Zoo Praha odmění rodiny zdravotníků, hasičů a policistů symbolickým vstupným

29. května 2020 ∙ 18:23
Kristián Vích
Foto: Unsplash.com

Pražská zoo se rozhodla poděkovat zdravotníkům a příslušníkům Integrovaného záchranného systému za jejich nasazení, s nímž v první linii čelili epidemii koronaviru.

Po celý měsíc červen mohou zdravotníci, hasiči nebo policisté zakoupit jednorázovou dospělou či jednorázovou rodinnou vstupenku (2 dospělí + 4 děti) do Zoo Praha za 1 Kč.

Sleva je určena členům Hasičského záchranného sboru ČR a členům Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, včetně podpůrných a administrativních činností, dále zaměstnancům ve zdravotním sektoru (poskytující péči přednemocniční neodkladnou, ambulantní, jednodenní, lůžkovou nebo domácí) včetně podpůrných a administrativních činností, příslušníkům Policie České republiky a obecní policie, včetně podpůrných a administrativních činností a rodinným příslušníkům výše uvedených v rozsahu rodinné vstupenky.

Na pokladnách bude třeba prokázat pracovní nebo služební vztah k uvedeným profesím formou předložení zaměstnaneckého nebo služebního průkazu nebo karty, případně potvrzení zaměstnavatele.

Soukromí lékaři musí předložit kopii nebo elektronickou verzi licence udělené Českou lékařskou komorou. Členy Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska požádá Zoo Praha o předložení členského průkazu.

Návštěvníci uplatňující nárok na slevu o ni musí požádat osobně na pokladně zoo. Počet vstupů za dobu platnosti akce není omezen.

X Zavřít