EasyJet spouští linku Praha-Berlín. Letenky mohou vyjít levněji než vlak

28. března 2018 ∙ 08:45
PražskýDEN.cz
easyJet bude do Berlína létat prozatím třikrát týdně.
easyJet bude do Berlína létat prozatím třikrát týdně.Foto: Letiště Václava Havla Praha

Nízkonákladová letecká společnost easyJet oznámila zavedení nové přímé linky z Prahy na berlínské letiště Tegel, které je současně i nejnovější základnou dopravce. Po několika měsících se tak podařilo obnovit přímé pravidelné spojení do Berlína, které využijí cestující pro služební i soukromé cesty do německého hlavního města. Provoz na lince bude zahájen 21. dubna 2018 se třemi spoji týdně operovanými vždy v úterý, čtvrtek a sobotu.

„Přímé lety mezi Prahou a Berlínem jsou obchodně důležitým leteckým spojením. Proto jsme rádi, že se podařilo v krátkém čase nahradit ukončení provozu předchozího dopravce a pravidelná linka s německou metropolí se od 21. dubna obnoví. Očekáváme, že přímý spoj využije více než 26 tisíc cestujících v obou směrech,“ říká Václav Řehoř, předseda představenstva Letiště Praha.

Letenky si již nyní můžete koupit na weových stránkách easyJetu. Cena za jednosměrnou letenku pro jednu osobu při rezervaci dvou osob současně včetně administrativních poplatků a poplatků za platbu kreditní kartou začíná na 524 korunách.

[related-post id=“6569″]

[related-post id=“7802″]

[related-post id=“3694″]

[related-post id=“4485″]

X Zavřít