Horoskop na úterý 9. března. Dávejte si pozor na pomluvy

HoroskopAurika Assiella9. března 20214 minuty čtení

Foto: Pixabay

Co si pro nás na dnešní den přichystaly hvězdy? Čemu se vyvarovat a které kroky naopak budou provázeny štěstěnou? Přečtěte si horoskop na dnešní den pro každé znamení zvěrokruhu!

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Někdo musí vyzkoušet, kudy cesta nevede. Vtipnou lichotku snese i ten nejskromnější. Naděje je půjčka štěstí. Hořká slova jsou lék, sladká slova přinášejí nemoc. Chyby budou, dokud budou lidé. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Seznamování, relaxace, plánování dovolené, čtení knihy, sledování televize, třídění starých věcí, pomoc blízkým.

Býk (21. 4. až 21. 5.)

Opravdovým zdrojem poznání je omyl. Nazvěte svůj omyl zkušeností, a jeho tíže hned bude poloviční. Největší předností některých mužů je jejich žena. Zdrženlivost v jídle je buď láska k vlastnímu zdraví, nebo neschopnost pořádně se najíst. Na pevnině je mnohem více trosečníků, nežli na otevřeném moři. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, sledování filmů, návštěva muzea, návštěva přátel, procházka, sledování televize, třídění starých věcí.

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

Když někdo neumí tancovat, řekne, že je hrbolatá země. Kdo se chce zbláznit, musí mít rozum. Oddávej se lži, jen dokud paměť slouží. Pomáhá se oklamaným, ne klamajícím. Objížďky jsou jedinečnou příležitostí, jak konečně poznat svou vlast. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, setkání s blízkým člověkem, uklízení, čtení knihy, výběr dárků, přemýšlení o budoucnosti, dohánění pracovních restů.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Na louce naděje se pase mnoho hlupáků. Když chce člověk lhát, nemusí si na to vybírat zvláštní den. Člověk se může zbláznit, když ho přirovnáš k jinému. Nebuď jako med, sic tě mouchy sežerou. Dej nemocným, ale ne líným. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Nakupování na internetu, sex, sport, hraní s domácím mazlíčkem, setkání s blízkým člověkem, sledování televize, dohánění pracovních restů.

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Méně se raduj, pak budeš mít i menší žal. Co jsme se jen natrápili pro to, co se nestalo, ale mohlo se stát. K tomu, aby uškodil, má každý dost sil. Láska je ze tří čtvrtin zvědavost. Velikost přírody se pozná na drobnostech. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, sledování filmů, sex, procházka, čtení knihy, přemýšlení o budoucnosti, třídění starých věcí.

Panna (23. 8. až 22. 9.)

Sám není nikdo dost moudrý. Člověk sedne na lep jen jednou. Není nic ubožejšího než špatné svědomí. Hořká slova jsou lék, sladká slova přinášejí nemoc. Nejlepší rada opakovaná třikrát, unudí i psa. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, návštěva přátel, relaxace, plánování financí, návštěva divadla, třídění starých věcí, větší nákup jídla.

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Není nic krásnějšího než děsit lidi za peníze. Kdo spoléhá jen na osud, bude nahý a bosý. Pošli hlupáka na ryby a přinese žábu. Trpaslík zůstane trpaslíkem i na hřebeni velehor. Běžte vždy za psem a nekousne vás, pijte vždy před žízní a nedostanete ji. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, návštěva muzea, sex, procházka, pomoc blízkým, dohánění pracovních restů, větší nákup jídla.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Trpaslíkům se musíš klanět hodně hluboko. Nejvíc ze všeho se lidé zajímají o to, co se jich netýká. Když nás vášeň omrzí, kdekdo nás obdivuje, s jakou silou vůle jsme ji překonali. Sousedy si nevybíráme, sousedky dosti často. Přesnost je umění odhadnout, o kolik se zpozdí ten druhý. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Výlet do přírody, sport, seznamování, uklízení, vaření, plánování financí, práce na zahradě.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Zrady i nevěry pocházejí většinou ze slabosti, ne ze záměru. Lepší jedna vrána v pytli než na vrbě tři. Jste-li v úzkých, mluvte ze široka. Nedokončená práce ztrácí smysl. Když si velbloud zašpásuje, je zahrada v háji. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Povídání o životě, návštěva přátel, seznamování, vaření, čtení knihy, prohlížení starých fotek, výběr dárků.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Přátelství je jako ozvěna, dá tolik, kolik dostane. Lásce netřeba ukazovat prstem. Největším úspěchem soudobé civilizace je, že vytvořila bytosti, které ji dokážou snést. Když nemá zloděj příležitost krást, je odkázaný na zdvořilost. Bohatství je jako moucha, jednou na orchideji, podruhé na hnoji. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, hraní s domácím mazlíčkem, seznamování, meditace, prohlížení starých fotek, výběr dárků, návštěva divadla.

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Pomáhat druhým je víc, než vynikat nad ně.. Dobré slovo hubu nespálí. Drobné potíže se nedrží toho, kdo na ně nemá čas. Přesnost okrádá člověka o čas. Osli podobní lidem nejsou, ale lidí podobných oslům je dost. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Sex, uklízení, čtení knihy, plánování financí, prohlížení starých fotek, návštěva divadla, pomoc blízkým.

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

U jiných milujeme dokonalost, u sebe jen sebe. Kdo nezkusil hořkost, neví jak chutná. Nedělej nic, co za tebe mohou udělat jiní. Slast a láska jsou křídly k velkým činům. Otvírej oči, ne ústa. 

Vhodné aktivity pro dnešní den: Poslech hudby, návštěva přátel, plánování dovolené, čtení knihy, návštěva divadla, pomoc blízkým, dohánění pracovních restů.

Nepřehlédněte

Horoskop na středu 17. března. Pozdní hosti jedí kosti • Pracovní týden se dnes přehoupne do své druhé poloviny. Pokud vás zajímá váš dnešní horoskop, jste tu správně. Opět pro vás máme předpověď pro všechna znamení zvěrokruhu.

Týdenní horoskop 6.–12. září. Panny musí hlídat své hranice, Vodnáři se setkají se strachem • Začal nový týden a vás jistě zajímá, jaký bude. S pomocí hvězdiček jsem pro vás připravila týdenní horoskop, který poodhaluje následující dny pro všechna znamení zvěrokruhu. Přeji vám úspěšný a láskou naplněný týden!

Horoskop na neděli 14. března. Radujte se i z těch nejmenších maličkostí! • Před námi je druhá polovina víkendu a vy se už jistě netrpělivě ptáte, co vás čeká a nemine. Přinášíme horoskop na neděli pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na čtvrtek 11. března. Dobře rozmýšlejte svá přání • Týden se nám překulil do své druhé poloviny. Co si pro vás hvězdy přichystaly na čtvrteční den? Přečtěte si svůj dnešní horoskop!

Horoskop na středu 24. března. Stáváme se tím, co si o sobě myslíme • Zajímá vás horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na dnešní den? Podívejte se, co vám hvězdy radí tentokrát.

Horoskop na úterý 16. března. Je důležité, co nosíte při sobě • Co vás dnes čeká? Přečtěte si horoskop na dnešní den!

Horoskop na dnešní den

Horoskop na sobotu 20. března. Začátek jara znamená nový start • Máme tu víkend. Co vám dnes radí hvězdy? Přečtěte si horoskop na sobotu 20. března pro všechny znamení zvěrokruhu.

Horoskop na pondělí 22. března. Pořádek dělá přátele • Začal nám nový týden. Na co si dát během dnešního dne největší pozor? Přečtěte si horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu!

Horoskop na pátek 5. března. Co vám dnes radí hvězdy? • Víkend je za dveřmi a my vám přinášíme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu pro dnešní den. Přejeme, aby vaše dnešní pouť životem byla příjemná a poučující.

Horoskop na pondělí 8. března. Všechna znamení nyní řeší hlavně lásku • Začal nový týden. Co si pro nás nachystaly hvězdy na dnešní den? Přinášíme vám poselství pro všech dvanáct znamení zvěrokruhu.

Horoskop na sobotu 6. března. Tohle vám dnes radí hvězdy • Začal nám víkend. Na co si dát během dnešního dne největší pozor? A jaké aktivity nám hvězdy doporučují? Přečtěte si svůj horoskop!

Horoskop na středu 10. března. Sklízíme, co jsme zasadili • Pracovní týden se dnes přehoupne do druhé poloviny a vy se už jistě ptáte, jaký je váš středeční horoskop. Přečtěte si, co vám radí nebeská tělesa.

Horoskop na dnešní den

Horoskop na čtvrtek 25. března. Milujte život a život bude milovat vás • Přečtěte si, co si pro vás na dnešní den přichystaly hvězdy! Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na sobotu 13. března. Přichází příležitosti pro neobvyklá setkání • Víkend je konečně tady a s ním i horoskop na sobotu. Co vás dnes čeká a nemine? A čemu byste se měli raději vyhnout? Dobře to vypadá hlavně pro Štíry, Střelce a Kozorohy. Naopak pozor by si měli dávat zejména zrozenci ve znamení Vah.

Horoskop na pondělí 15. března. Všechny problémy se jednou vyřeší • Začal nový týden a my pro vás máme pravidelný horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vám dnes vypráví Vesmír.

Horoskop na pátek 19. března. Všechno má svůj smysl • Horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na dnešní den. Co všechno vás čeká a nemine? Přečtěte si svou dnešní předpověď!

Horoskop na čtvrtek 18. března. Úspěchu dosáhneme mnoha maličkostmi • Přečtěte si, co si pro vás na dnešní den přichystaly hvězdy! Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na pátek 12. března. Nejdříve myslete, pak konejte • Víkend už je konečně za dveřmi. Pokud vás zajímá, co všechno vám na pátek radí hvězdná tělesa, přečtěte si náš horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na úterý 23. března. Nejlepší přátelé jsou ti staří • Co si pro nás hvězdy na dnešek přichystaly? Čemu se vyvarovat a které kroky naopak budou provázeny štěstěnou? Přečtěte si horoskop pro každé znamení zvěrokruhu!

Horoskop na neděli 21. března. Odpočinek je matkou úspěchu • Víkend je ve druhé polovině. Co si pro nás na dnešek přichystaly hvězdy? Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.