Horoskop na úterý 9. března. Dávejte si pozor na pomluvy

9. března 2021 ∙ 01:00
Aurika Assiella
Foto: Pixabay

Co si pro nás na dnešní den přichystaly hvězdy? Čemu se vyvarovat a které kroky naopak budou provázeny štěstěnou? Přečtěte si horoskop na dnešní den pro každé znamení zvěrokruhu!

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Někdo musí vyzkoušet, kudy cesta nevede. Vtipnou lichotku snese i ten nejskromnější. Naděje je půjčka štěstí. Hořká slova jsou lék, sladká slova přinášejí nemoc. Chyby budou, dokud budou lidé. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Seznamování, relaxace, plánování dovolené, čtení knihy, sledování televize, třídění starých věcí, pomoc blízkým.

Býk (21. 4. až 21. 5.)

Opravdovým zdrojem poznání je omyl. Nazvěte svůj omyl zkušeností, a jeho tíže hned bude poloviční. Největší předností některých mužů je jejich žena. Zdrženlivost v jídle je buď láska k vlastnímu zdraví, nebo neschopnost pořádně se najíst. Na pevnině je mnohem více trosečníků, nežli na otevřeném moři. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, sledování filmů, návštěva muzea, návštěva přátel, procházka, sledování televize, třídění starých věcí.

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

Když někdo neumí tancovat, řekne, že je hrbolatá země. Kdo se chce zbláznit, musí mít rozum. Oddávej se lži, jen dokud paměť slouží. Pomáhá se oklamaným, ne klamajícím. Objížďky jsou jedinečnou příležitostí, jak konečně poznat svou vlast. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, setkání s blízkým člověkem, uklízení, čtení knihy, výběr dárků, přemýšlení o budoucnosti, dohánění pracovních restů.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Na louce naděje se pase mnoho hlupáků. Když chce člověk lhát, nemusí si na to vybírat zvláštní den. Člověk se může zbláznit, když ho přirovnáš k jinému. Nebuď jako med, sic tě mouchy sežerou. Dej nemocným, ale ne líným. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, sex, sport, hraní s domácím mazlíčkem, setkání s blízkým člověkem, sledování televize, dohánění pracovních restů.

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Méně se raduj, pak budeš mít i menší žal. Co jsme se jen natrápili pro to, co se nestalo, ale mohlo se stát. K tomu, aby uškodil, má každý dost sil. Láska je ze tří čtvrtin zvědavost. Velikost přírody se pozná na drobnostech. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, sledování filmů, sex, procházka, čtení knihy, přemýšlení o budoucnosti, třídění starých věcí.

Panna (23. 8. až 22. 9.)

Sám není nikdo dost moudrý. Člověk sedne na lep jen jednou. Není nic ubožejšího než špatné svědomí. Hořká slova jsou lék, sladká slova přinášejí nemoc. Nejlepší rada opakovaná třikrát, unudí i psa. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, návštěva přátel, relaxace, plánování financí, návštěva divadla, třídění starých věcí, větší nákup jídla.

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Není nic krásnějšího než děsit lidi za peníze. Kdo spoléhá jen na osud, bude nahý a bosý. Pošli hlupáka na ryby a přinese žábu. Trpaslík zůstane trpaslíkem i na hřebeni velehor. Běžte vždy za psem a nekousne vás, pijte vždy před žízní a nedostanete ji. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, návštěva muzea, sex, procházka, pomoc blízkým, dohánění pracovních restů, větší nákup jídla.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Trpaslíkům se musíš klanět hodně hluboko. Nejvíc ze všeho se lidé zajímají o to, co se jich netýká. Když nás vášeň omrzí, kdekdo nás obdivuje, s jakou silou vůle jsme ji překonali. Sousedy si nevybíráme, sousedky dosti často. Přesnost je umění odhadnout, o kolik se zpozdí ten druhý. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, sport, seznamování, uklízení, vaření, plánování financí, práce na zahradě.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Zrady i nevěry pocházejí většinou ze slabosti, ne ze záměru. Lepší jedna vrána v pytli než na vrbě tři. Jste-li v úzkých, mluvte ze široka. Nedokončená práce ztrácí smysl. Když si velbloud zašpásuje, je zahrada v háji. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, návštěva přátel, seznamování, vaření, čtení knihy, prohlížení starých fotek, výběr dárků.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Přátelství je jako ozvěna, dá tolik, kolik dostane. Lásce netřeba ukazovat prstem. Největším úspěchem soudobé civilizace je, že vytvořila bytosti, které ji dokážou snést. Když nemá zloděj příležitost krást, je odkázaný na zdvořilost. Bohatství je jako moucha, jednou na orchideji, podruhé na hnoji. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, hraní s domácím mazlíčkem, seznamování, meditace, prohlížení starých fotek, výběr dárků, návštěva divadla.

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Pomáhat druhým je víc, než vynikat nad ně.. Dobré slovo hubu nespálí. Drobné potíže se nedrží toho, kdo na ně nemá čas. Přesnost okrádá člověka o čas. Osli podobní lidem nejsou, ale lidí podobných oslům je dost. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sex, uklízení, čtení knihy, plánování financí, prohlížení starých fotek, návštěva divadla, pomoc blízkým.

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

U jiných milujeme dokonalost, u sebe jen sebe. Kdo nezkusil hořkost, neví jak chutná. Nedělej nic, co za tebe mohou udělat jiní. Slast a láska jsou křídly k velkým činům. Otvírej oči, ne ústa. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, návštěva přátel, plánování dovolené, čtení knihy, návštěva divadla, pomoc blízkým, dohánění pracovních restů.

Horoskop na čtvrtek 25. března. Milujte život a život bude milovat vás

Přečtěte si, co si pro vás na dnešní den přichystaly hvězdy! Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Beran (21. 3. až 20. 4.) Přítel by měl snášet přítelovy slabosti. Hněv milenců je obnova lásky. I když je cesta života hrbolatá, měj vyrovnanou mysl. Vlastní chyby nazýváme zkušenostmi. Lží se nevylžeš.  Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, sex, hraní s domácím mazlíčkem, vaření, čtení knihy, návštěva divadla, návštěva kina. […]

Horoskop na středu 24. března. Stáváme se tím, co si o sobě myslíme

Zajímá vás horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na dnešní den? Podívejte se, co vám hvězdy radí tentokrát. Beran (21. 3. až 20. 4.) Hněv milenců je obnovování lásky. Nutnost osvobozuje od utrpení rozhodnout se. Drž se věci, slova přijdou sama. Přátelé, říká se, jsou zloději času. Krach může mít tři příčiny: ženy, sázky nebo rady odborníků.  Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, procházka, hraní s domácím mazlíčkem, setkání s blízkým […]

Horoskop na úterý 23. března. Nejlepší přátelé jsou ti staří

Co si pro nás hvězdy na dnešek přichystaly? Čemu se vyvarovat a které kroky naopak budou provázeny štěstěnou? Přečtěte si horoskop pro každé znamení zvěrokruhu! Beran (21. 3. až 20. 4.) Nejlepší přátelé jsou ti staří a nejlepší šaty jsou ty nové. Sousedy si nevybíráme, sousedky dosti často. Poznat svůj vhodný čas, to je celé tajemství. Lidská ústa jsou mocnější než velká řeka. Veselost je ta nejlepší apatyka.  Vhodné aktivity […]

Horoskop na pondělí 22. března. Pořádek dělá přátele

Začal nám nový týden. Na co si dát během dnešního dne největší pozor? Přečtěte si horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu! Beran (21. 3. až 20. 4.) Hloupé myšlenky mívá leckdo, jenže moudří je nevyslovují. Na vychválené hrozny ber malý košík. Koule je kostka unavená cestou. Člověk, který nemá srdce, je pouhé zvíře. Svědomí hlupáků je vždy čisté.  Vhodné aktivity pro dnešní den: Návštěva rodiny, seznamování, relaxace, plánování dovolené, plánování financí, výběr […]

Horoskop na neděli 21. března. Odpočinek je matkou úspěchu

Víkend je ve druhé polovině. Co si pro nás na dnešek přichystaly hvězdy? Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Beran (21. 3. až 20. 4.) Svině zůstane sviní, byť na sobě zlaté sedlo měla. Peníze mají velkou moc, chytré slovo právě tak. Nedělej nic, co za tebe mohou udělat jiní. Koule je kostka unavená cestou. Běžte vždy za psem a nekousne vás, pijte vždy před žízní a nedostanete ji.  […]

X Zavřít