Prague Ice Cream Festival potěší nejen milovníky zmrzliny a nanuků

Kam vyrazit v PrazePetra Domašínská15. června 20181 minuta čtení

Foto: Archiv

Milovníci zmrzliny si přijdou na své již tuto neděli. Na pražském Výstavišti uskuteční další ročník populárního zmrzlinového festivalu.

Prague Ice Cream Festival je unikátní svátek všech milovníků zmrzliny, který vznikl v roce 2015 a v současné době je největším festivalem svého typu ve střední Evropě.

Návštěvníci se mohou těšit na různé druhy zmrzlin, ať už typu gelato, točené, jogurtové, ice roll, sorbety nebo i speciální bio a veganské zmrzliny.

Připravena bude bohatý doprovodný program pro děti i dospělé, množství soutěží a ochutnávek. Zklamáni nebudou ani milovníci čerstvého ovoce, alko i nealko nápojů, kávy či dobrého občerstvení.

Předchozích ročníků se účastnili zmrzlináři nejen z Prahy, celé ČR ale i z Polska či Slovenska a zúčastnilo se ho o přes 20 000 návštěvníků všech generací.

Kdy a kde

Prague Ice Cream Festival se koná v neděli 17. června 2018 od 10 do 19 hodin na Výstavišti v pražských Holešovicích. Základní vstupné na místě je 150 Kč, děti do 120 cm a senioři nad 70 let mají vstup zdarma.

Nepřehlédněte