Horoskop na úterý 23. března. Nejlepší přátelé jsou ti staří

23. března 2021 ∙ 01:00
Aurika Assiella
Foto: Pixabay

Co si pro nás hvězdy na dnešek přichystaly? Čemu se vyvarovat a které kroky naopak budou provázeny štěstěnou? Přečtěte si horoskop pro každé znamení zvěrokruhu!

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Nejlepší přátelé jsou ti staří a nejlepší šaty jsou ty nové. Sousedy si nevybíráme, sousedky dosti často. Poznat svůj vhodný čas, to je celé tajemství. Lidská ústa jsou mocnější než velká řeka. Veselost je ta nejlepší apatyka. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, čtení knihy, meditace, sledování televize, návštěva divadla, třídění starých věcí, dohánění pracovních restů.

Býk (21. 4. až 21. 5.)

Lepší stará mísa plná než nová prázdná. Řvaním nevezmeš, nadávkami nevyprosíš. Ten, kdo neumí ignorovat klepy, neuspěje. Tragédie stáří nespočívá v tom, že je člověk starý, ale že není mladý. Mnohý káže, čemu sám nevěří. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sport, seznamování, prohlížení starých fotek, přemýšlení o budoucnosti, práce na zahradě, dohánění pracovních restů, větší nákup jídla.

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

Zbabělost je vědět, co se má dělat, a nedělat to. Klid v lásce je klid nepříjemný. Zuřivost a hněv vrhá rozum do záhuby. Raději kapku štěstí než bečku rumu. Rozčilování je pomsta na vlastním zdraví za cizí blbost. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, návštěva přátel, uklízení, přemýšlení o budoucnosti, návštěva kina, pomoc blízkým, větší nákup jídla.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Kdo pohrdá marnou slávou, získá slávu skutečnou. Něco jiného mají lidé uzavřeno v srdci, něco jiného mají na jazyku. Láska buď neodpouští nic, nebo odpouští všecko. Peníze jsou nenasytné, samotným se jim stýská, chtějí se rozmnožovat. Chyby budou, dokud budou lidé. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva muzea, návštěva rodiny, seznamování, plánování dovolené, uklízení, sledování televize, návštěva kina.

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Za podezřením a váháním často následuje lítost. Jednou dává, kdo je požádán, dvakrát kdo se nedá prosit. Ignoranti jednoduše nechtějí vidět to, že jsou slepí. Kde jedí jez, kde pijí pij, a kde dělají, jdi pryč, nepřekážej. Zlaté pravidlo říká, že žádné zlaté pravidlo neexistuje. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva přátel, relaxace, uklízení, vaření, plánování financí, prohlížení starých fotek, práce na zahradě.

Panna (23. 8. až 22. 9.)

Opovržení se bojí, kdo si je zaslouží. Láska může udělat z nejmoudřejších velké hlupáky a dát největším hlupákům moudrost. Řekni pravdu a rychle odejdi. Lakomec nemá majetek, majetek má jeho. Pravda může počkat, má před sebou dlouhý život. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sex, sport, procházka, seznamování, plánování dovolené, uklízení, prohlížení starých fotek.

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Zaslepenost bývá krátká, lítost dlouhá. Není boháče vynikajícího v ctnosti. Na světě je vždy o jednoho hlupáka víc, než si každý myslí. Neříkej pravdu do očí, sic na tebe kyj vyskočí. Kde jedí jez, kde pijí pij, a kde dělají, jdi pryč, nepřekážej. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, návštěva muzea, sex, hraní s domácím mazlíčkem, čtení knihy, prohlížení starých fotek, práce na zahradě.

Střelec (24. 10. až 22. 11.)

Host v nevhodnou dobu je horší než tatarský nájezd. I lev se musí bránit proti mouchám. Oči jsou bránou lásky. Láska a nenávist jsou dva rohy na hlavě jednoho býka. Je lepší vyrazit brzy ráno, než kráčet v noci s pochodní. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, výlet do přírody, sledování filmů, meditace, prohlížení starých fotek, návštěva divadla, pomoc blízkým.

Kozoroh (23. 11. až 21. 12.)

Není většího neštěstí než člověk, který říká jedno, ale dělá druhé. Je trpké za dobrotu sklidit špatnou odměnu. I taška na střeše se jednou obrátí. Netrhej zuby z cizí huby. Moudřejší nemají ustupovat vždycky. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, povídání o životě, poslech hudby, návštěva muzea, uklízení, meditace, třídění starých věcí.

Vodnář (22. 12. až 20. 1.)

Lidé milují bohaté, psi koušou chudé. Láska je jako dítě, které touží po všem, čeho může dosáhnout. Nejlépe poznáme charakter člověka v peněžních záležitostech, při pití a v hněvu. Zvítězit mohou ti, kdo věří, že mohou. O čem nelze mluvit, o tom je třeba mlčet. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, sledování filmů, sex, seznamování, uklízení, čtení knihy, třídění starých věcí.

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Láska ukazuje cíl života, rozum prostředky, kterými je možné jej uskutečnit. Rozvažováním se ztrácí příležitost. Není boháče vynikajícího v ctnosti. Hlupáci jsou všichni, kteří na ně vypadají a polovina těch, kteří na ně nevypadají. Hlavní město je to, v němž žiješ. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sledování filmů, hraní s domácím mazlíčkem, relaxace, sledování televize, plánování financí, výběr dárků, návštěva divadla.

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

Všechno přijde lehčí těm, kteří to čekají. Neexistuje nevinná lež. Na světě je vždy o jednoho hlupáka víc, než si každý myslí. Pochybnost je jedním ze jmen pro inteligenci. Kdo spoléhá jen na osud, bude nahý a bosý. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva muzea, sport, procházka, seznamování, vaření, meditace, větší nákup jídla.

X Zavřít