Konec spekulací! Rolling Stones letos přijedou do Prahy. A bude to mazec

26. února 2018 ∙ 11:37
PražskýDEN.cz
Foto: Jim Pietryga, Wikipedia.org

Legendární kapela Rolling Stones potvrdila, že po jedenácti letech opět vystoupí v Praze. Koncert se uskuteční 4. července v Letňanech v rámci koncertní šnůry No Filter.

Slavná kapela oznámila, že velkolepé koncertní turné letos uspořádá v květnu a červnu v Irsku, Velké Británii, v Německu a Francii. V červenci se pak zastaví i v České republice a v Polsku.

Fanoušci se mohou těšit na neopakovatelný zážitek. Na koncertu zazní klasické hity jako Satisfaction, Paint It Black, Jumpin Jack Flash‘ nebo Brown Sugar, ale dojde i na mnoho hudebních překvapení a náhodně vybraných songů. Chybět nebude velkolepá produkce a nejmoderněji navržená scéna, jak už je u kapely obvyklé.

[youtube]poXvMBhjSWk[/youtube]

Rolling Stones fungují od roku 1962. Celkem prodali přes 250 miliónů desek a odborníci je považují za jednu z nejlepších kapel všech dob.

[related-post id=“6067″]

Předprodej vstupenek začne 9. března v 10 hodin a probíhat bude výhradně na webu www.rollingstones.cz. Ceny začínají na 1 990 korunách, na jednu transakci půjde pořídit osm lístků. V nabídce budou vstupenky ke stání i sezení, stejně jako omezený počet VIP balíčků.

X Zavřít