Zeman jako profesor Bumbál versus Harry Potter. Nové video z Prahavic drtí český internet

9. prosince 2018 ∙ 20:08
Kristián Vích
V Prahavicích řádí temné síly.
V Prahavicích řádí temné síly.Foto: YouTube.com / Michal Orsava

Praha se proměnila v kouzelné Prahavice, do kterých přijíždí Harry Potter hledat ztracený Kámen mudrců. Prahavice ale nejsou obyčejné místo, zlé síly tu číhají na každém kroku.

Když je Harrymu doručen dopis, jeho život se navždy změní. Již není pouhým obyčejným chlapcem, ale stává se studentem Školy čar a kouzel v Prahavicích! Co když ale krásný magický svět není naplněn pouze dobrem? Dokáže dát Harry a jeho dva přátelé věci do pořádku? Nebe nad Karlovým mostem je protkáno záblesky kouzel, ticho noci vystřídají slova v podobě zaklínadel. Nezvítězí ten, kdož vlastní hůlku jen!

Zbrusu nové virální video nešetří nikoho – legraci si dělá z prezidenta Miloše Zemana, premiéra Andreje Babiše, amatérského moderátora Jaromíra Soukupa i Jiřího Ovčáčka.

Tvůrce virálně úspěšných předělávek známých filmů Michal Orsava na sebe naposledy výrazně upozornil v loňském roce, kdy do Prahy poslal malého Kevina McCallistera z úspěšné americké komedie Sám doma.

[related-post id=“14858″]

Nejnovější video se okamžitě stalo hitem internetu. Na serveru YouTube ho za necelou hodinu po zveřejnění zhlédlo přes šest tisíc lidí. Během několika dní by toto číslo mohlo narůst nejméně stonásobně. Rychlostí blesku se odkaz šíří i na Facebooku.

Jak se vám nejnovější video Michala Orsavy a jeho týmu líbí?

X Zavřít