VIDEO: Mladík v zimní bundě přepadává čerpací stanici se zbraní v ruce

8. června 2018 ∙ 12:09
PražskýDEN.cz

Pražští kriminalisté prosí veřejnost o pomoc při pátrání po mladíkovi, který krade cigarety a loupí se zbraní.

V polovině května kolem čtvrté hodiny ranní přišel do čerpací stanice v Malkovského ulici v Praze 9 neznámý mladík. Už na první pohled byl poměrně zvláštně oblečen. Byť to bylo relativně teplé ráno, hoch měl na sobě zimní bundu s kožešinovým límcem na kapuci.

Nejdříve požádal obsluhu čerpací stanice o cigarety, následně ale krabičku muži za okénkem vytrhl z ruky a z místa utekl.

Kriminalisté druhého oddělení třetího policejního obvodu zjistili, že se s největší pravděpodobností jedná o stejnou osobu, která se na té samé čerpací stanici dopustila loupežného přepadení letos v polovině února.

[related-post id=“10830″]

Lupič si i v tomto případě vyžádal cigarety. Jakmile je žena za pultem začala markovat do kasy, muž vytáhl zbraň, pod jejíž pohrůžkou požadoval vydání veškeré finanční hotovosti. Díky tomu si přišel na částku v řádu několika desítek tisíc korun.

Kriminalistům se dotyčného lupiče dosud vypátrat nepodařilo. Nyní se proto obrací s prosbou o pomoc na širokou veřejnost. Pokud dotyčného muže na záběru bezpečnostní kamery poznáváte, znáte jeho totožnost, příp. místo jeho pobytu či pohybu, předejte tyto informace prostřednictvím linky tísňového volání 158.

X Zavřít