Hana Zagorová leží v nemocnici

4. září 2020 ∙ 17:39
Kristián Vích
Foto: Pixabay

Populární zpěvačka Hana Zagorová a její manžel Štefan Margita onemocněli koronavirem. Zatímco Margita se léčí s mírnými příznaky v domácí karanténě, Zagorová leží v nemocnici kvůli vysokým teplotám.

O zdravotním stavu hvězdného páru spekulovala média celý pátek poté, co oba odřekli návštěvu v Show Jana Krause. Oficiální prohlášení manželé vydali dnes odpoledne.

„Naši milí, nechtěli jsme vás zatěžovat našimi starostmi. Ano, oběma nám vyšly pozitivní testy na covid. Ať se to nemusíte dovídat z různých nafouklých spekulací. Štefan je v domácí karanténě s lehkým průběhem a Hanka z důvodu vysokých teplot v nemocnici,“ objevilo se na oficiální facebookové stránce populární zpěvačky v pátek krátce před 17. hodinou.

Naši milí, nechtěli jsme vás zatěžovat našimi starostmi. Ano, oběma nám vyšly pozitivní testy na covid. Ať se to…

Zveřejnil(a) Hana Zagorová – zagorovahana.cz dne Pátek 4. září 2020

Hana Zagorová (73) patří k nejznámějším českým zpěvačkám. Během své pěvecké kariéry se stala druhou nejúspěšnější držitelkou ocenění Zlatý slavík v kategorii zpěvačka v historii, když získala devět Slavíků v řadě v letech 1977 až 1985.

Již od mládí se zpěvačka potýká s paroxysmální noční hemoglobinurií. Jedná se o velmi vzácné onemocnění postihující krvinky. Příčinou je absence látek, které chrání krvinky před jejich zánikem působením souboru bílkovin, hrajících důležitou roli ve spouštění imunitních reakcí proti infekcím.

X Zavřít