TÝDEN V PRAZE: Mrtvé dítě v igelitce, sněhová nadílka a konec muzea Grévin

11. března 2018 ∙ 00:10
PražskýDEN.cz
Foto: Archiv

Co všechno se stalo v uplynulých sedmi dnech v Praze? Podívejte se na souhrn zpráv a zajímavostí, které vás na webu PražskýDEN.cz nejvíce zajímaly.

Pražští kriminalisté z 1. oddělení vyšetřovali ve středu odpoledne nález mrtvého novorozence ve Stodůlkách.

[related-post id=“6657″]

V pátek v poledne se opět rozeběhly hodiny pod ochozem věže Staroměstské radnice. Jejich ciferníky ale vypadají jinak než ty, které zde Pražané a návštěvníci metropole vídali v posledních desetiletích.

[related-post id=“6707″]

Pražská pobočka světové sítě muzeí voskových figurín Grévin překvapivě oznámila ukončení činnosti.

[related-post id=“6599″]

Letecká společnost Norwegian Air Shuttle oznámila, že od 27. dubna 2018 spustí novou pravidelnou linku do švédského Göteborgu.

[related-post id=“6679″]

Sněhová nadílka způsobila v úterý ráno dopravní komplikace v celé Praze. Na mnoha linkách městské hromadné dopravy došlo k omezení provozu. Některé spoje nabíraly až desítky minut zpoždění.

[related-post id=“6648″]

Policisté pražského poříčního oddílu spolu se středočeskými kolegy a pyrotechniky policejního prezidia prohledávali dno Vltavy v oblasti Vyšehradské skály.

[related-post id=“6638″]

Případem nezodpovědné matky se v pondělí zabývali strážníci z Prahy 14. Krátce před devátou hodinou večer přijali oznámení, že se v Poděbradské ulici pohybuje opilá žena s dítětem.

[related-post id=“6632″]

Centrum architektury a městského plánování (CAMP) znovu otevírá okno do stavební budoucnosti. Nová výstava představí přes 60 projektů, které mohou změnit tvář Prahy.

[related-post id=“6595″]

X Zavřít