde pijí pij, a kde dělají, jdi pryč, nepřekážej. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, návštěva muzea, sex, hraní s domácím mazlíčkem, čtení knihy, prohlížení starých fotek, práce na zahradě.

Střelec (24. 10. až 22. 11.)

Host v nevhodnou dobu je horší než tatarský nájezd. I lev se musí bránit proti mouchám. Oči jsou bránou lásky. Láska a nenávist jsou dva rohy na hlavě jednoho býka. Je lepší vyrazit brzy ráno, než kráčet v noci s pochodní. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, výlet do přírody, sledování filmů, meditace, prohlížení starých fotek, návštěva divadla, pomoc blízkým.

Kozoroh (23. 11. až 21. 12.)

Není většího neštěstí než člověk, který říká jedno, ale dělá druhé. Je trpké za dobrotu sklidit špatnou odměnu. I taška na střeše se jednou obrátí. Netrhej zuby z cizí huby. Moudřejší nemají ustupovat vždycky. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, povídání o životě, poslech hudby, návštěva muzea, uklízení, meditace, třídění starých věcí.

Vodnář (22. 12. až 20. 1.)

Lidé milují bohaté, psi koušou chudé. Láska je jako dítě, které touží po všem, čeho může dosáhnout. Nejlépe poznáme charakter člověka v peněžních záležitostech, při pití a v hněvu. Zvítězit mohou ti, kdo věří, že mohou. O čem nelze mluvit, o tom je třeba mlčet. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, sledování filmů, sex, seznamování, uklízení, čtení knihy, třídění starých věcí.

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Láska ukazuje cíl života, rozum prostředky, kterými je možné jej uskutečnit. Rozvažováním se ztrácí příležitost. Není boháče vynikajícího v ctnosti. Hlupáci jsou všichni, kteří na ně vypadají a polovina těch, kteří na ně nevypadají. Hlavní město je to, v němž žiješ. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sledování filmů, hraní s domácím mazlíčkem, relaxace, sledování televize, plánování financí, výběr dárků, návštěva divadla.

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

Všechno přijde lehčí těm, kteří to čekají. Neexistuje nevinná lež. Na světě je vždy o jednoho hlupáka víc, než si každý myslí. Pochybnost je jedním ze jmen pro inteligenci. Kdo spoléhá jen na osud, bude nahý a bosý. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva muzea, sport, procházka, seznamování, vaření, meditace, větší nákup jídla.

Nepřehlédněte

Horoskop na úterý 9. března. Dávejte si pozor na pomluvy • Co si pro nás na dnešní den přichystaly hvězdy? Čemu se vyvarovat a které kroky naopak budou provázeny štěstěnou? Přečtěte si horoskop na dnešní den pro každé znamení zvěrokruhu!

Horoskop na neděli 14. března. Radujte se i z těch nejmenších maličkostí! • Před námi je druhá polovina víkendu a vy se už jistě netrpělivě ptáte, co vás čeká a nemine. Přinášíme horoskop na neděli pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na sobotu 6. března. Tohle vám dnes radí hvězdy • Začal nám víkend. Na co si dát během dnešního dne největší pozor? A jaké aktivity nám hvězdy doporučují? Přečtěte si svůj horoskop!

Horoskop na neděli 7. března. Pozor na lidi ve vašem okolí! • Víkend se nám překulil do druhé poloviny. Co si pro nás na dnešek přichystaly hvězdy? Přečtěte si svlj vlastní horoskop!

Horoskop na čtvrtek 11. března. Dobře rozmýšlejte svá přání • Týden se nám překulil do své druhé poloviny. Co si pro vás hvězdy přichystaly na čtvrteční den? Přečtěte si svůj dnešní horoskop!

Horoskop na čtvrtek 25. března. Milujte život a život bude milovat vás • Přečtěte si, co si pro vás na dnešní den přichystaly hvězdy! Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na středu 17. března. Pozdní hosti jedí kosti • Pracovní týden se dnes přehoupne do své druhé poloviny. Pokud vás zajímá váš dnešní horoskop, jste tu správně. Opět pro vás máme předpověď pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na pátek 5. března. Co vám dnes radí hvězdy? • Víkend je za dveřmi a my vám přinášíme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu pro dnešní den. Přejeme, aby vaše dnešní pouť životem byla příjemná a poučující.

Horoskop na sobotu 13. března. Přichází příležitosti pro neobvyklá setkání • Víkend je konečně tady a s ním i horoskop na sobotu. Co vás dnes čeká a nemine? A čemu byste se měli raději vyhnout? Dobře to vypadá hlavně pro Štíry, Střelce a Kozorohy. Naopak pozor by si měli dávat zejména zrozenci ve znamení Vah.

Horoskop na pondělí 15. března. Všechny problémy se jednou vyřeší • Začal nový týden a my pro vás máme pravidelný horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vám dnes vypráví Vesmír.

Horoskop na čtvrtek 18. března. Úspěchu dosáhneme mnoha maličkostmi • Přečtěte si, co si pro vás na dnešní den přichystaly hvězdy! Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na neděli 21. března. Odpočinek je matkou úspěchu • Víkend je ve druhé polovině. Co si pro nás na dnešek přichystaly hvězdy? Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na středu 24. března. Stáváme se tím, co si o sobě myslíme • Zajímá vás horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na dnešní den? Podívejte se, co vám hvězdy radí tentokrát.

Horoskop na pátek 12. března. Nejdříve myslete, pak konejte • Víkend už je konečně za dveřmi. Pokud vás zajímá, co všechno vám na pátek radí hvězdná tělesa, přečtěte si náš horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na sobotu 20. března. Začátek jara znamená nový start • Máme tu víkend. Co vám dnes radí hvězdy? Přečtěte si horoskop na sobotu 20. března pro všechny znamení zvěrokruhu.

Horoskop na pondělí 8. března. Všechna znamení nyní řeší hlavně lásku • Začal nový týden. Co si pro nás nachystaly hvězdy na dnešní den? Přinášíme vám poselství pro všech dvanáct znamení zvěrokruhu.

Horoskop na úterý 16. března. Je důležité, co nosíte při sobě • Co vás dnes čeká? Přečtěte si horoskop na dnešní den!

Horoskop na dnešní den

Horoskop na pondělí 22. března. Pořádek dělá přátele • Začal nám nový týden. Na co si dát během dnešního dne největší pozor? Přečtěte si horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu!

Horoskop na pátek 19. března. Všechno má svůj smysl • Horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na dnešní den. Co všechno vás čeká a nemine? Přečtěte si svou dnešní předpověď!

Týdenní horoskop 6.–12. září. Panny musí hlídat své hranice, Vodnáři se setkají se strachem • Začal nový týden a vás jistě zajímá, jaký bude. S pomocí hvězdiček jsem pro vás připravila týdenní horoskop, který poodhaluje následující dny pro všechna znamení zvěrokruhu. Přeji vám úspěšný a láskou naplněný týden!