Národní muzeum zpřístupní výstavu Sluneční králové nad rámec běžné otevírací doby

8. prosince 2020 ∙ 14:34
PražskýDEN.cz
Výstava Sluneční králové
Výstava Sluneční královéFoto: Národní muzeum

Unikátní mezinárodní výstava Sluneční králové se od svého otevření 31. srpna 2020 i přes protiepidemická opatření těší velkému zájmu veřejnosti. V současnosti je kapacita omezena na 25 %. Z tohoto důvodu se Národní muzeum rozhodlo umožnit svým návštěvníkům zhlédnout výstavu také mimo běžnou otevírací dobu. Ve čtvrtek 10. prosince 2020 tak budou mít zájemci poprvé možnost navštívit tuto unikátní expozici v Historické budově Národního muzea bez čekání.

Národní muzeum vychází vstříc svým návštěvníkům a zpřístupní ve vybraných dnech výstavu Sluneční králové nad rámec otevírací doby.

Zájemci si budou moci na webových stránkách Národního muzea zakoupit on-line rezervační vstupenku na každé úterý, čtvrtek a sobotu, která jim bude garantovat vstup do výstavy v čase od 18:15 hod. do 20:00 hod. Počet vstupenek je omezen dle snížené kapacity, která je dána aktuálním protiepidemickým opatřením. 

[related-post id=“35006″]

Prodej vstupenek je k dnešnímu dni spuštěn na webových stánkách Národního muzea www.nm.cz.

Podle zájmu návštěvníků a dalšího epidemiologického vývoje je Národní muzeum připraveno rozšířit tuto nabídku o další termíny. 

X Zavřít