Týdenní horoskop 6.–12. září. Panny musí hlídat své hranice, Vodnáři se setkají se strachem

6. září 2021 ∙ 07:01
Aurika Assiella
Foto: Pixabay

Začal nový týden a vás jistě zajímá, jaký bude. S pomocí hvězdiček jsem pro vás připravila týdenní horoskop, který poodhaluje následující dny pro všechna znamení zvěrokruhu. Přeji vám úspěšný a láskou naplněný týden!

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Tento týden budete chtít za každou cenu prosadit svou vůli. Nepříjemnou pravdou je, že pokud nebudete spolupracovat s potřebami druhých, pravděpodobně dojde ke střetu. Snažte se naslouchat, ale také berte v úvahu svou vynikající schopnost věci dotáhnout do konce.

Býk (21. 4. až 21. 5.)

Když se svých přání držíte příliš pevně, ve skutečnosti vás to od nich vzdaluje, ne přibližuje. Jakmile víte, co chcete a co jste ochotni udělat pro to maximum, abyste toho dosáhli, je upínání se na to, že to ještě nemáte, jen efektní způsob, jak si zablokovat vlastní pokrok. Nevadí, když se na chvíli ztratíte v pohybu a přenecháte tento týden hyperaktivitu ostatním zemským znamením.

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

Může být těžké vybrat si, po čem nejvíce toužíte, když vidíte výhody všech možností. Nedovolte, aby vás strach z chyby zablokoval. Tento týden se pravděpodobně ocitnete v blízkosti lidí, kteří se nestydí říct, co potřebují. Nechť je to pro vás inspirací, jak se pevně a jasně držet svých vlastních přání. Přinejmenším pak jakékoli důsledky, které ponesete, budou pro vás pravdivé a mohou vést k růstu.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Tento týden se pravděpodobně budete pohybovat v dosti nepřehledném terénu a bude vás to stát celé srdce, abyste se v něm zorientovali, měsíční dítě. Ať už se ve svém životě cítíte stabilní, nebo ne, je to důležitý čas, abyste si v sobě vytvořili kotvu, sami pro sebe. Nezapomínejte na to, kdo jste a podle jakého étosu jste se rozhodli žít. Vždy budete mít možnost volby, i když ne vždy skvělou. Ctěte svou pravdu, i když je to tento týden těžké.

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Naslouchejte svým instinktům! Tento týden pravděpodobně pocítíte tlak vnějších sil, abyste se posunuli za hranice svých možností. Udělejte, co můžete, abyste ochránili a podpořili svou vitalitu. Může to vypadat tak, že si budete dělat malé, život podporující přestávky, abyste udělali něco bláznivého, nebo řeknete ne něčemu, na co prostě nemáte energii. Je v pořádku si dát pauzu. Součástí dobře prožitého života je dopřát si odpočinek a klid, který potřebujete.

Panna (23. 8. až 22. 9.)

Bez ohledu na okolnosti je pro vás tento týden nejdůležitější věnovat pozornost vlastním hranicím. To, že si ostatní myslí, že můžete, ještě neznamená, že byste měli. Mějte odvahu naslouchat svému vnitřnímu hlasu a zkoumat jeho význam. Možná budete muset opustit něco, s čím máte pocit, že jste se ztotožnili, ale pokud to není upřímným vyjádřením toho, kdo jste a kde se nacházíte, je lepší to teď pustit.

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Rozhodování je těžké, a každý ví, že to opravdu není vaše silná stránka. Tento týden vás vyzve k tomu, abyste byli sebereferenční a z tohoto místa sebepoznání nakreslili několik čar v písku. I když to pro vás pravděpodobně nebude snadné, nebude to ani zase tak složité. Ujistěte se, že vaše ego není tím, kdo sedí na místě řidiče, milé Váhy. Nedělejte ze sebe příliš malého člověka nebo se naopak nestavte do středu dění natolik, abyste přestali jasně vnímat svět kolem sebe.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Mít pravdu je úžasné! Ale mít pravdu není všechno. Tento týden se můžete ocitnout v situacích, kdy máte technicky pravdu, ale věci jsou natolik emotivní, že vám technická stránka věci nestačí. Podívejte se na emocionální stránku toho, co se děje u vás i u druhých, i když to nedává úplně smysl nebo nevyplývá z logiky. Někdy je trpělivost a laskavost důležitější než preciznost.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Je čas zjistit a vyjádřit pravdu. Pokud se cítíte neklidní, věnujte potřebný čas tomu, abyste se zeptali, odkud tyto impulsy přicházejí. To, co tento týden uděláte, bude mít významné důsledky, a pokud nebudete brát v úvahu pocity a postoje druhých, může to mít negativní dopady.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Nikdo nemusí Kozorohům říkat, že život může být někdy těžký. Tento týden bude velmi důležité, jak se s pocitem zablokování vyrovnáte a jak se s ním vypořádáte. Nemusíte se pustit do všeho najednou, ale pokud hledáte, kde začít, začněte u své emocionální pohody. Není kam spěchat. Snažte se o rovnováhu a vyváženost, zatímco budete proplouvat neklidnými emočními vodami.

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Ačkoli je vaše znamení spojeno s láskou ke změnám, nejraději máte ty, které sami iniciujete. Tento týden se můžete setkat se strachem z nutnosti změnit se způsobem, na který nejste plně připraveni. To může vyvolat jistou úzkost. Avšak jakkoli je to nepříjemné, nasměruje vás to tam, kde potřebujete být organizovanější a soběstačnější. Je to malá, ale významná úprava, milí Vodnáři.

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

Nezapomínejte snít, milé Ryby. Život může být krutý, ale je důležité, abyste neztratili kontakt se světlem, které vás naplňuje, a se svou schopností pěstovat vizi toho, co může v budoucnu přijít. Radost, potěšení a smyslnost, to vše jsou základní součásti dobře prožitého života. Tento týden není tak důležité, abyste něco dělali v materiálním oblasti. Důležitější je, abyste se znovu spojili se svým tělem, svými nadějemi a schopností snít.

X Zavřít