Hvězda seriálu Most si zahraje v novém celovečerním filmu

19. listopadu 2020 ∙ 11:29
Tereza Běhalová
Zdeněk Godla a Tomáš Magnusek se chystají na natáčení filmu Bastardi 4.
Zdeněk Godla a Tomáš Magnusek se chystají na natáčení filmu Bastardi 4.Foto: Jaroslav Hauer

Herec Zdeněk Godla, kterého proslavila role v dnes již kultovním seriálu Most, si zahraje hlavní roli ve čtvrtém pokračování filmu Bastardi. Ústřední dvojici ztvární společně s režisérem Tomášem Magnuskem.

První díl Bastardů byl natočen v roce 2010 a pojednával o brutální vraždě mladé učitelky, kterou spáchali tři násilničtí mladíci z jedné základní školy. Do stejného prostředí zasadil režisér a scenárista Tomáš Magnusek i děj dalších dvou pokračování.

Čtvrtý díl se bude od předchozích částečně lišit. Diváky si chce získat především humorem, i když poněkud drsnějším a sarkastickým. Kontrakt na hlavní roli s Magnuskem podepsal herec Zdeněk Godla, který před časem zazářil v seriálu Most.

„S Tomášem jsme si skvěle sedli a rozumíme si. On dává herci prostor, což je důležité! Na nic si nehraje, a ještě je s ním i velká legrace,“ prozradil Zdeněk Godla.

Ve filmech Bastardi 1-3 si zahráli herci jako Jan Tříska, Bronislav Poloczek, Igor Bareš, Ladislav Potměšil, Jana Šulcová, Valentina Thielová, Blanka Bohdanová, Jan Šťastný, Saša Rašilov, Jaroslava Obermaierová nebo Jan Přeučil. Někteří z nich se prý v novém pokračovaní opět objeví.

„S některými ještě jednáme a bude tam i jedno velké překvapení. Jméno světové herecké hvězd prozradíme později, až budou doladěny všechny podmínky,“ slibuje Tomáš Magnusek.

Do snímku Bastardi 4 se vrátí i podstatná část romských herců, kteří v prvním díle byli ještě teenagery. Natáčet se začne na začátku příštího roku a premiéra je naplánovaná na zimu 2021.

X Zavřít