TÝDEN V PRAZE: Mrtvé dítě v igelitce, sněhová nadílka a konec muzea Grévin

11. března 2018 ∙ 00:10
PražskýDEN.cz
Foto: Archiv

Co všechno se stalo v uplynulých sedmi dnech v Praze? Podívejte se na souhrn zpráv a zajímavostí, které vás na webu PražskýDEN.cz nejvíce zajímaly.

Pražští kriminalisté z 1. oddělení vyšetřovali ve středu odpoledne nález mrtvého novorozence ve Stodůlkách.

V pátek v poledne se opět rozeběhly hodiny pod ochozem věže Staroměstské radnice. Jejich ciferníky ale vypadají jinak než ty, které zde Pražané a návštěvníci metropole vídali v posledních desetiletích.

Pražská pobočka světové sítě muzeí voskových figurín Grévin překvapivě oznámila ukončení činnosti.

Letecká společnost Norwegian Air Shuttle oznámila, že od 27. dubna 2018 spustí novou pravidelnou linku do švédského Göteborgu.

Sněhová nadílka způsobila v úterý ráno dopravní komplikace v celé Praze. Na mnoha linkách městské hromadné dopravy došlo k omezení provozu. Některé spoje nabíraly až desítky minut zpoždění.

Policisté pražského poříčního oddílu spolu se středočeskými kolegy a pyrotechniky policejního prezidia prohledávali dno Vltavy v oblasti Vyšehradské skály.

Případem nezodpovědné matky se v pondělí zabývali strážníci z Prahy 14. Krátce před devátou hodinou večer přijali oznámení, že se v Poděbradské ulici pohybuje opilá žena s dítětem.

Centrum architektury a městského plánování (CAMP) znovu otevírá okno do stavební budoucnosti. Nová výstava představí přes 60 projektů, které mohou změnit tvář Prahy.

X Zavřít