Týdenní horoskop 6.–12. září. Panny musí hlídat své hranice, Vodnáři se setkají se strachem

HoroskopAurika Assiella6. září 20214 minuty čtení

Foto: Pixabay

Začal nový týden a vás jistě zajímá, jaký bude. S pomocí hvězdiček jsem pro vás připravila týdenní horoskop, který poodhaluje následující dny pro všechna znamení zvěrokruhu. Přeji vám úspěšný a láskou naplněný týden!

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Tento týden budete chtít za každou cenu prosadit svou vůli. Nepříjemnou pravdou je, že pokud nebudete spolupracovat s potřebami druhých, pravděpodobně dojde ke střetu. Snažte se naslouchat, ale také berte v úvahu svou vynikající schopnost věci dotáhnout do konce.

Býk (21. 4. až 21. 5.)

Když se svých přání držíte příliš pevně, ve skutečnosti vás to od nich vzdaluje, ne přibližuje. Jakmile víte, co chcete a co jste ochotni udělat pro to maximum, abyste toho dosáhli, je upínání se na to, že to ještě nemáte, jen efektní způsob, jak si zablokovat vlastní pokrok. Nevadí, když se na chvíli ztratíte v pohybu a přenecháte tento týden hyperaktivitu ostatním zemským znamením.

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

Může být těžké vybrat si, po čem nejvíce toužíte, když vidíte výhody všech možností. Nedovolte, aby vás strach z chyby zablokoval. Tento týden se pravděpodobně ocitnete v blízkosti lidí, kteří se nestydí říct, co potřebují. Nechť je to pro vás inspirací, jak se pevně a jasně držet svých vlastních přání. Přinejmenším pak jakékoli důsledky, které ponesete, budou pro vás pravdivé a mohou vést k růstu.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Tento týden se pravděpodobně budete pohybovat v dosti nepřehledném terénu a bude vás to stát celé srdce, abyste se v něm zorientovali, měsíční dítě. Ať už se ve svém životě cítíte stabilní, nebo ne, je to důležitý čas, abyste si v sobě vytvořili kotvu, sami pro sebe. Nezapomínejte na to, kdo jste a podle jakého étosu jste se rozhodli žít. Vždy budete mít možnost volby, i když ne vždy skvělou. Ctěte svou pravdu, i když je to tento týden těžké.

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Naslouchejte svým instinktům! Tento týden pravděpodobně pocítíte tlak vnějších sil, abyste se posunuli za hranice svých možností. Udělejte, co můžete, abyste ochránili a podpořili svou vitalitu. Může to vypadat tak, že si budete dělat malé, život podporující přestávky, abyste udělali něco bláznivého, nebo řeknete ne něčemu, na co prostě nemáte energii. Je v pořádku si dát pauzu. Součástí dobře prožitého života je dopřát si odpočinek a klid, který potřebujete.

Panna (23. 8. až 22. 9.)

Bez ohledu na okolnosti je pro vás tento týden nejdůležitější věnovat pozornost vlastním hranicím. To, že si ostatní myslí, že můžete, ještě neznamená, že byste měli. Mějte odvahu naslouchat svému vnitřnímu hlasu a zkoumat jeho význam. Možná budete muset opustit něco, s čím máte pocit, že jste se ztotožnili, ale pokud to není upřímným vyjádřením toho, kdo jste a kde se nacházíte, je lepší to teď pustit.

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Rozhodování je těžké, a každý ví, že to opravdu není vaše silná stránka. Tento týden vás vyzve k tomu, abyste byli sebereferenční a z tohoto místa sebepoznání nakreslili několik čar v písku. I když to pro vás pravděpodobně nebude snadné, nebude to ani zase tak složité. Ujistěte se, že vaše ego není tím, kdo sedí na místě řidiče, milé Váhy. Nedělejte ze sebe příliš malého člověka nebo se naopak nestavte do středu dění natolik, abyste přestali jasně vnímat svět kolem sebe.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Mít pravdu je úžasné! Ale mít pravdu není všechno. Tento týden se můžete ocitnout v situacích, kdy máte technicky pravdu, ale věci jsou natolik emotivní, že vám technická stránka věci nestačí. Podívejte se na emocionální stránku toho, co se děje u vás i u druhých, i když to nedává úplně smysl nebo nevyplývá z logiky. Někdy je trpělivost a laskavost důležitější než preciznost.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Je čas zjistit a vyjádřit pravdu. Pokud se cítíte neklidní, věnujte potřebný čas tomu, abyste se zeptali, odkud tyto impulsy přicházejí. To, co tento týden uděláte, bude mít významné důsledky, a pokud nebudete brát v úvahu pocity a postoje druhých, může to mít negativní dopady.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Nikdo nemusí Kozorohům říkat, že život může být někdy těžký. Tento týden bude velmi důležité, jak se s pocitem zablokování vyrovnáte a jak se s ním vypořádáte. Nemusíte se pustit do všeho najednou, ale pokud hledáte, kde začít, začněte u své emocionální pohody. Není kam spěchat. Snažte se o rovnováhu a vyváženost, zatímco budete proplouvat neklidnými emočními vodami.

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Ačkoli je vaše znamení spojeno s láskou ke změnám, nejraději máte ty, které sami iniciujete. Tento týden se můžete setkat se strachem z nutnosti změnit se způsobem, na který nejste plně připraveni. To může vyvolat jistou úzkost. Avšak jakkoli je to nepříjemné, nasměruje vás to tam, kde potřebujete být organizovanější a soběstačnější. Je to malá, ale významná úprava, milí Vodnáři.

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

Nezapomínejte snít, milé Ryby. Život může být krutý, ale je důležité, abyste neztratili kontakt se světlem, které vás naplňuje, a se svou schopností pěstovat vizi toho, co může v budoucnu přijít. Radost, potěšení a smyslnost, to vše jsou základní součásti dobře prožitého života. Tento týden není tak důležité, abyste něco dělali v materiálním oblasti. Důležitější je, abyste se znovu spojili se svým tělem, svými nadějemi a schopností snít.

Nepřehlédněte

Horoskop na středu 24. března. Stáváme se tím, co si o sobě myslíme • Zajímá vás horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na dnešní den? Podívejte se, co vám hvězdy radí tentokrát.

Horoskop na pátek 12. března. Nejdříve myslete, pak konejte • Víkend už je konečně za dveřmi. Pokud vás zajímá, co všechno vám na pátek radí hvězdná tělesa, přečtěte si náš horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na sobotu 20. března. Začátek jara znamená nový start • Máme tu víkend. Co vám dnes radí hvězdy? Přečtěte si horoskop na sobotu 20. března pro všechny znamení zvěrokruhu.

Horoskop na úterý 23. března. Nejlepší přátelé jsou ti staří • Co si pro nás hvězdy na dnešek přichystaly? Čemu se vyvarovat a které kroky naopak budou provázeny štěstěnou? Přečtěte si horoskop pro každé znamení zvěrokruhu!

Horoskop na úterý 16. března. Je důležité, co nosíte při sobě • Co vás dnes čeká? Přečtěte si horoskop na dnešní den!

Horoskop na dnešní den

Horoskop na sobotu 13. března. Přichází příležitosti pro neobvyklá setkání • Víkend je konečně tady a s ním i horoskop na sobotu. Co vás dnes čeká a nemine? A čemu byste se měli raději vyhnout? Dobře to vypadá hlavně pro Štíry, Střelce a Kozorohy. Naopak pozor by si měli dávat zejména zrozenci ve znamení Vah.

Horoskop na čtvrtek 18. března. Úspěchu dosáhneme mnoha maličkostmi • Přečtěte si, co si pro vás na dnešní den přichystaly hvězdy! Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na sobotu 6. března. Tohle vám dnes radí hvězdy • Začal nám víkend. Na co si dát během dnešního dne největší pozor? A jaké aktivity nám hvězdy doporučují? Přečtěte si svůj horoskop!

Horoskop na pátek 5. března. Co vám dnes radí hvězdy? • Víkend je za dveřmi a my vám přinášíme horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu pro dnešní den. Přejeme, aby vaše dnešní pouť životem byla příjemná a poučující.

Horoskop na středu 17. března. Pozdní hosti jedí kosti • Pracovní týden se dnes přehoupne do své druhé poloviny. Pokud vás zajímá váš dnešní horoskop, jste tu správně. Opět pro vás máme předpověď pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na pondělí 8. března. Všechna znamení nyní řeší hlavně lásku • Začal nový týden. Co si pro nás nachystaly hvězdy na dnešní den? Přinášíme vám poselství pro všech dvanáct znamení zvěrokruhu.

Horoskop na pondělí 15. března. Všechny problémy se jednou vyřeší • Začal nový týden a my pro vás máme pravidelný horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co vám dnes vypráví Vesmír.

Horoskop na středu 10. března. Sklízíme, co jsme zasadili • Pracovní týden se dnes přehoupne do druhé poloviny a vy se už jistě ptáte, jaký je váš středeční horoskop. Přečtěte si, co vám radí nebeská tělesa.

Horoskop na dnešní den

Horoskop na čtvrtek 25. března. Milujte život a život bude milovat vás • Přečtěte si, co si pro vás na dnešní den přichystaly hvězdy! Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na úterý 9. března. Dávejte si pozor na pomluvy • Co si pro nás na dnešní den přichystaly hvězdy? Čemu se vyvarovat a které kroky naopak budou provázeny štěstěnou? Přečtěte si horoskop na dnešní den pro každé znamení zvěrokruhu!

Horoskop na neděli 21. března. Odpočinek je matkou úspěchu • Víkend je ve druhé polovině. Co si pro nás na dnešek přichystaly hvězdy? Přinášíme vám horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na čtvrtek 11. března. Dobře rozmýšlejte svá přání • Týden se nám překulil do své druhé poloviny. Co si pro vás hvězdy přichystaly na čtvrteční den? Přečtěte si svůj dnešní horoskop!

Horoskop na pondělí 22. března. Pořádek dělá přátele • Začal nám nový týden. Na co si dát během dnešního dne největší pozor? Přečtěte si horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu!

Horoskop na neděli 14. března. Radujte se i z těch nejmenších maličkostí! • Před námi je druhá polovina víkendu a vy se už jistě netrpělivě ptáte, co vás čeká a nemine. Přinášíme horoskop na neděli pro všechna znamení zvěrokruhu.

Horoskop na pátek 19. března. Všechno má svůj smysl • Horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na dnešní den. Co všechno vás čeká a nemine? Přečtěte si svou dnešní předpověď!