Pražský festival sladkostí nabídne laskominy z celého světa. Diabetici to budou mít těžké

26. února 2018 ∙ 03:02
Petra Domašínská
Foto: Archiv

Čokoláda, dorty, cupcakes, makronky, bonbóny, pralinky, muffiny, raw dezerty, cakepops, sušenky, horká čokoláda, dražované ovoce, ovocné džusy, zmrzlina, sladké nápoje, báječná káva a spoustu dalších dobrot – to vše na vás čeká na nejsladším pražském festivalu roku.

K tomu spousta atrakcí pro děti i dospělé, pestrý doprovodný program, živá ukázka výroby dortů, pralinek, zdobení cupcakes či marcipánu, soutěže o sladké ceny a originální vystavovatelé, kteří vám představí to nejlepší ze svých produktů.

Třetí ročník festivalu pro milovníky sladkostí ve všech podobách se bude konat od 12. do 13. května 2018 od 10 do 19 hodin v prostorách Pragovky, hned u výstupu z metra B Kolbenova.

Prague Candy Festival bude hlavně o zážitku ze sladkého. Cílem pořadatelů je, abyste toho co nejvíce ochutnali, zažili pohodový den v originálních prostorách a načerpali inspiraci na nové podniky a obchody. Návštěvníci budou mít možnost přenést se na jeden den do jiného světa, do sladké pohádky, na kterou po zbytek roku budete vzpomínat s úsměvem na tváři.

[related-post id=“6207″]

Festivalová měna

Veškeré zboží bude na akci prodáváno za unikátní festivalovou měnu – kendíky. Kendík odpovídá 20 Kč a v ceně základní vstupenky jich budete mít 10. Na akci si je budete moci kdykoliv libovolně dobíjet přes platební systém. Vstupenka v předprodeji stojí 350 Kč. Zahrnuje neomezený vstup do areálu na oba dny akce, doprovodný program, slosovatelný lístek do tomboly a 10 kendíků na konzumaci. Pokud se rozhodnete koupit si vstupenku až na místě, zaplatíte 400 Kč. V ceně je vstup do areálu na oba dny akce, doprovodný program, slosovatelný lístek do tomboly a 10 kendíků. Kendíky si pak můžete dobít v areálu akce v libovolné výši.

[related-post id=“6166″]

Pro děti vstup zdarma

Děti do 130 cm mají vstup v doprovodu dospělé osoby zdarma, asistence ZTP/P má vstup také zdarma. Tento vstup nezahrnuje žádné kendíky. Každý návštěvník získá u vstupu lísteček, který bude slosovatelný v tombole o zajímavé ceny. Tombola bude vyhlašována 3x v průběhu akce a to ve 12 hodin, 15 hodin a v 18 hodin.

X Zavřít